Primat

Läsk på Coop Gamlestaden

237 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

7up

7up

7UP · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
Pink Lemonade sockerfri

Pink Lemonade sockerfri

7UP · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Zero

Zero

7UP · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 15 kr/l pris 4,95 kr Extrapris
Zero

Zero

7UP · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Zero

Zero

7UP · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
7up Zero Pink Lemonade Zero

7up Zero Pink Lemonade Zero

Pommac · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
Alkoholfri Cider Crisp Apple 4-pack

Alkoholfri Cider Crisp Apple 4-pack

Kopparberg Cider · 1320 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 30 kr/l pris 40 kr
Alkoholfri cider Fläder 0,5%

Alkoholfri cider Fläder 0,5%

Briska · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri cider Hallon & vinbär 0,5%

Alkoholfri cider Hallon & vinbär 0,5%

Briska · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri cider Jordgubb 0,5% Eko

Alkoholfri cider Jordgubb 0,5% Eko

Briska · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri Cider Jordgubb 0.2%

Alkoholfri Cider Jordgubb 0.2%

Halmstad Crush · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Alkoholfri cider Päron

Alkoholfri cider Päron

Somersby · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr Extrapris
Alkoholfri cider Päron 0,5%

Alkoholfri cider Päron 0,5%

Briska · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri cider Sparkling Rosé

Alkoholfri cider Sparkling Rosé

Somersby · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr Extrapris
Alkoholfri ginger beer

Alkoholfri ginger beer

Ginger Joe · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 66 kr/l pris 22 kr
Alkoholfri ginger beer Premium

Alkoholfri ginger beer Premium

Fever Tree · 200 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 111 kr/l pris 22 kr
Alkoholfri Ginger beer Sockerfri

Alkoholfri Ginger beer Sockerfri

Ginger Joe · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Alkoholfri Scandinavian Dry G*N

Alkoholfri Scandinavian Dry G*N

Järn® · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 320 kr/l pris 160 kr
Alkoholfri stout

Alkoholfri stout

Guinness · 440 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/l pris 22 kr
Alkoholfri veteöl

Alkoholfri veteöl

Kronenbourg · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 59 kr/l pris 19 kr
Alkoholfri Öl & citron 0.0%

Alkoholfri Öl & citron 0.0%

Pripps Radler · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri Öl 0.3%

Alkoholfri Öl 0.3%

Mikkeller · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 77 kr/l pris 26 kr
Alkoholfri Öl 6-pack 0.5%

Alkoholfri Öl 6-pack 0.5%

Norrlands Guld · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 25 kr/l pris 50 kr
Alkoholfri Öl 4-pack

Alkoholfri Öl 4-pack

Asahi Super Dry · 1320 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 62 kr
Alkoholfri Öl Ljus Lager 0.5%

Alkoholfri Öl Ljus Lager 0.5%

Norrlands Guld · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Alkoholfri Öl Pilsner 4-pack 0.5%

Alkoholfri Öl Pilsner 4-pack 0.5%

Staropramen · 1320 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 38 kr/l pris 50 kr
Alkoholfri Öl Special Effects Lager 0.4%

Alkoholfri Öl Special Effects Lager 0.4%

Brooklyn · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl

Alkoholfri öl

Heineken · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/l pris 20 kr
Alkoholfri öl 0,0%

Alkoholfri öl 0,0%

Eriksberg · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 53 kr/l pris 18 kr
Alkoholfri öl 0.0% 6-pack

Alkoholfri öl 0.0% 6-pack

Pripps Blå · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 23 kr/l pris 45 kr
Alkoholfri öl 6-pack

Alkoholfri öl 6-pack

Heineken · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 33 kr/l pris 66 kr
Alkoholfri öl 0.0%

Alkoholfri öl 0.0%

Budvar · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri öl Cero Lager

Alkoholfri öl Cero Lager

Corona Cero · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri öl Cero Lager 6-pack

Alkoholfri öl Cero Lager 6-pack

Corona Cero · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 43 kr/l pris 85 kr
Alkoholfri öl Eko 0,5%

Alkoholfri öl Eko 0,5%

Norrlands Guld · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 6 kr Extrapris
Alkoholfri öl Hoppy lager

Alkoholfri öl Hoppy lager

Carlsberg · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl IPA Easy Rider 0,4%

Alkoholfri öl IPA Easy Rider 0,4%

Gotlands Bryggeri · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl Lager

Alkoholfri öl Lager

Stella Artois · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 46 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri öl Lager 0.5%

Alkoholfri öl Lager 0.5%

Mariestads · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Alkoholfri öl Lager 0.5% 6-pack

Alkoholfri öl Lager 0.5% 6-pack

Mariestads · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 26 kr/l pris 51 kr
Alkoholfri öl Ljus lager 6-pack

Alkoholfri öl Ljus lager 6-pack

Pripps Blå · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 21 kr/l pris 43 kr
Alkoholfri öl Nastro Azzurro

Alkoholfri öl Nastro Azzurro

Peroni Nastro Azzurro · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0.5%

Alkoholfri öl Pilsner 0.5%

Staropramen · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0,5% 6-pack Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0,5% 6-pack Eko

Carlsberg · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 30 kr/l pris 60 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0,5% Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0,5% Eko

Carlsberg · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Carlsberg · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Melleruds · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl Ship Full Of Ipa

Alkoholfri öl Ship Full Of Ipa

Brutal Brewing · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 56 kr/l pris 18 kr
Alkoholfri öl Ship full of IPA 0.0%

Alkoholfri öl Ship full of IPA 0.0%

Brutal Brewing · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Alkoholfri öl Ship full of IPA 6-pack

Alkoholfri öl Ship full of IPA 6-pack

Brutal Brewing · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 34 kr/l pris 68 kr
Alkoholfri öl Smakfull 0.5% 6-pack

Alkoholfri öl Smakfull 0.5% 6-pack

Falcon · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 28 kr/l pris 55 kr
Alkoholfri öl Smakfull bärnstenslager 0,5%

Alkoholfri öl Smakfull bärnstenslager 0,5%

Falcon · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 30 kr/l pris 10 kr
Alkoholfri öl Wisby lager 0.5%

Alkoholfri öl Wisby lager 0.5%

Gotlands Bryggeri · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Alkoholfritt Alternativ Till Gin

Alkoholfritt Alternativ Till Gin

Åhus Tonics & Dryck AB · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 206 kr/l pris 103 kr
Alkoholfritt mousserade vin Rosé 0.5%

Alkoholfritt mousserade vin Rosé 0.5%

Chapel Hill · 750 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 87 kr/l pris 65 kr
Alkoholfritt mousserande vin

Alkoholfritt mousserande vin

Mionetto · 200 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 340 kr/l pris 68 kr
Alkoholfritt mousserande vin 0.5%

Alkoholfritt mousserande vin 0.5%

Chapel Hill · 750 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 87 kr/l pris 65 kr
Alkoholfritt rött vin Cabernet Sauvignon 0.5%

Alkoholfritt rött vin Cabernet Sauvignon 0.5%

Carl Jung · 750 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 84 kr/l pris 63 kr
Alkoholfritt öl Pilsner 0.5%

Alkoholfritt öl Pilsner 0.5%

Staropramen · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr Extrapris
Champis

Champis

Champis · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 26 kr/l pris 8 kr
Zero

Zero

Champis · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Chokladdryck

Chokladdryck

O'boy · 700 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 73 kr/kg pris 51 kr
Chokladdryck

Chokladdryck

O'boy · 1100 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 61 kr/kg pris 68 kr
Chokladdryck Vattenlöslig 10-pack

Chokladdryck Vattenlöslig 10-pack

O'boy · 280 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 179 kr/kg pris 50 kr
Citronsoda Sockerfri

Citronsoda Sockerfri

Coop · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 11 kr/l pris 17 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 1000 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 200 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 45 kr/l pris 9 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Coca-cola

Coca-cola

Coca-Cola · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 56 kr/l pris 19 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
10-pack

10-pack

Coca-Cola · 3300 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 26 kr/l pris 84 kr
20-pack

20-pack

Coca-Cola · 6600 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 22 kr/l pris 145 kr
20-pack

20-pack

Coca-Cola · 6600 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 22 kr/l pris 145 kr
6-pack

6-pack

Coca-Cola · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 28 kr/l pris 55 kr
6-pack

6-pack

Coca-Cola · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 28 kr/l pris 55 kr
Coca-Cola Cherry

Coca-Cola Cherry

Coca-Cola/Fanta/Sprite

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Coca-Cola Light

Coca-Cola Light

Coca-Cola light · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Mini 6-pack

Mini 6-pack

Coca-Cola · 1200 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 44 kr/l pris 53 kr
Coca-Cola Mini Zero 6-pack

Coca-Cola Mini Zero 6-pack

Coca-Cola Zero Sugar · 1200 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 44 kr/l pris 53 kr
Vanilla

Vanilla

Coca-Cola

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Vanilla Zero

Coca-Cola Vanilla Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola zero

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 1000 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 37 kr/l pris 12 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola zero · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola zero · 330 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 56 kr/l pris 19 kr
Coca-Cola Zero 20-pack

Coca-Cola Zero 20-pack

Coca-Cola Zero Sugar · 6600 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 22 kr/l pris 145 kr
Coca-Cola Zero 6-pack

Coca-Cola Zero 6-pack

Coca-Cola Zero Sugar · 1980 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 28 kr/l pris 55 kr
Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola/Fanta/Sprite

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola/Fanta/Sprite

Coop Gamlestaden

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Gamlestaden

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Tyck till