Primat

Bröd på Coop Alingsås

296 varor · sida 3 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

Coop Alingsås

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Papadums 10-pack

Papadums 10-pack

Santa Maria · 110 g

Coop Alingsås

jämförpris 323 kr/kg pris 36 kr
Pavé d´Antan

Pavé d´Antan

La Lorraine · 450 g

Coop Alingsås

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Pinsa

Pinsa

Coop · 230 g

Coop Alingsås

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Alingsås

jämförpris 173 kr/kg pris 40 kr
Pinsa Mini

Pinsa Mini

Zeta · 130 g

Coop Alingsås

jämförpris 203 kr/kg pris 26 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

Pop Bakery · 135 g

Coop Alingsås

jämförpris 200 kr/kg pris 27 kr
Pinsa Surdeg XL

Pinsa Surdeg XL

Pop Bakery · 330 g

Coop Alingsås

jämförpris 148 kr/kg pris 49 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Alingsås

jämförpris 38 kr/kg pris 17 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Alingsås

jämförpris 39 kr/kg pris 19 kr
Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Fontana · 280 g

Coop Alingsås

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Alingsås

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Alingsås

jämförpris 93 kr/kg pris 26 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Alingsås

jämförpris 59 kr/kg pris 35 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Alingsås

jämförpris 59 kr/kg pris 35 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Alingsås

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Alingsås

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

Coop Alingsås

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Prästgårdslimpa

Prästgårdslimpa

Bonjour · 540 g

Coop Alingsås

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Alingsås

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Alingsås

jämförpris 30 kr/kg pris 33 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Alingsås

jämförpris 42 kr/kg pris 34 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Alingsås

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rostbröd

Rostbröd

Coop · 700 g

Coop Alingsås

jämförpris 33 kr/kg pris 23 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Alingsås

jämförpris 62 kr/kg pris 41 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Alingsås

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Alingsås

jämförpris 62 kr/kg pris 22 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Alingsås

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Alingsås

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 675 g

Coop Alingsås

jämförpris 69 kr/kg pris 46 kr
Rågrussinbräck

Rågrussinbräck

Bonjour · 90 g

Coop Alingsås

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Alingsås

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Alingsås

jämförpris 60 kr/kg pris 33 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Alingsås

jämförpris 37 kr/kg pris 28 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Alingsås

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Sportbröd

Sportbröd

Bonjour · 600 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Superbröd Solrosfrön

Superbröd Solrosfrön

da Carla · 350 g

Coop Alingsås

jämförpris 111 kr/kg pris 39 kr
Surdegsbaguette

Surdegsbaguette

Dafgårds · 400 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Alingsås

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Alingsås

jämförpris 48 kr/kg pris 34 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Alingsås

jämförpris 52 kr/kg pris 34 kr
Surdegsknäcke

Surdegsknäcke

Dala Järna · 500 g

Coop Alingsås

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Surdegsknäcke med tång

Surdegsknäcke med tång

Pyramidbageriet · 145 g

Coop Alingsås

jämförpris 235 kr/kg pris 34 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Alingsås

jämförpris 81 kr/kg pris 29 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Alingsås

jämförpris 140 kr/kg pris 19 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Alingsås

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Alingsås

jämförpris 222 kr/kg pris 32 kr
Tekaka

Tekaka

Bonjour · 80 g

Coop Alingsås

jämförpris 53 kr/kg pris 4,26 kr
Thekaka

Thekaka

Dahls Bageri · 70 g

Coop Alingsås

jämförpris 107 kr/kg pris 8 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Alingsås

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Tortilla Extra Thin

Tortilla Extra Thin

Old El Paso · 192 g

Coop Alingsås

jämförpris 140 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Alingsås

jämförpris 3,37 kr/st pris 27 kr
Tortilla Havre Medium 6-pack

Tortilla Havre Medium 6-pack

Santa Maria · 240 g

Coop Alingsås

jämförpris 123 kr/kg pris 30 kr
Tortilla Large 12-pack

Tortilla Large 12-pack

Santa Maria · 742 g

Coop Alingsås

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Alingsås

jämförpris 67 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Alingsås

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Alingsås

jämförpris 2,87 kr/st pris 23 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Old El Paso · 335 g

Coop Alingsås

jämförpris 73 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Alingsås

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Alingsås

jämförpris 53 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Alingsås

jämförpris 51 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack Eko

Tortilla Medium 8-pack Eko

Santa Maria · 8 st

Coop Alingsås

jämförpris 3,69 kr/st pris 30 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Alingsås

jämförpris 174 kr/kg pris 39 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Alingsås

jämförpris 95 kr/kg pris 23 kr
Tortilla White corn Small 8-pack

Tortilla White corn Small 8-pack

Santa Maria · 208 g

Coop Alingsås

jämförpris 127 kr/kg pris 27 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Alingsås

jämförpris 64 kr/kg pris 24 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Alingsås

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Alingsås

jämförpris 58 kr/kg pris 22 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Alingsås

jämförpris 75 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Alingsås

jämförpris 100 kr/kg pris 32 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Alingsås

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Alingsås

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Alingsås

jämförpris 177 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Alingsås

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Alingsås

jämförpris 68 kr/kg pris 29 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Alingsås

jämförpris 63 kr/kg pris 24 kr
Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Leksands Tre Kullor · 165 g

Coop Alingsås

jämförpris 223 kr/kg pris 37 kr
Tunnknäcke Havre & havssalt

Tunnknäcke Havre & havssalt

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Alingsås

jämförpris 215 kr/kg pris 39 kr
Tunnknäcke Ramslök & frön

Tunnknäcke Ramslök & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Alingsås

jämförpris 215 kr/kg pris 39 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Alingsås

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Alingsås

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vallmoruta

Vallmoruta

Bonjour · 90 g

Coop Alingsås

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Valnöt Russin Honung

Valnöt Russin Honung

Bonjour · 540 g

Coop Alingsås

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Vetekaka

Vetekaka

Coop · 450 g

Coop Alingsås

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Vilja Havre Lingon

Vilja Havre Lingon

COOP · 525 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Alingsås

jämförpris 47 kr/kg pris 25 kr
Vitlöksbaguette

Vitlöksbaguette

Bonjour · 175 g

Coop Alingsås

jämförpris 81 kr/kg pris 14 kr
Vitlöksbröd

Vitlöksbröd

Bread of the World · 205 g

Coop Alingsås

jämförpris 122 kr/kg pris 25 kr
Tyck till