Primat

Flingor & müsli på Coop Charlottenberg

78 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cheerios Havre

Cheerios Havre

NESTLÉ · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Cheerios Honey

Cheerios Honey

NESTLÉ · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Cheerios Multigrain

Cheerios Multigrain

NESTLÉ · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Churros Cini Minis

Churros Cini Minis

NESTLÉ · 360 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 110 kr/kg pris 40 kr
Cornflakes

Cornflakes

Kellogg's · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 124 kr/kg pris 47 kr
Cornflakes

Cornflakes

Kellogg's · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 82 kr/kg pris 61 kr
Cornflakes

Cornflakes

Xtra · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 44 kr/kg pris 33 kr
Cornflakes

Cornflakes

Coop · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 57 kr/kg pris 29 kr
Crunchy granola choco

Crunchy granola choco

Xtra · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Fiberhavregryn Eko

Fiberhavregryn Eko

Änglamark · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 26 kr/kg pris 18 kr
Flingor Bluey

Flingor Bluey

Kellogg's · 350 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 142 kr/kg pris 50 kr
Flingor Choco Shells

Flingor Choco Shells

Xtra · 250 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 66 kr/kg pris 17 kr
Flingor Cini Minis

Flingor Cini Minis

NESTLÉ · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr
Flingor Frosted

Flingor Frosted

Coop · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Flingor Frosties

Flingor Frosties

Kellogg's · 620 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 64 kr
Flingor Frosties

Flingor Frosties

Kellogg's · 400 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Flingor Havregott Jordgubb

Flingor Havregott Jordgubb

AXA · 350 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 130 kr/kg pris 45 kr
Flingor Kitkat

Flingor Kitkat

NESTLÉ · 330 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 158 kr/kg pris 52 kr
Flingor Lion

Flingor Lion

NESTLÉ · 350 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 111 kr/kg pris 39 kr
Flingor Nesquik

Flingor Nesquik

NESTLÉ · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Flingor Rice Krispies

Flingor Rice Krispies

Kellogg's · 360 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 126 kr/kg pris 45 kr
Flingor Special

Flingor Special

Coop · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Flingor Special K Classic

Flingor Special K Classic

Kellogg's · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 60 kr
Flingor Special K Classic

Flingor Special K Classic

Kellogg's · 335 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 157 kr/kg pris 53 kr
Flingor Special K Red fruits

Flingor Special K Red fruits

Kellogg's · 300 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 195 kr/kg pris 59 kr
Flingor Special Röda bär

Flingor Special Röda bär

Coop · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 50 kr
Flingor Tresor Choco Nut

Flingor Tresor Choco Nut

Kellogg's · 410 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 134 kr/kg pris 55 kr
Flingor Tresor Milk Choco

Flingor Tresor Milk Choco

Kellogg's · 410 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 134 kr/kg pris 55 kr
Fullkornsflingor Bran flakes

Fullkornsflingor Bran flakes

Coop · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 67 kr/kg pris 34 kr
Fullkornsringar Hoops

Fullkornsringar Hoops

Coop · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 99 kr/kg pris 37 kr
Glutenfria Cornflakes

Glutenfria Cornflakes

Änglamark · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 77 kr/kg pris 39 kr
Glutenfria Havregryn Eko

Glutenfria Havregryn Eko

Änglamark · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 34 kr/kg pris 26 kr
Granola Apelsin, mango & passion

Granola Apelsin, mango & passion

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Crazelnut Crunch

Granola Crazelnut Crunch

START! · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Granola Crunchy

Granola Crunchy

Coop · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 55 kr/kg pris 42 kr
Granola Crunchy Banan Choklad & Yoghurt

Granola Crunchy Banan Choklad & Yoghurt

Coop · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 59 kr/kg pris 42 kr
Granola Crunchy Jordgubbar & Yoghurt

Granola Crunchy Jordgubbar & Yoghurt

Coop · 725 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 57 kr/kg pris 42 kr
Granola Crunchy Salt karamell & mjölkchoklad

Granola Crunchy Salt karamell & mjölkchoklad

Coop · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Granola Hallon & Kakao

Granola Hallon & Kakao

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 106 kr/kg pris 48 kr
Granola Hallon, jordgubb & kokos

Granola Hallon, jordgubb & kokos

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Hasselnöt & Cashew

Granola Hasselnöt & Cashew

AXA · 475 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 105 kr/kg pris 50 kr
Granola Hasselnötssmör, kanel & kardemumma

Granola Hasselnötssmör, kanel & kardemumma

Paulúns · 430 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 136 kr/kg pris 59 kr
Granola Hasselnötter & dadlar

Granola Hasselnötter & dadlar

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Granola Jordgubb

Granola Jordgubb

AXA · 475 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 105 kr/kg pris 50 kr
Granola Jordnötssmör & kakao

Granola Jordnötssmör & kakao

Pauluns · 430 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 145 kr/kg pris 62 kr
Granola Kakao & dadelkrisp

Granola Kakao & dadelkrisp

Paulúns · 420 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 108 kr/kg pris 45 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Natural

Granola Natural

Xtra · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 33 kr/kg pris 25 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

START! · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 101 kr/kg pris 45 kr
Granola rostade frön och nötcrunch

Granola rostade frön och nötcrunch

Coop · 350 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 130 kr/kg pris 46 kr
Granola Russin

Granola Russin

START! · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Granola Äpple, mandel & kanel

Granola Äpple, mandel & kanel

Paulúns · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Jordgubb

Jordgubb

Havrefras · 300 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 193 kr/kg pris 58 kr
Kakao

Kakao

Havrefras · 300 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Original

Original

Havrefras · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Original

Original

Havrefras · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 97 kr/kg pris 58 kr
Havrekuddar kakao & hasselnötskräm Choco Pillows

Havrekuddar kakao & hasselnötskräm Choco Pillows

Coop · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Musli Branflakes

Musli Branflakes

Coop · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 47 kr/kg pris 33 kr
Musli frukt

Musli frukt

AXA · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Musli Frukt

Musli Frukt

Xtra · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr
Musli Goldd Bär

Musli Goldd Bär

AXA · 725 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 83 kr/kg pris 60 kr
Musli Guld Frukt

Musli Guld Frukt

AXA · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 86 kr/kg pris 64 kr
Musli Sunt & Gott Original

Musli Sunt & Gott Original

Finax · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

Coop · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 47 kr/kg pris 33 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

AXA · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Müsli frukt & nötter

Müsli frukt & nötter

Coop · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 65 kr/kg pris 49 kr
Müsli Frukt & Nötter Eko

Müsli Frukt & Nötter Eko

Änglamark · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 59 kr/kg pris 41 kr
Müsli Guld Original

Müsli Guld Original

AXA · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Müsli Hasselnöt

Müsli Hasselnöt

AXA · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Müsli Med Bär Eko

Müsli Med Bär Eko

Änglamark · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 47 kr/kg pris 35 kr
Müsli Naturell Eko

Müsli Naturell Eko

Änglamark · 750 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 34 kr/kg pris 26 kr
Müsli Tropisk

Müsli Tropisk

Coop · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 47 kr/kg pris 33 kr
Puffar Coco Pops

Puffar Coco Pops

Kellogg's · 330 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 146 kr/kg pris 48 kr
Original

Original

Rågfras · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 144 kr/kg pris 54 kr
Rågkuddar

Rågkuddar

Coop · 325 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 108 kr/kg pris 35 kr
Svenska Havrehjärtan Hallon

Svenska Havrehjärtan Hallon

Frebaco Kvarn · 375 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 95 kr/kg pris 35 kr
Tyck till