Primat

Fläskkött på Coop Kungshamn

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 57 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Kungshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 94 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Bruschetta Skinka

Bruschetta Skinka

Lulles · 100 g

Coop Kungshamn

jämförpris 2641 kr/kg pris 264 kr
Fläskfile

Fläskfile

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 208 kr/kg pris 104 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Kungshamn

jämförpris 187 kr/kg pris 103 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Kungshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Kungshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 125 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 123 kr/kg pris 62 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Kungshamn

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Kungshamn

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Kungshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 47 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Kungshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 80 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Kungshamn

jämförpris 105 kr/kg pris 87 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Kungshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 80 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Kungshamn

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Lägg Rimmad Benfri

Lägg Rimmad Benfri

Allmans · 800 g

Coop Kungshamn

jämförpris 84 kr/kg pris 67 kr
Märgben

Märgben

Scan · 550 g

Coop Kungshamn

jämförpris 34 kr/kg pris 19 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Kungshamn

jämförpris 181 kr/kg pris 76 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Tulip · 450 g

Coop Kungshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Rimmad Bog I Bit

Rimmad Bog I Bit

Allmans AB · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Kungshamn

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Kungshamn

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Schnitzel fläskbog

Schnitzel fläskbog

Scan · 1000 g

Coop Kungshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Kungshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 36 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Tulip · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 145 kr/kg pris 72 kr
Spareribs Sweet & smokey

Spareribs Sweet & smokey

TULIP · 500 g

Coop Kungshamn

jämförpris 158 kr/kg pris 79 kr
Tyck till