Primat

Soppor på Coop Hunnebostrand

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Fiskbuljong

Fiskbuljong

Knorr · 6 st

Coop Hunnebostrand

jämförpris 1,50 kr/st pris 9 kr Extrapris
Fiskbuljong

Fiskbuljong

Knorr · 120 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Fiskbuljong 6-pack

Fiskbuljong 6-pack

Knorr · 60 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 266 kr/kg pris 16 kr
Fiskfond

Fiskfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Grönsaksbuljong

Grönsaksbuljong

Knorr · 6 st

Coop Hunnebostrand

jämförpris 1,50 kr/st pris 9 kr Extrapris
Grönsaksbuljong

Grönsaksbuljong

Knorr · 120 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Grönsaksbuljong 12-pack

Grönsaksbuljong 12-pack

Coop · 6000 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 3,08 kr/l pris 18 kr
Grönsaksbuljong 6-pack

Grönsaksbuljong 6-pack

Knorr · 60 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 266 kr/kg pris 16 kr
Grönsaksfond

Grönsaksfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Hummerfond

Hummerfond

Coop · 200 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 151 kr/l pris 30 kr
Hummerfond

Hummerfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Hönsbuljong

Hönsbuljong

Knorr

Coop Hunnebostrand

pris 9 kr Extrapris
Hönsbuljong 6-pack

Hönsbuljong 6-pack

Knorr · 60 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 266 kr/kg pris 16 kr
Kalvbuljong

Kalvbuljong

Knorr

Coop Hunnebostrand

pris 9 kr Extrapris
Kalvfond

Kalvfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Kalvfond

Kalvfond

Coop · 200 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 151 kr/l pris 30 kr
Kantarellfond

Kantarellfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Kycklingbuljong

Kycklingbuljong

Knorr · 120 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 179 kr/kg pris 22 kr
Kycklingbuljong 12-pack

Kycklingbuljong 12-pack

Coop · 6000 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 3,08 kr/l pris 18 kr
Kycklingbuljong 8-pack

Kycklingbuljong 8-pack

Maggi · 80 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

Coop · 200 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 151 kr/l pris 30 kr
Köttbuljong

Köttbuljong

Knorr · 6 st

Coop Hunnebostrand

jämförpris 1,50 kr/st pris 9 kr Extrapris
Köttbuljong 12-pack

Köttbuljong 12-pack

Coop · 6000 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 3,08 kr/l pris 18 kr
Köttbuljong 12-pack

Köttbuljong 12-pack

Knorr · 12 st

Coop Hunnebostrand

jämförpris 1,73 kr/st pris 21 kr
Köttfond Eko

Köttfond Eko

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 236 kr/l pris 43 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Findus · 465 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 55 kr/kg pris 26 kr
Nyponsoppa

Nyponsoppa

Sagolika® · 1000 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Oxfond Rödvin

Oxfond Rödvin

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Oxfond Rödvin

Oxfond Rödvin

Coop · 200 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 151 kr/l pris 30 kr
Ramen Soup Base

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 278 kr/l pris 70 kr
Soppa Blomkål & selleri

Soppa Blomkål & selleri

Coop · 570 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 51 kr/l pris 29 kr
Soppa Kyckling morot

Soppa Kyckling morot

Felix · 475 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 115 kr/kg pris 54 kr
Soppa Thai inspirerad

Soppa Thai inspirerad

Coop · 570 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 51 kr/l pris 29 kr
Svampbuljong

Svampbuljong

Knorr · 60 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 150 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Svampfond umami

Svampfond umami

Caj P · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 111 kr/l pris 20 kr Extrapris
Tomatsoppa

Tomatsoppa

Coop · 570 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 51 kr/l pris 29 kr
Viltfond Kantarell

Viltfond Kantarell

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 210 kr/l pris 38 kr
Vitvinsfond

Vitvinsfond

Caj P · 180 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 111 kr/l pris 20 kr Extrapris
Ärtsoppa Soldatens

Ärtsoppa Soldatens

Knorr · 531 ml

Coop Hunnebostrand

jämförpris 80 kr/l pris 43 kr
Ärtsoppa utan fläsk

Ärtsoppa utan fläsk

Knorr · 530 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 78 kr/kg pris 42 kr
Ärtsoppa Vegetarisk Eko

Ärtsoppa Vegetarisk Eko

Änglamark · 500 g

Coop Hunnebostrand

jämförpris 34 kr/kg pris 17 kr
Tyck till