Primat

Grönsaker på Coop X:-Tra Borås

40 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aubergine

Aubergine

Spanien/Nederländerna/Sverige · 230 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Aubergine

Aubergine

Spanien/Nederländerna/Sverige · 230 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Babyplommontomater

Babyplommontomater

Nederländerna/Spanien · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Babyplommontomater I Ask

Babyplommontomater I Ask

Coop X:-Tra Borås

pris
Blomkål

Blomkål

1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Broccoli

Broccoli

Sverige/Coop · 250 g

Coop X:-Tra Borås

jämförpris 40 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Broccoli

Broccoli

Sverige/Coop · 250 g

Coop X:-Tra Borås

jämförpris 40 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Champinjon

Champinjon

Polen/Litauen/Coop · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Champinjoner

Champinjoner

Polen/Litauen/Coop · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Cocktailtomater

Cocktailtomater

Spanien/Nederländerna/Xtra · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Färskpotatis

Färskpotatis

Sverige · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Gul Lök 3 kg

Gul Lök 3 kg

Coop X:-Tra Borås

pris
Gurka

Gurka

Sverige · 280 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Majs Färsk

Majs Färsk

Sverige/Spanien/Ungern · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Morötter

Morötter

Sverige/Coop

Coop X:-Tra Borås

pris
Morötter

Morötter

Coop · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Morötter

Morötter

Sverige · 2000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Morötter

Morötter

Sverige · 2000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Paprika Mix

Paprika Mix

Nederländerna/Coop · 400 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Paprika Mix 400Gr

Paprika Mix 400Gr

Nederländerna/Coop

Coop X:-Tra Borås

pris
Paprika Röd

Paprika Röd

Nederländerna · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Plommontomat

Plommontomat

Spanien/Nederländerna

Coop X:-Tra Borås

pris 20 kr Extrapris
Plommontomat

Plommontomat

Spanien/Nederländerna · 500 g

Coop X:-Tra Borås

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Potatis Fast

Potatis Fast

Sverige/Coop · 900 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Potatis Mjölig

Potatis Mjölig

Sverige/Coop · 900 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Purjolök

Purjolök

1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Sallad Roman

Sallad Roman

Sverige · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Snackpaprika Röd

Snackpaprika Röd

Polen/Litauen/Nederländerna/Coop. · 200 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Snackpaprika Röd

Snackpaprika Röd

Nederländerna/Coop · 200 g

Coop X:-Tra Borås

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Snacktomater

Snacktomater

Spanien/Nederländerna/Coop · 400 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomat Babyplommon

Tomat Babyplommon

Spanien/Nederländerna/Coop

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomat cocktail

Tomat cocktail

Spanien/Nederländerna/Xtra · 250 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomat Cocktail Kvist

Tomat Cocktail Kvist

Nederländerna/Spanien/Coop · 500 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomat fantastica

Tomat fantastica

Sverige/Coop · 200 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomat Kvist

Tomat Kvist

Nederländerna · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tomater Plommon

Tomater Plommon

Sverige

Coop X:-Tra Borås

pris 20 kr Extrapris
Vitkål

Vitkål

Sverige · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Vitkål Färsk

Vitkål Färsk

Sverige · 1000 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Zucchini

Zucchini

Spanien/Nederländerna/Sverige · 355 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Zucchini Grön

Zucchini Grön

Spanien/Nederländerna/Sverige · 355 g

Coop X:-Tra Borås

pris
Tyck till