Primat

Kyckling på Coop Falköping

41 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bröstfilé Finstrimlad Taco

Bröstfilé Finstrimlad Taco

Lönneberga · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Innerfiléer Små & Fina

Innerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Falköping

jämförpris 239 kr/kg pris 95 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 212 kr/kg pris 127 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Falköping

jämförpris 130 kr/kg pris 65 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Falköping

jämförpris 64 kr/kg pris 95 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop Falköping

jämförpris 65 kr/kg pris 58 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Falköping

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé BBQ Grillkrydda

Kycklingbröstfilé BBQ Grillkrydda

Kronfågel · 2300 g

Coop Falköping

jämförpris 175 kr/kg pris 403 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Falköping

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Falköping

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Falköping

jämförpris 82 kr/kg pris 74 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Falköping

jämförpris 73 kr/kg pris 146 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 162 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 160 kr/kg pris 96 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 162 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Guldfågeln · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 162 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Falköping

jämförpris 156 kr/kg pris 109 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Falköping

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Falköping

jämförpris 100 kr/kg pris 70 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Falköping

jämförpris 79 kr/kg pris 55 kr
Kycklinginnerfiléer Små & Fina

Kycklinginnerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 157 kr/kg pris 94 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Falköping

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Falköping

jämförpris 165 kr/kg pris 149 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 185 kr/kg pris 83 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Falköping

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Falköping

jämförpris 107 kr/kg pris 75 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Falköping

jämförpris 88 kr/kg pris 61 kr
Kycklingvingar Eko

Kycklingvingar Eko

Reko · 500 g

Coop Falköping

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Falköping

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Falköping

jämförpris 162 kr/kg pris 97 kr
Tyck till