Primat

Kyckling på Coop Forshaga

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Ankhona

Ankhona

La Belle de France · 1700 g

Coop Forshaga

jämförpris 136 kr/kg pris 231 kr
Bröstfilé Finstrimlad Taco

Bröstfilé Finstrimlad Taco

Lönneberga · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Forshaga

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Innerfiléer Små & Fina

Innerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop Forshaga

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon

Coop Forshaga

pris 83 kr Extrapris
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Forshaga

jämförpris 190 kr/kg pris 114 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Forshaga

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Forshaga

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Forshaga

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Forshaga

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Sverige/Guldfågeln · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Forshaga

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Forshaga

jämförpris 119 kr/kg pris 110 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Forshaga

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln

Coop Forshaga

pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Forshaga

jämförpris 96 kr/kg pris 191 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Forshaga

jämförpris 79 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Forshaga

jämförpris 70 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Forshaga

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop Forshaga

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kycklingfilé

Kycklingfilé

Coop · 300 g

Coop Forshaga

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Forshaga

jämförpris 147 kr/kg pris 103 kr
Kycklingfiléer Grillkryddade

Kycklingfiléer Grillkryddade

Guldfågeln · 540 g

Coop Forshaga

jämförpris 176 kr/kg pris 95 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Forshaga

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop Forshaga

jämförpris 97 kr/kg pris 73 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

COOP · 600 g

Coop Forshaga

jämförpris 135 kr/kg pris 81 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Forshaga

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Forshaga

jämförpris 75 kr/kg pris 52 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Forshaga

jämförpris 71 kr/kg pris 29 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Forshaga

jämförpris 154 kr/kg pris 139 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Forshaga

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Forshaga

jämförpris 109 kr/kg pris 76 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Forshaga

jämförpris 85 kr/kg pris 59 kr
Kycklingspett Grillkyddade

Kycklingspett Grillkyddade

Guldfågeln · 160 g

Coop Forshaga

jämförpris 203 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Forshaga

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Majskyckling Hel

Majskyckling Hel

Guldfågeln · 1300 g

Coop Forshaga

jämförpris 81 kr/kg pris 105 kr
Majskycklingbröstfilé

Majskycklingbröstfilé

Guldfågeln · 350 g

Coop Forshaga

jämförpris 224 kr/kg pris 78 kr
Tyck till