Primat

Övrigt fryst på Coop Stora Kållered

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetter Örtsmör 2-pack

Baguetter Örtsmör 2-pack

Coop · 350 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Dill Eko

Dill Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Filodeg Färsk

Filodeg Färsk

Sevan · 500 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Fryspåsar Safeloc 3L 15-pack

Fryspåsar Safeloc 3L 15-pack

TOPPITS · 15 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 1,70 kr/st pris 26 kr
Glutenfria Bullar Vanilj

Glutenfria Bullar Vanilj

Fria · 4 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 8 kr/st pris 33 kr
Glutenfria Småbröd Morot 4-pack

Glutenfria Småbröd Morot 4-pack

Elovena · 400 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Grekisk Filodeg

Grekisk Filodeg

Fontana · 450 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 74 kr/kg pris 33 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Koriander Eko

Koriander Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Mandeltårta Daim

Mandeltårta Daim

ALMONDY · 400 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Mandeltårta Toblerone

Mandeltårta Toblerone

ALMONDY · 400 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Moussetårta Lemon

Moussetårta Lemon

ALMONDY · 400 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Persilja Eko

Persilja Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Pizzadeg Rund

Pizzadeg Rund

Coop · 260 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 67 kr/kg pris 18 kr
Pizzadeg XL

Pizzadeg XL

Coop · 550 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 42 kr/kg pris 23 kr
Rundstycken

Rundstycken

Hatting · 600 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 54 kr/kg pris 32 kr
Vitlöksbaguetter 2-pack

Vitlöksbaguetter 2-pack

Coop · 350 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Tyck till