Primat

Kaffe på Coop Charlottenberg

102 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe Crescendo Extra Mörkrost

Bryggkaffe Crescendo Extra Mörkrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Extra Mörk Franskrost

Bryggkaffe Extra Mörk Franskrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Extra Mörkrost Festivita

Bryggkaffe Extra Mörkrost Festivita

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Jubileum Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Jubileum Lätt Mörkrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 198 kr/kg pris 84 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mellanmörk Gran Dia

Bryggkaffe Mellanmörk Gran Dia

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanmörk Svea

Bryggkaffe Mellanmörk Svea

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanmörkrost Eko

Bryggkaffe Mellanmörkrost Eko

Arvid Nordquist Selection · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 200 kr/kg pris 90 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Xtra · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mellanrost Brazil Single Origin

Bryggkaffe Mellanrost Brazil Single Origin

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mellanrost Eko

Bryggkaffe Mellanrost Eko

Änglamark · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 173 kr/kg pris 78 kr
Bryggkaffe Mellanrost Eko

Bryggkaffe Mellanrost Eko

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Mellanrost Eko

Bryggkaffe Mellanrost Eko

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mellanrost Fair Eko

Bryggkaffe Mellanrost Fair Eko

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 184 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe Mellanrost Fikastund

Bryggkaffe Mellanrost Fikastund

Zoegas · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Mellanrost Mezzo

Bryggkaffe Mellanrost Mezzo

Zoegas · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost Stockholm

Bryggkaffe Mellanrost Stockholm

Zoegas · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost Västkust

Bryggkaffe Mellanrost Västkust

ZOÉGAS · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 109 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Milea Ljusrost

Bryggkaffe Milea Ljusrost

Gevalia · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mörkrost 120 år

Bryggkaffe Mörkrost 120 år

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mörkrost Blue Java

Bryggkaffe Mörkrost Blue Java

ZOÉGAS · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 109 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Eko

Bryggkaffe Mörkrost Eko

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Mörkrost Eko

Bryggkaffe Mörkrost Eko

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mörkrost Fika Lovers

Bryggkaffe Mörkrost Fika Lovers

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mörkrost Hazienda

Bryggkaffe Mörkrost Hazienda

ZOÉGAS · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Intenzo

Bryggkaffe Mörkrost Intenzo

Zoegas · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Kharisma

Bryggkaffe Mörkrost Kharisma

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Bryggkaffe Mörkrost Mollbergs Blandning

Bryggkaffe Mörkrost Mollbergs Blandning

ZOÉGAS · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Presso

Bryggkaffe Mörkrost Presso

ZOÉGAS · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Skånerost

Bryggkaffe Mörkrost Skånerost

Zoegas · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Bryggkaffe Mörkrost Wanyama

Bryggkaffe Mörkrost Wanyama

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Iskaffe

Iskaffe

Geia Food · 1000 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Kaffe Espresso Italiano Classico

Kaffe Espresso Italiano Classico

Lavazza · 250 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 252 kr/kg pris 63 kr
Kaffe Espresso Rossa

Kaffe Espresso Rossa

Lavazza · 250 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 228 kr/kg pris 57 kr
Kaffe Presso Mellanrost

Kaffe Presso Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Kaffe Presso Mellanrost

Kaffe Presso Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Kaffebönor Espresso

Kaffebönor Espresso

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Espresso Della Casa

Kaffebönor Espresso Della Casa

ZOÉGAS · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kaffebönor Espresso Eko

Kaffebönor Espresso Eko

Änglamark · 400 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Kaffebönor Extra Mörk Franskrost

Kaffebönor Extra Mörk Franskrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 175 kr/kg pris 88 kr
Kaffebönor Extra Mörkrost Reko Eko

Kaffebönor Extra Mörkrost Reko Eko

Arvid Nordquist Selection · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 184 kr/kg pris 83 kr
Kaffebönor Ferrari Maranello 10-pack

Kaffebönor Ferrari Maranello 10-pack

L'Or · 52 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 854 kr/kg pris 44 kr
Kaffebönor Lätt Mellanrost

Kaffebönor Lätt Mellanrost

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mellanmörk Eko

Kaffebönor Mellanmörk Eko

Arvid Nordquist Selection · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 184 kr/kg pris 83 kr
Kaffebönor Mellanmörk Gran Dia

Kaffebönor Mellanmörk Gran Dia

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 175 kr/kg pris 88 kr
Kaffebönor Mellanrost

Kaffebönor Mellanrost

GEVALIA · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Kaffebönor Mellanrost Eko

Kaffebönor Mellanrost Eko

Löfbergs

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mellanrost Jubileum

Kaffebönor Mellanrost Jubileum

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mörkrost

Kaffebönor Mörkrost

Löfbergs

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mörkrost Brazil

Kaffebönor Mörkrost Brazil

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mörkrost Eko

Kaffebönor Mörkrost Eko

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

pris
Kaffebönor Mörkrost Kharisma

Kaffebönor Mörkrost Kharisma

Löfbergs · 400 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Kaffebönor Mörkrost Mollbergs Blandning

Kaffebönor Mörkrost Mollbergs Blandning

ZOÉGAS · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kaffebönor Mörkrost Skånerost

Kaffebönor Mörkrost Skånerost

ZOÉGAS · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 149 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kaffedryck Caffe Latte

Kaffedryck Caffe Latte

Starbucks® · 220 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 97 kr/l pris 21 kr
Kaffedryck Cappuccino

Kaffedryck Cappuccino

Starbucks® · 220 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 97 kr/l pris 21 kr
Kaffedryck Cappuccino Vanilla

Kaffedryck Cappuccino Vanilla

Löfbergs · 230 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 74 kr/l pris 17 kr Extrapris
Kaffedryck Macchiato Eko

Kaffedryck Macchiato Eko

Löfbergs · 230 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 74 kr/l pris 17 kr Extrapris
Kaffedryck Salted Caramel

Kaffedryck Salted Caramel

Löfbergs · 230 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 74 kr/l pris 17 kr Extrapris
Kaffedryck Tripleshot Espresso

Kaffedryck Tripleshot Espresso

Starbucks® · 300 ml

Coop Charlottenberg

jämförpris 86 kr/l pris 26 kr
Kaffekapslar Café Au Lait 16-pack

Kaffekapslar Café Au Lait 16-pack

Dolce Gusto · 160 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 473 kr/kg pris 76 kr
Kaffekapslar Crema e gusto Classico 10-pack

Kaffekapslar Crema e gusto Classico 10-pack

Lavazza · 10 st

Coop Charlottenberg

jämförpris 4,63 kr/st pris 46 kr
Kaffekapslar Dark Extra Mörkrost 16-pack

Kaffekapslar Dark Extra Mörkrost 16-pack

Tassimo · 16 st

Coop Charlottenberg

jämförpris 4,32 kr/st pris 69 kr
Kaffekapslar Espresso Onyx 10-pack

Kaffekapslar Espresso Onyx 10-pack

L'Or · 52 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 577 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaffekapslar Lungo Estremo 10-pack

Kaffekapslar Lungo Estremo 10-pack

L´OR · 52 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 577 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaffekapslar Mellanrost Original 16-pack

Kaffekapslar Mellanrost Original 16-pack

Tassimo · 16 st

Coop Charlottenberg

jämförpris 4,32 kr/st pris 69 kr
Kaffekapslar Mollbergs 16-pack

Kaffekapslar Mollbergs 16-pack

Dolce Gusto · 136 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 529 kr/kg pris 72 kr
Kaffekapslar Rossa 10-pack

Kaffekapslar Rossa 10-pack

Lavazza · 10 st

Coop Charlottenberg

jämförpris 4,63 kr/st pris 46 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 64 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Lyx Mörkrost Snabbkaffe Refill

Lyx Mörkrost Snabbkaffe Refill

NESCAFÉ · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 506 kr/kg pris 101 kr
Lyx Snabbkaffe Mellanrost Refill

Lyx Snabbkaffe Mellanrost Refill

NESCAFÉ · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 506 kr/kg pris 101 kr
Presskaffe Mörkrost Pressiado

Presskaffe Mörkrost Pressiado

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Snabbkaffe

Snabbkaffe

Xtra · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 265 kr/kg pris 53 kr
Snabbkaffe 3 in 1 10-pack

Snabbkaffe 3 in 1 10-pack

NESCAFÉ · 155 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 201 kr/kg pris 31 kr
Snabbkaffe 3in1 Creamy Latte 10-pack

Snabbkaffe 3in1 Creamy Latte 10-pack

NESCAFÉ · 150 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 221 kr/kg pris 33 kr
Snabbkaffe Azera Espresso

Snabbkaffe Azera Espresso

NESCAFÉ · 100 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 1070 kr/kg pris 107 kr
Snabbkaffe Cappuccino

Snabbkaffe Cappuccino

Gevalia · 116 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 244 kr/kg pris 28 kr
Snabbkaffe Cappuccino 18-pack

Snabbkaffe Cappuccino 18-pack

NESCAFÉ · 225 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 227 kr/kg pris 51 kr
Snabbkaffe Eko

Snabbkaffe Eko

Änglamark · 150 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 511 kr/kg pris 77 kr
Snabbkaffe Gold

Snabbkaffe Gold

NESCAFÉ · 50 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 1097 kr/kg pris 55 kr
Snabbkaffe Gold Mellanrost Refill

Snabbkaffe Gold Mellanrost Refill

Gevalia · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 502 kr/kg pris 100 kr
Snabbkaffe Ice Coffee Frappe 8-pack

Snabbkaffe Ice Coffee Frappe 8-pack

NESCAFÉ · 112 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 275 kr/kg pris 31 kr
Snabbkaffe Latte Caramel

Snabbkaffe Latte Caramel

Gevalia · 96 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 295 kr/kg pris 28 kr
Snabbkaffe Mellanrost

Snabbkaffe Mellanrost

Coop · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 465 kr/kg pris 93 kr
Snabbkaffe Mellanrost

Snabbkaffe Mellanrost

NESCAFÉ · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 715 kr/kg pris 143 kr
Snabbkaffe Mellanrost Koffeinfri

Snabbkaffe Mellanrost Koffeinfri

NESCAFÉ · 100 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 1040 kr/kg pris 104 kr
Snabbkaffe Mellanrost Refill

Snabbkaffe Mellanrost Refill

NESCAFÉ · 100 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 776 kr/kg pris 78 kr
Tyck till