Primat

Skinka på Coop Stora Torp

84 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Emilskinka

Basturökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Torp

jämförpris 317 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 706 kr/kg pris 49 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 310 kr/kg pris 31 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Flatrökt Skinka

Flatrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Fondkokt Skinka

Fondkokt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Torp

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gran Serrano 24 Månader

Gran Serrano 24 Månader

Monte Nevado · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 4439 kr/kg pris 444 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 377 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stora Torp

jämförpris 439 kr/kg pris 110 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Torp

jämförpris 420 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Torp

jämförpris 170 kr/kg pris 60 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Torp

jämförpris 210 kr/kg pris 53 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Torp

jämförpris 205 kr/kg pris 37 kr
Kalkonbröst Basturökt

Kalkonbröst Basturökt

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3256 kr/kg pris 326 kr
Kalkonbröst Pastrami

Kalkonbröst Pastrami

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3776 kr/kg pris 378 kr
Kalkonbröst Örtmarinerat

Kalkonbröst Örtmarinerat

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3445 kr/kg pris 345 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Lufttorkad Skinka Prosciutto

Lufttorkad Skinka Prosciutto

Negroni · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 4060 kr/kg pris 406 kr
Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Negroni · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 6237 kr/kg pris 624 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Torp

jämförpris 394 kr/kg pris 98 kr
Pepparsalami Av Kalkon

Pepparsalami Av Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 4723 kr/kg pris 472 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Torp

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 395 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 525 kr/kg pris 63 kr
Prosciutto Crudo Eko

Prosciutto Crudo Eko

Zeta · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 985 kr/kg pris 69 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 678 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 791 kr/kg pris 55 kr
Prosciutto Di Parma Extra

Prosciutto Di Parma Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 4959 kr/kg pris 496 kr
Prosciutto Di Parma

Prosciutto Di Parma

Slega · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 5054 kr/kg pris 505 kr
Prosciutto Saluhall Rödvins

Prosciutto Saluhall Rödvins

PAUL och THOM · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 757 kr/kg pris 61 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 865 kr/kg pris 61 kr
Rökt Emilkalkon

Rökt Emilkalkon

Pärsons · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Torp

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Coop · 270 g

Coop Stora Torp

jämförpris 163 kr/kg pris 44 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Torp

jämförpris 80 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Torp

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Torp

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Torp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Serrano Oro 15 Månader

Serrano Oro 15 Månader

Jamones Segovia · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3350 kr/kg pris 335 kr
Serranoskinka

Serranoskinka

Ridderheims · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3776 kr/kg pris 378 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Torp

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Kokt Strimlad

Skinka Kokt Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Torp

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Skinka Källarrökt

Skinka Källarrökt

Coop Stora Torp

pris 335 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

Coop Stora Torp

jämförpris 662 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Torp

jämförpris 674 kr/kg pris 54 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Torp

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Mor Matildas Kokt

Skinka Mor Matildas Kokt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Torp

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Stora Torp

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Torp

jämförpris 3398 kr/kg pris 340 kr
Skinka Tryffel

Skinka Tryffel

Caseus & Deli

Coop Stora Torp

pris 297 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Strimlad Kalkon Alspånsrökt

Strimlad Kalkon Alspånsrökt

Ingelsta Kalkon · 200 g

Coop Stora Torp

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Torp

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Tyck till