Primat

Bacon på Coop Stora Överby

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Tulip · 125 g

Coop Stora Överby

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Bacon

Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 112 kr/kg pris 16 kr
Bacon

Bacon

Xtra · 120 g

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/kg pris 13 kr
Bacon

Bacon

Scan · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 125 kr/kg pris 18 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Tulip · 375 g

Coop Stora Överby

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Coop · 375 g

Coop Stora Överby

jämförpris 97 kr/kg pris 36 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Xtra · 360 g

Coop Stora Överby

jämförpris 96 kr/kg pris 34 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Scan · 420 g

Coop Stora Överby

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Bacon Björk & alspånsrökt

Bacon Björk & alspånsrökt

Scan · 125 g

Coop Stora Överby

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Tulip · 100 g

Coop Stora Överby

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Scan · 120 g

Coop Stora Överby

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Bacon Kalkon

Bacon Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Överby

jämförpris 196 kr/kg pris 20 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 142 kr/kg pris 20 kr
Bacon Skivat Alspånsrökt

Bacon Skivat Alspånsrökt

Gudruns · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 142 kr/kg pris 20 kr
Baconsnacks

Baconsnacks

Sundlings · 125 g

Coop Stora Överby

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Pancetta Rökt Tärnad

Pancetta Rökt Tärnad

TULIP · 150 g

Coop Stora Överby

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

Coop Stora Överby

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Pancetta Vedrökt

Pancetta Vedrökt

Boncena · 200 g

Coop Stora Överby

jämförpris 393 kr/kg pris 79 kr
Restaurangbacon

Restaurangbacon

Helmut Walch · 300 g

Coop Stora Överby

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Rökt Sidfläsk i bit

Rökt Sidfläsk i bit

Coop · 400 g

Coop Stora Överby

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Sidfläsk Vedrökt

Sidfläsk Vedrökt

Jokkmokks korv & rökeri · 100 g

Coop Stora Överby

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Stekfläsk Rimmat Bit

Stekfläsk Rimmat Bit

Coop · 500 g

Coop Stora Överby

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Stekfläsk Rimmat Skivor

Stekfläsk Rimmat Skivor

Coop · 500 g

Coop Stora Överby

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

TULIP · 1000 g

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Scan · 375 g

Coop Stora Överby

jämförpris 126 kr/kg pris 47 kr
Stekfläsk Tärnat

Stekfläsk Tärnat

Tulip · 150 g

Coop Stora Överby

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Tärnat Bacon

Tärnat Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Överby

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Tyck till