Primat

Glass på Coop Stora Överby

190 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Super mix 5-pack

Super mix 5-pack

Calippo · 5 st

Coop Stora Överby

jämförpris 11 kr/st pris 54 kr
Cookie Dough

Cookie Dough

Ben & Jerry's · 120 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 258 kr/l pris 31 kr
Efterrättsglass vanilj

Efterrättsglass vanilj

GB Gräddglass · 1800 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 26 kr/l pris 46 kr
Gammaldags gräddglass Chokladkross

Gammaldags gräddglass Chokladkross

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 24 kr/l pris 42 kr
Gammaldags gräddglass Smultron

Gammaldags gräddglass Smultron

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 24 kr/l pris 42 kr
Gammaldags Gräddglass Vanilj

Gammaldags Gräddglass Vanilj

GB Gräddglass · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Gammaldags gräddglass Äkta vanilj

Gammaldags gräddglass Äkta vanilj

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 24 kr/l pris 42 kr
Gammeldags gräddglass Mandelkrokant

Gammeldags gräddglass Mandelkrokant

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 24 kr/l pris 42 kr
Glass After dinner Classic 8-pack

Glass After dinner Classic 8-pack

Magnum · 280 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 186 kr/l pris 52 kr
Glass Ananas Split

Glass Ananas Split

Triumf Glass · 84 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 226 kr/l pris 19 kr
Glass Belgian Chocolate

Glass Belgian Chocolate

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Blueberries & Cream

Glass Blueberries & Cream

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Brookieees & Cream

Glass Brookieees & Cream

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 140 kr/l pris 65 kr
Glass Caramel

Glass Caramel

Coop · 900 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 41 kr/l pris 37 kr
Glass Caramel Collection 4-pack

Glass Caramel Collection 4-pack

Häagen-Dazs · 380 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 139 kr/l pris 53 kr
Glass Caramel, Biscuit & Cream

Glass Caramel, Biscuit & Cream

Häagen-Dazs · 400 g

Coop Stora Överby

jämförpris 137 kr/kg pris 55 kr
Glass Choco

Glass Choco

Coop · 900 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 41 kr/l pris 37 kr
Glass Chocolate Brownie

Glass Chocolate Brownie

NICKS · 473 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 115 kr/l pris 54 kr
Glass Chocolate Fudge Brownie

Glass Chocolate Fudge Brownie

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 140 kr/l pris 65 kr
Glass Chocolate Salted Caramel

Glass Chocolate Salted Caramel

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glass Choklad

Glass Choklad

SIA Glass · 750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 59 kr/l pris 44 kr
Glass Cookie Dough Vaniljglass

Glass Cookie Dough Vaniljglass

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 140 kr/l pris 65 kr
Glass Crackables Salted caramel

Glass Crackables Salted caramel

Magnum · 440 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 121 kr/l pris 53 kr
Glass

Glass

Daim · 850 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 48 kr/l pris 41 kr
Glass Daimstrut Mini 6-pack

Glass Daimstrut Mini 6-pack

Daim · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Glass Dulce de leche

Glass Dulce de leche

Nick´s · 473 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 115 kr/l pris 54 kr
Glass Farbror Arnes Kladdkaka

Glass Farbror Arnes Kladdkaka

Triumf Glass · 85 g

Coop Stora Överby

jämförpris 367 kr/kg pris 31 kr
Glass Favorites Solero

Glass Favorites Solero

GB Favorites · 825 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 49 kr/l pris 41 kr
Glass Gräddkola

Glass Gräddkola

NICKS · 850 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 53 kr/l pris 45 kr
Glass Half Baked

Glass Half Baked

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 140 kr/l pris 65 kr
Glass Hallon & saltlakrits

Glass Hallon & saltlakrits

Triumf Glass · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Glass Italiensk Choklad

Glass Italiensk Choklad

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glass Italiensk Vanilj

Glass Italiensk Vanilj

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glass Jordgubb & Choklad

Glass Jordgubb & Choklad

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 24 kr/l pris 43 kr
Glass Klassiker 18-pack

Glass Klassiker 18-pack

GB Glace · 1413 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 98 kr/l pris 138 kr
Glass Lemon meringue

Glass Lemon meringue

Coop · 900 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 41 kr/l pris 37 kr
Glass Leos Djungelmix 15-pack

Glass Leos Djungelmix 15-pack

Triumf Glass · 15 st

Coop Stora Överby

jämförpris 7 kr/st pris 110 kr
Glass Macadamia Nut Brittle

Glass Macadamia Nut Brittle

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Mango & Passion

Glass Mango & Passion

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glass

Glass

Mars · 60 g

Coop Stora Överby

jämförpris 483 kr/kg pris 29 kr
Glass 6-pack

Glass 6-pack

MARS · 240 g

Coop Stora Överby

jämförpris 165 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Glass Marängswiss

Glass Marängswiss

SIA Glass · 750 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 59 kr/l pris 44 kr
Glass Minecraft Big block

Glass Minecraft Big block

GB Glace · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Glass Mini Mix 12-pack

Glass Mini Mix 12-pack

Coop · 600 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 79 kr/l pris 47 kr
Glass Nougat Swirl

Glass Nougat Swirl

NICKS · 473 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 115 kr/l pris 54 kr
Glass

Glass

Oreo · 850 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 48 kr/l pris 41 kr
Glass Sandwich

Glass Sandwich

Oreo · 110 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 218 kr/l pris 24 kr
Glass Sandwich Mini 6-pack

Glass Sandwich Mini 6-pack

Oreo · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Glass Peanuts & caramel 4-pack

Glass Peanuts & caramel 4-pack

NICKS · 196 g

Coop Stora Överby

jämförpris 281 kr/kg pris 55 kr
Glass Piggelin 10-pack

Glass Piggelin 10-pack

GB Glace · 550 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 79 kr/l pris 43 kr
Glass Pralines & Cream

Glass Pralines & Cream

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Salted Caramel

Glass Salted Caramel

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass SaltKaramell

Glass SaltKaramell

SIA Glass · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 105 kr/l pris 53 kr
Glass Sandwich

Glass Sandwich

GB Glace · 100 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 190 kr/l pris 19 kr
Glass Sandwich 6-pack

Glass Sandwich 6-pack

GB Glace · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Glass Sandwich 8-pack

Glass Sandwich 8-pack

Valsoia · 320 g

Coop Stora Överby

jämförpris 157 kr/kg pris 50 kr
Glass Sea Salt Caramel

Glass Sea Salt Caramel

NICKS · 473 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 115 kr/l pris 54 kr
Glass Sea Salted Caramel

Glass Sea Salted Caramel

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glass Sitting Bull

Glass Sitting Bull

Triumf Glass · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Glass Sitting Bull 8-pack

Glass Sitting Bull 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Stora Överby

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Glass Snickers

Glass Snickers

Mars · 66 g

Coop Stora Överby

jämförpris 409 kr/kg pris 27 kr
Glass 6-pack

Glass 6-pack

SNICKERS · 273,6 g

Coop Stora Överby

jämförpris 144 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Glass Creamy

Glass Creamy

SNICKERS · 53 g

Coop Stora Överby

jämförpris 547 kr/kg pris 29 kr
Glass Stracciatella

Glass Stracciatella

Coop · 900 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 41 kr/l pris 37 kr
Glass Strawberries & Cream

Glass Strawberries & Cream

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Strawberry & Lemon

Glass Strawberry & Lemon

Lily & Hanna · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 136 kr/l pris 63 kr
Glass Texas Pecan

Glass Texas Pecan

GB Favorites · 825 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 49 kr/l pris 41 kr
Glass 6-pack

Glass 6-pack

TWIX · 205,2 g

Coop Stora Överby

jämförpris 192 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Glass Valnöt

Glass Valnöt

SIA Glass · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 105 kr/l pris 53 kr
Glass Vanilj

Glass Vanilj

Coop · 900 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 41 kr/l pris 37 kr
Glass Vanilj

Glass Vanilj

NICKS · 850 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 53 kr/l pris 45 kr
Glass Vanilj & jordgubbssås

Glass Vanilj & jordgubbssås

Heartbrand · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Glass Vanilla

Glass Vanilla

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 127 kr/l pris 59 kr
Glass Vanilla Pecan

Glass Vanilla Pecan

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 140 kr/l pris 65 kr
Glass Vit Choklad & Hallon

Glass Vit Choklad & Hallon

Lejonet & Björnen · 500 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 110 kr/l pris 55 kr
Glassbåt

Glassbåt

SIA Glass · 140 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 157 kr/l pris 22 kr
Glassbåt Hallon

Glassbåt Hallon

SIA Glass · 140 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 157 kr/l pris 22 kr
Glassbåt Hallon 6-pack

Glassbåt Hallon 6-pack

SIA Glass · 840 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 56 kr/l pris 47 kr
Glassbåtar 6-pack

Glassbåtar 6-pack

SIA Glass · 840 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 56 kr/l pris 47 kr
Glassbåtar Skogsbär 6-pack

Glassbåtar Skogsbär 6-pack

SIA Glass · 840 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 56 kr/l pris 47 kr
Glasspinnar Ananas Split 8-pack

Glasspinnar Ananas Split 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Stora Överby

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Glasspinnar Chunky Salted Caramel 3-pack

Glasspinnar Chunky Salted Caramel 3-pack

Häagen-Dazs · 240 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 221 kr/l pris 53 kr
Glasspinnar Finaste pistage 4-pack

Glasspinnar Finaste pistage 4-pack

SIA Glass · 192 g

Coop Stora Överby

jämförpris 259 kr/kg pris 50 kr
Glasspinnar Finaste rostad karamell 4-pack

Glasspinnar Finaste rostad karamell 4-pack

SIA Glass · 192 g

Coop Stora Överby

jämförpris 259 kr/kg pris 50 kr
Glasspinnar Kalas Cola & hallon 21-pack

Glasspinnar Kalas Cola & hallon 21-pack

Triumf Glass · 21 st

Coop Stora Överby

jämförpris 2,03 kr/st pris 43 kr
Glasspinnar Liquorice & vanilla 6-pack

Glasspinnar Liquorice & vanilla 6-pack

Coop · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 7 kr/st pris 42 kr
Glasspinnar Mini Almond 6-pack

Glasspinnar Mini Almond 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 167 kr/l pris 55 kr
Glasspinnar Mini Classic, almond & white chocolate 6-pack

Glasspinnar Mini Classic, almond & white chocolate 6-pack

GB Glace · 330 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 167 kr/l pris 55 kr
Glasspinnar Mini Double caramel 6-pack

Glasspinnar Mini Double caramel 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 167 kr/l pris 55 kr
Glasspinnar Nogger 6-pack

Glasspinnar Nogger 6-pack

GB Glace · 522 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 105 kr/l pris 55 kr
Glasspinnar Päron Split 10-pack

Glasspinnar Päron Split 10-pack

GB Glace · 540 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 81 kr/l pris 43 kr
Glasspinnar Salt Lakrits 6-pack

Glasspinnar Salt Lakrits 6-pack

SIA Glass · 600 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 79 kr/l pris 47 kr
Glasspinnar Summer sprinkles 6-pack

Glasspinnar Summer sprinkles 6-pack

Coop · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 5 kr/st pris 30 kr
Glasspinnar Tutti Frutti 5-pack

Glasspinnar Tutti Frutti 5-pack

Fazer · 350 g

Coop Stora Överby

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Glasspinnar Vanilj & choklad Mini 6-pack

Glasspinnar Vanilj & choklad Mini 6-pack

Marabou · 6 st

Coop Stora Överby

jämförpris 10 kr/st pris 60 kr
Glasspinnar Vanilj & jordgubb 8-pack

Glasspinnar Vanilj & jordgubb 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Stora Överby

jämförpris 6 kr/st pris 46 kr
Glasspinnar White chocolate strawberry 4-pack

Glasspinnar White chocolate strawberry 4-pack

Magnum · 400 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 135 kr/l pris 54 kr
Glasspinnar White strawberry 4-pack

Glasspinnar White strawberry 4-pack

Coop · 4 st

Coop Stora Överby

jämförpris 11 kr/st pris 43 kr
Glasspinne 88:an

Glasspinne 88:an

Heartbrand · 95 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 211 kr/l pris 20 kr
Glasspinne 6-pack

Glasspinne 6-pack

88:an · 570 ml

Coop Stora Överby

jämförpris 96 kr/l pris 55 kr
Tyck till