Primat

Kyckling på Coop Tanumshede

53 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankabröst 2-pack

Ankabröst 2-pack

Julius · 2 st

Coop Tanumshede

jämförpris 70 kr/st pris 140 kr
Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Tanumshede

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Ankhona

Ankhona

La Belle de France · 1700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 139 kr/kg pris 236 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 62 kr/kg pris 74 kr
Kalkon Hel Mini mörad

Kalkon Hel Mini mörad

Ingelsta Kalkon · 4000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 80 kr/kg pris 322 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Tanumshede

jämförpris 193 kr/kg pris 116 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Tanumshede

jämförpris 173 kr/kg pris 61 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop Tanumshede

jämförpris 60 kr/kg pris 54 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Sverige/Guldfågeln · 900 g

Coop Tanumshede

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Tanumshede

jämförpris 123 kr/kg pris 114 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Tanumshede

jämförpris 119 kr/kg pris 54 kr
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 360 kr/kg pris 180 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 100 kr/kg pris 199 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Tanumshede

jämförpris 79 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 71 kr/kg pris 141 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Tanumshede

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop Tanumshede

jämförpris 105 kr/kg pris 57 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfiléer Grillkryddade

Kycklingfiléer Grillkryddade

Guldfågeln · 540 g

Coop Tanumshede

jämförpris 179 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop Tanumshede

jämförpris 100 kr/kg pris 75 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 75 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubba mörad

Kycklingklubba mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Tanumshede

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Tanumshede

jämförpris 164 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 925 g

Coop Tanumshede

jämförpris 138 kr/kg pris 128 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Tanumshede

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Tanumshede

jämförpris 119 kr/kg pris 54 kr
Kycklinglårfilé Eko

Kycklinglårfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 345 kr/kg pris 173 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Tanumshede

jämförpris 86 kr/kg pris 61 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Kronfågel · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingvingar Eko

Kycklingvingar Eko

Reko · 500 g

Coop Tanumshede

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop Tanumshede

jämförpris 209 kr/kg pris 157 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Sverige/Guldfågeln · 1000 g

Coop Tanumshede

jämförpris 161 kr/kg pris 161 kr
Majskyckling Hel

Majskyckling Hel

Guldfågeln · 1300 g

Coop Tanumshede

jämförpris 82 kr/kg pris 106 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Sverige/Guldfågeln · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Tyck till