Primat

Snacks på Coop Tanumshede

87 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Cashew & kokos

Bar Cashew & kokos

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Crunchy Mandel

Bar Crunchy Mandel

Rawbite · 45 g

Coop Tanumshede

jämförpris 554 kr/kg pris 25 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Karamell fudge 4-pack

Bar Karamell fudge 4-pack

Flapjack Multi Caramel · 160 g

Coop Tanumshede

jämförpris 207 kr/kg pris 33 kr
Bar Lakrits & mandel Eko

Bar Lakrits & mandel Eko

GETRAW · 42 g

Coop Tanumshede

jämförpris 585 kr/kg pris 25 kr
Bar Mjölk- & vit choklad nötter

Bar Mjölk- & vit choklad nötter

BE-KIND · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 496 kr/kg pris 20 kr
Bar Mörk Choklad & ingefära

Bar Mörk Choklad & ingefära

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Tanumshede

jämförpris 360 kr/kg pris 9 kr
Bar Nesquik 6-pack

Bar Nesquik 6-pack

NESTLÉ · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Bar Peanut

Bar Peanut

KNOPPERS · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 201 kr/kg pris 8 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Äpple & hallon

Bar Äpple & hallon

Flapjack · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Chocolate Crunch & Seasalt

Chocolate Crunch & Seasalt

Nutrilett · 240 g

Coop Tanumshede

jämförpris 284 kr/kg pris 68 kr
Choklad doppade majskrokar

Choklad doppade majskrokar

Redhead · 100 g

Coop Tanumshede

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Crisp corn

Crisp corn

Exotic Snacks · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Fem bästisar

Fem bästisar

Exotic Snacks · 170 g

Coop Tanumshede

jämförpris 245 kr/kg pris 42 kr
Frukostbars Choc Chips

Frukostbars Choc Chips

belVita · 300 g

Coop Tanumshede

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 100 g

Coop Tanumshede

jämförpris 415 kr/kg pris 42 kr
Fruktsnacks Jordgubb

Fruktsnacks Jordgubb

Castus · 55 g

Coop Tanumshede

jämförpris 326 kr/kg pris 18 kr
Fruktstång Blåbär

Fruktstång Blåbär

Castus · 5 st

Coop Tanumshede

jämförpris 3,97 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Tanumshede

jämförpris 398 kr/kg pris 10 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Tanumshede

jämförpris 3,97 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Castus · 5 st

Coop Tanumshede

jämförpris 3,97 kr/st pris 20 kr
Frystorkad jordgubb Vit choklad

Frystorkad jordgubb Vit choklad

Exotic Snacks · 125 g

Coop Tanumshede

jämförpris 333 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Bar Jordnötssmör & mörk choklad

Glutenfri Bar Jordnötssmör & mörk choklad

BE-KIND · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 496 kr/kg pris 20 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 496 kr/kg pris 20 kr
Glutenfri Muslibar Raspberry

Glutenfri Muslibar Raspberry

Schär · 22 g

Coop Tanumshede

jämförpris 514 kr/kg pris 11 kr
Grötbar Jordgubb

Grötbar Jordgubb

Knatteplock · 25 g

Coop Tanumshede

jämförpris 620 kr/kg pris 16 kr
Grötbar Äpple & Kardemumma

Grötbar Äpple & Kardemumma

Knatteplock · 25 g

Coop Tanumshede

jämförpris 620 kr/kg pris 16 kr
Havrebar blåbär & kanel

Havrebar blåbär & kanel

Nick´s · 35 g

Coop Tanumshede

jämförpris 500 kr/kg pris 18 kr
Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

CORNY · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 219 kr/kg pris 11 kr
Havrebar Hallon & äpple 6-pack

Havrebar Hallon & äpple 6-pack

GOODIES · 138 g

Coop Tanumshede

jämförpris 224 kr/kg pris 31 kr
Hot Crackers

Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

Coop Tanumshede

jämförpris 264 kr/kg pris 32 kr
Japansk Mix

Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

Coop Tanumshede

jämförpris 211 kr/kg pris 37 kr
Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Tanumshede

jämförpris 710 kr/kg pris 13 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Tanumshede

jämförpris 226 kr/kg pris 20 kr
Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Tanumshede

jämförpris 710 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar choklad

Müslibar choklad

CORNY · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

CORNY · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Cinnamon Roll

Müslibar Cinnamon Roll

CORNY · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 238 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Cocoa Protein

Müslibar Cocoa Protein

CORNY · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 270 kr/kg pris 14 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Tanumshede

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar havre & choklad fudge

Müslibar havre & choklad fudge

Nick´s · 35 g

Coop Tanumshede

jämförpris 500 kr/kg pris 18 kr
Müslibar jordnötter & choklad

Müslibar jordnötter & choklad

CORNY · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 180 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 272 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Tanumshede

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Tanumshede

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Tanumshede

jämförpris 116 kr/kg pris 15 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Sweet & Salty Peanut Protein

Müslibar Sweet & Salty Peanut Protein

CORNY · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 270 kr/kg pris 14 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Tanumshede

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 98 kr/kg pris 15 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Nötbar havssalt & choklad

Nötbar havssalt & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Tanumshede

jämförpris 365 kr/kg pris 13 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Tanumshede

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Nøtti Frutti

Nøtti Frutti

Den Lille Nøttefabrikken · 230 g

Coop Tanumshede

jämförpris 141 kr/kg pris 33 kr
Pommes Pinnes Original

Pommes Pinnes Original

OLW · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Proteinkakor Popcorn

Proteinkakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Tanumshede

jämförpris 223 kr/kg pris 28 kr
Raw Bite Kakao Eko

Raw Bite Kakao Eko

Rawbite · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 479 kr/kg pris 24 kr
Raw Bite Kokos Eko

Raw Bite Kokos Eko

Rawbite · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 479 kr/kg pris 24 kr
Raw Boll Chokladsmulpaj

Raw Boll Chokladsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Tanumshede

jämförpris 635 kr/kg pris 22 kr
Raw Boll Hallonsmulpaj

Raw Boll Hallonsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Tanumshede

jämförpris 635 kr/kg pris 22 kr
Rostad majs Crunchy Topping

Rostad majs Crunchy Topping

El Taco Truck · 130 g

Coop Tanumshede

jämförpris 364 kr/kg pris 47 kr
Salamichips Classic

Salamichips Classic

PAUL och THOM · 80 g

Coop Tanumshede

jämförpris 402 kr/kg pris 32 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 174 kr/kg pris 26 kr
Snacks Sky mix

Snacks Sky mix

Coop · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Snacksoliver Kalamata Naturella

Snacksoliver Kalamata Naturella

Fontana · 70 g

Coop Tanumshede

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Olivmix Naturella

Snacksoliver Olivmix Naturella

Fontana · 70 g

Coop Tanumshede

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Tanumshede

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Kit

Taco Kit

Santa Maria · 288 g

Coop Tanumshede

jämförpris 127 kr/kg pris 37 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Tanumshede

jämförpris 131 kr/kg pris 19 kr
Taco Tubs Kit

Taco Tubs Kit

Santa Maria · 298 g

Coop Tanumshede

jämförpris 141 kr/kg pris 42 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Tanumshede

jämförpris 2,20 kr/st pris 22 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Tanumshede

jämförpris 167 kr/kg pris 23 kr
Trail Mix med macadamia

Trail Mix med macadamia

Exotic Snacks · 50 g

Coop Tanumshede

jämförpris 407 kr/kg pris 20 kr
Trippelnöt

Trippelnöt

Exotic Snacks · 125 g

Coop Tanumshede

jämförpris 320 kr/kg pris 40 kr
Tvillingtoppar

Tvillingtoppar

Exotic Snacks · 150 g

Coop Tanumshede

jämförpris 266 kr/kg pris 40 kr
Äpplechips

Äpplechips

Earth Control · 75 g

Coop Tanumshede

jämförpris 408 kr/kg pris 31 kr
Tyck till