Primat

Kök på Coop Stora Kållered

159 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Måttsats 5-pack

Måttsats 5-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Måttskopa 3-pack

Måttskopa 3-pack

NORDISKA · 3 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 7 kr/st pris 20 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pajform

Pajform

OCUISINE · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 1,06 kr/st pris 27 kr
Pensel

Pensel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,18 kr/m pris 11 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,45 kr/m pris 68 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Purépress

Purépress

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor 5-pack

Påsklämmor 5-pack

Toppits · 5 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 6 kr/st pris 29 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Rotfruktsborste

Rotfruktsborste

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Saftsil Med Silduk

Saftsil Med Silduk

Jonas · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Sil 19cm

Sil 19cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skalare

Skalare

Jonas · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Sked Trä 10-pack

Sked Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Skärbräda

Skärbräda

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Skärbräda 2-pack

Skärbräda 2-pack

COOP Xtra · 437 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 114 kr/kg pris 50 kr
Skärbräda Medium

Skärbräda Medium

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Slickepott

Slickepott

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv

Smörkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv Acacia 3-pack

Smörkniv Acacia 3-pack

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv sorterade färger 2-pack

Smörkniv sorterade färger 2-pack

Daloplast · 2 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 12 kr/st pris 25 kr
Snapsglas 10cl 20-pack

Snapsglas 10cl 20-pack

PAPSTAR · 20 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 1,60 kr/st pris 32 kr
Sockerkaksform 1,8 liter

Sockerkaksform 1,8 liter

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Springform 24 cm

Springform 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Springform 26 cm

Springform 26 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Spritspåse 10-pack

Spritspåse 10-pack

Jonas · 74 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 662 kr/kg pris 49 kr
Spritspåse 6-pack

Spritspåse 6-pack

DAY · 6 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 4,17 kr/st pris 25 kr
Stavmixer

Stavmixer

Bosch · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Stekpanna 24 cm

Stekpanna 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 6 kr/st pris 28 kr
Steksnöre Bomull

Steksnöre Bomull

MELITTA · 40 m

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,47 kr/m pris 19 kr
Stekspade

Stekspade

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

DAY · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Städmopp

Städmopp

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Ståltermos Rostfritt Stål

Ståltermos Rostfritt Stål

KÖKSKUNGEN · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Sugrör Färgmix

Sugrör Färgmix

Happy Party · 12 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 3,58 kr/st pris 43 kr
Svampkniv

Svampkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tandpetare

Tandpetare

Happy Party · 300 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,11 kr/st pris 33 kr
Träredskap 3-pack

Träredskap 3-pack

Änglamark · 100 g

Coop Stora Kållered

jämförpris 890 kr/kg pris 89 kr
Träskedar 20-pack

Träskedar 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 1,08 kr/st pris 22 kr
Tvättlina 20 m

Tvättlina 20 m

Xtra · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Tändblock 100-pack

Tändblock 100-pack

QUICKFIRE · 100 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,69 kr/st pris 69 kr
Tändpåsar 100-pack

Tändpåsar 100-pack

Burner · 100 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 0,99 kr/st pris 99 kr
Visp

Visp

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Vitlökspress

Vitlökspress

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Äggklocka Rostfri

Äggklocka Rostfri

KÖKSKUNGEN · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Äggskivare

Äggskivare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Äggskärare

Äggskärare

Coop · 1 st

Coop Stora Kållered

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tyck till