Primat

Kyckling på Coop Charlottenberg

36 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon

Coop Charlottenberg

pris 83 kr Extrapris
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingben Mörade

Kycklingben Mörade

Kronfågel · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 378 kr/kg pris 189 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln

Coop Charlottenberg

pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 113 kr/kg pris 113 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 83 kr/kg pris 75 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 98 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Guldfågeln · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé

Kycklingfilé

Coop · 300 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 114 kr/kg pris 114 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 80 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 167 kr/kg pris 150 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 189 kr/kg pris 85 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 111 kr/kg pris 78 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kycklingspett Grillkyddade

Kycklingspett Grillkyddade

Sverige/Guldfågeln · 160 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 203 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Minutbitar

Minutbitar

Kronfågel · 650 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 162 kr/kg pris 105 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Sverige/Guldfågeln · 200 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Charlottenberg

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Tyck till