Primat

Kex & kakor på Coop Stora Välsviken

371 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsin-och chokladcookie

Apelsin-och chokladcookie

Bonjour · 60 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 128 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Apelsinkakor Sockerfria

Apelsinkakor Sockerfria

Gille · 160 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 22 kr
Arraksboll 6-pack

Arraksboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 108 kr/kg pris 26 kr
Arraksbollar 6-pack

Arraksbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 85 kr/kg pris 18 kr
Baklava Pistage & Valnöt 8-pack

Baklava Pistage & Valnöt 8-pack

ZEINAS · 140 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 250 kr/kg pris 35 kr
Brownie

Brownie

Ballerina · 205 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 19 kr
Barnsnacks Fruktstjärnor Jordgubb 3 år

Barnsnacks Fruktstjärnor Jordgubb 3 år

GOODIES · 17 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 585 kr/kg pris 10 kr
Biscoff

Biscoff

Lotus · 250 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 74 kr/kg pris 18 kr
Biscoff Sandwich Cream

Biscoff Sandwich Cream

Lotus · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 18 kr
Biscoff Sandwich Milk chocolate

Biscoff Sandwich Milk chocolate

Lotus · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 18 kr
Biscoff Sandwich Vanilla

Biscoff Sandwich Vanilla

Lotus · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 18 kr
Biscuit

Biscuit

Jaffa · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Biscuit Lane

Biscuit Lane

Bambi · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 95 kr/kg pris 28 kr
Biscuits Choklad & Banan

Biscuits Choklad & Banan

GOODIES · 20 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 734 kr/kg pris 15 kr
Biskvi Choklad 6-pack

Biskvi Choklad 6-pack

DELICATO · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 174 kr/kg pris 26 kr
Blåbär- och vaniljlängd

Blåbär- och vaniljlängd

Bake My Day · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Blåbärskransar Havre

Blåbärskransar Havre

Gille · 600 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 43 kr
Blåbärskringla

Blåbärskringla

Bonjour · 85 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 118 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bondkakor

Bondkakor

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 68 kr/kg pris 21 kr
Bondkakor

Bondkakor

Gille · 600 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 48 kr
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 84 kr/kg pris 19 kr
Brago Choklad

Brago Choklad

Göteborgs Kex · 175 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 130 kr/kg pris 23 kr
Eko

Eko

Brago · 225 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 99 kr/kg pris 22 kr
Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Coop · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Briochekaka med krämfyllning

Briochekaka med krämfyllning

Coop · 500 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Brownie Bites 8-pack

Brownie Bites 8-pack

Karen Volf · 144 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Brownies Choklad

Brownies Choklad

Mr Brownie · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Bruschetta Naturell

Bruschetta Naturell

Zeta · 175 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 188 kr/kg pris 33 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 113 kr/kg pris 25 kr
Butter crisps Salted Caramel

Butter crisps Salted Caramel

Jules Destrooper · 100 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Cantuccini

Cantuccini

Coop · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 106 kr/kg pris 21 kr
Cantuccini Mandel

Cantuccini Mandel

Zeta · 250 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Cheesecake Passionfrukt

Cheesecake Passionfrukt

Bake My Day · 130 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 225 kr/kg pris 29 kr
Choco Brookie

Choco Brookie

Marabou · 132 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 258 kr/kg pris 34 kr
Choco Brownie

Choco Brownie

Marabou · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 227 kr/kg pris 34 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 184 kr/kg pris 33 kr
Choco Muffin Cake 5-pack

Choco Muffin Cake 5-pack

Marabou · 175 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 194 kr/kg pris 34 kr
Chocolate Chip Cookie

Chocolate Chip Cookie

Bonjour · 60 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 128 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Chokladboll Vegan Eko

Chokladboll Vegan Eko

Dig · 25 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 814 kr/kg pris 20 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 76 kr/kg pris 57 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 85 kr/kg pris 18 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 73 kr/kg pris 39 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 108 kr/kg pris 38 kr
Chokladmuffin

Chokladmuffin

Bonjour · 90 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 111 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Chokladmuffins Krämfyllda 8-pack

Chokladmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 240 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Chokomuffins

Chokomuffins

Hägges · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Citron Bites 8-pack

Citron Bites 8-pack

Karen Volf · 144 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Citronbiskvi 2-pack

Citronbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 233 kr/kg pris 30 kr
Citronbiskvi Lyx

Citronbiskvi Lyx

DELICATO · 50 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 340 kr/kg pris 17 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Citronmuffins 4-pack

Citronmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 98 kr/kg pris 27 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 98 kr/kg pris 39 kr
Cloetta Choklad Maxi

Cloetta Choklad Maxi

Tupla · 50 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 251 kr/kg pris 13 kr
Cocosboll 2-pack

Cocosboll 2-pack

NÄSTGÅRDS · 125 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 295 kr/kg pris 37 kr
Cookie Rocky Road

Cookie Rocky Road

Bonjour · 60 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 128 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Cookies Peanuts 9-pack

Cookies Peanuts 9-pack

Coop · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Crostini Naturella

Crostini Naturella

Zeta · 120 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 216 kr/kg pris 26 kr
Crostini Vitlök & Persilja

Crostini Vitlök & Persilja

Zeta · 120 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 216 kr/kg pris 26 kr
Dammsugare 2-pack

Dammsugare 2-pack

Nästgårds · 180 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 205 kr/kg pris 37 kr
Delicatoboll

Delicatoboll

DELICATO · 58 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 130 kr/kg pris 8 kr
Delicatoboll 15-pack

Delicatoboll 15-pack

DELICATO · 600 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 76 kr/kg pris 45 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 87 kr/kg pris 21 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 105 kr/kg pris 25 kr
Delikatessboll Choklad 8-pack

Delikatessboll Choklad 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Digestive

Digestive

McVities · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 17 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Digestive Choklad

Digestive Choklad

McVities · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Digestive Cocoa

Digestive Cocoa

McVities · 250 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Eko

Eko

Digestive · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Digestive Fullkorn

Digestive Fullkorn

Coop · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 29 kr/kg pris 12 kr
Olivolja

Olivolja

Digestive · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Digestive Original

Digestive Original

McVities · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 35 kr/kg pris 14 kr
Domino Dumle

Domino Dumle

Fazer · 120 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 193 kr/kg pris 23 kr
Domino Original

Domino Original

Fazer · 175 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 133 kr/kg pris 23 kr
Drömmar

Drömmar

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 68 kr/kg pris 21 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 62 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 95 kr/kg pris 28 kr
Finger Marie

Finger Marie

McVities · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 59 kr/kg pris 12 kr
Finska pinnar

Finska pinnar

Coop · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 68 kr/kg pris 21 kr
Focacciasnacks Original

Focacciasnacks Original

Nonna Elide · 150 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 142 kr/kg pris 21 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 116 kr/kg pris 19 kr
Frukostkex Crackers

Frukostkex Crackers

Frukost Crackers · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Fullkornsskorpor

Fullkornsskorpor

Coop · 400 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Galactic Brownie 8-pack

Galactic Brownie 8-pack

Mr Brownie · 200 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Gifflar Blueberry & Vanilla

Gifflar Blueberry & Vanilla

Pågen · 260 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 96 kr/kg pris 25 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 74 kr/kg pris 22 kr
Gifflar Kardemumma

Gifflar Kardemumma

Pågen · 260 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 85 kr/kg pris 22 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 79 kr/kg pris 22 kr
Glutenfri Bar Hallongrotta Vegan

Glutenfri Bar Hallongrotta Vegan

Fibr · 40 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Glutenfri Bar Kolakaka

Glutenfri Bar Kolakaka

Fibr · 40 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Glutenfri Bar Kärleksmums Vegan

Glutenfri Bar Kärleksmums Vegan

Fibr · 40 g

Coop Stora Välsviken

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Tyck till