Primat

Pålägg på Coop Hunnebostrand

20 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Antipasto Misto

Antipasto Misto

Coop · 120 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 465 kr/kg pris 56 kr
Blodpudding Skivad

Blodpudding Skivad

Gea´s · 380 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 42 kr/kg pris 16 kr
Grillad Kyckling

Grillad Kyckling

Lönneberga · 90 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 250 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Gyros Kebab

Gyros Kebab

Coop · 350 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kalkonbröstfilé Tunnskivad

Kalkonbröstfilé Tunnskivad

Sverige/Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr Extrapris
Kassler

Kassler

Rybergs Charkuteri · 500 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 156 kr/kg pris 78 kr
Kassler I Bit

Kassler I Bit

Coop · 600 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Kassler Rökt & rimmad

Kassler Rökt & rimmad

Scan · 1000 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Kyckling Extrarökt

Kyckling Extrarökt

Sverige/Lönneberga · 90 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 250 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

Coop · 100 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

SVEA · 90 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 355 kr/kg pris 32 kr
Pastrami

Pastrami

Coop · 110 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Picnicbog

Picnicbog

Scan · 1220 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 75 kr/kg pris 91 kr
Rostbiff Skivad

Rostbiff Skivad

Coop · 90 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 398 kr/kg pris 36 kr
Rökt kyckling

Rökt kyckling

Xtra · 300 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Sverige/Guldfågeln · 200 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Skivor Rökt Smak

Skivor Rökt Smak

QUORN · 100 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 295 kr/kg pris 30 kr
Tapasbricka

Tapasbricka

Coop · 120 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 465 kr/kg pris 56 kr
Vingar Snacks Buffalo Style

Vingar Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Ätklar Kyckling Skivad Soltorkad tomat

Ätklar Kyckling Skivad Soltorkad tomat

Kronfågel · 350 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 188 kr/kg pris 66 kr
Tyck till