Primat

Frysta måltider på Coop Gamlestaden

250 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Baguette Pepperoni 2-pack

Baguette Pepperoni 2-pack

Dr. Oetker · 250 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Baguette Tomat & Ost 2-pack

Baguette Tomat & Ost 2-pack

Dr. Oetker · 250 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burek Nötköttpaj

Burek Nötköttpaj

Plivit · 560 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 101 kr/kg pris 57 kr
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel · 525 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 148 kr/kg pris 78 kr
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 162 kr/kg pris 37 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Findus · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds

Coop Gamlestaden

pris 25 kr Extrapris
Chicken Creamy Red Curry

Chicken Creamy Red Curry

Felix · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 118 kr/kg pris 45 kr
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

FINDUS · 170 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Chicken Drumstick Grillkrydda

Chicken Drumstick Grillkrydda

Guldfågeln · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Guldfågeln · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Yellow Curry Khao Soi

Chicken Yellow Curry Khao Soi

Kitchen Joy · 320 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 137 kr/kg pris 44 kr
Chili cheese pops

Chili cheese pops

Coop · 250 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Crispy Green Burger 4-pack

Crispy Green Burger 4-pack

MAX · 360 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 164 kr/kg pris 59 kr
Crispy Supreme

Crispy Supreme

MAX · 360 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 164 kr/kg pris 59 kr
Pasta chipotle

Pasta chipotle

Dagens · 390 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Tacofärssås med ris

Tacofärssås med ris

Dagens · 390 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Coop · 600 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 109 kr/kg pris 66 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Dumplings Vegetariska

Dumplings Vegetariska

MenMen · 320 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 154 kr/kg pris 49 kr
Falafel

Falafel

Coop · 800 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 63 kr/kg pris 50 kr
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds · 1400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 70 kr/kg pris 98 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens · 340 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 125 kr/kg pris 43 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 96 kr/kg pris 34 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 96 kr/kg pris 34 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 205 kr/kg pris 37 kr
Frozen Take Away Kyckling Linguine

Frozen Take Away Kyckling Linguine

Findus · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Frozen Take Away Kyckling Teriyaki

Frozen Take Away Kyckling Teriyaki

Findus · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Fusilli Lax & spenat

Fusilli Lax & spenat

Coop · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 125 kr/kg pris 43 kr
Glutenfri Kladdkaka Vegansk

Glutenfri Kladdkaka Vegansk

FRÖDINGE · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 139 kr/kg pris 53 kr
Glutenfri Köttfärspirog

Glutenfri Köttfärspirog

MixWell · 130 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 225 kr/kg pris 29 kr
Glutenfri Pan pizza Ost & skinka

Glutenfri Pan pizza Ost & skinka

MixWell · 150 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 255 kr/kg pris 46 kr
Glutenfri Pizza Margherita

Glutenfri Pizza Margherita

Coop · 330 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 129 kr/kg pris 43 kr
Glutenfri Snackpizza Margherita

Glutenfri Snackpizza Margherita

Moilas Gluten-Free · 100 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 350 kr/kg pris 35 kr
Glutenfria Mazariner 2-pack

Glutenfria Mazariner 2-pack

Hans & Greta · 120 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 370 kr/kg pris 44 kr
Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Hans & Greta · 140 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 236 kr/kg pris 33 kr
Green Cube Panang Curry

Green Cube Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 189 kr/kg pris 40 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Coop · 320 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Vegetable

Gyoza Dumplings Vegetable

Coop · 320 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 170 kr/kg pris 102 kr
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 50 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 113 kr/kg pris 163 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 122 kr/kg pris 66 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 145 kr/kg pris 79 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 215 kr/kg pris 129 kr
Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Coop · 454 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 162 kr/kg pris 74 kr
Indian Cube Butter Chicken

Indian Cube Butter Chicken

Kitchen Joy · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 89 kr/kg pris 54 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 179 kr/kg pris 72 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab Beef

Kebab Beef

Xtra · 700 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kebab Kyckling

Kebab Kyckling

Schysst käk · 520 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 70 kr
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kebabpaj med vitlökssås

Kebabpaj med vitlökssås

Felix · 210 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 189 kr/kg pris 40 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Kladdkaka Mjölkchoklad

Kladdkaka Mjölkchoklad

ALMONDY · 420 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 108 kr/kg pris 45 kr
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Korvpytt

Korvpytt

FINDUS · 850 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 78 kr/kg pris 66 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 92 kr/kg pris 66 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 74 kr/kg pris 112 kr
Kyckling Creamy Garlic

Kyckling Creamy Garlic

Dafgårds · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kyckling Panang

Kyckling Panang

Dafgårds · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Kyckling Teriyaki

Kyckling Teriyaki

Dafgårds · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Kycklingburgare Friterade

Kycklingburgare Friterade

Guldfågeln · 760 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 149 kr/kg pris 113 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 186 kr/kg pris 75 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Guldfågeln · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 227 kr/kg pris 62 kr
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Kronfågel · 800 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 103 kr/kg pris 83 kr
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel · 500 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 149 kr/kg pris 75 kr
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingspett Grillade

Kycklingspett Grillade

Guldfågeln · 480 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 231 kr/kg pris 111 kr
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 105 kr/kg pris 57 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds · 400 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Köttbullar klassiska

Köttbullar klassiska

Felix · 700 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 99 kr/kg pris 69 kr Extrapris
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Gamlestaden

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Tyck till