Primat

Bröd på Coop Sysslebäck

166 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbrödsbagarn · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 142 kr/kg pris 26 kr
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 39 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 39 kr
Levain

Levain

Pågen · 650 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 42 kr
Liba Original

Liba Original

Liba Bröd · 340 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 35 kr/kg pris 12 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Lunchpinnar 6-pack

Lunchpinnar 6-pack

Dalabakat · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 70 kr/kg pris 25 kr
Mjuka Råghalvor

Mjuka Råghalvor

Fazer · 360 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 100 kr/kg pris 36 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 41 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Naanbröd Original 2-pack

Naanbröd Original 2-pack

Santa Maria · 260 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 75 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Norrlands-Leväjn

Norrlands-Leväjn

Polarbröd · 440 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 78 kr/kg pris 35 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 54 kr/kg pris 19 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 67 kr/kg pris 24 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 54 kr/kg pris 43 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 54 kr/kg pris 43 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Proteintoast

Proteintoast

Brödverket · 260 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 131 kr/kg pris 34 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 40 kr/kg pris 36 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 32 kr/kg pris 35 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 42 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 76 kr/kg pris 25 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 72 kr/kg pris 26 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 105 kr/kg pris 35 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 37 kr/kg pris 28 kr
Solrosbröd Eko

Solrosbröd Eko

Kung Markatta · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Ströbröd

Ströbröd

Wasa · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 53 kr/kg pris 37 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Päras Hembageri · 425 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 77 kr/kg pris 33 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Sysslebäck

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 53 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 182 kr/kg pris 41 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 100 kr/kg pris 20 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 47 kr/kg pris 15 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Havre

Trekantsknäcke Havre

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 100 kr/kg pris 32 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 94 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 94 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Tunnknäcke Havre & havssalt

Tunnknäcke Havre & havssalt

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 223 kr/kg pris 40 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 215 kr/kg pris 39 kr
Tunnknäcke Ramslök & frön

Tunnknäcke Ramslök & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 223 kr/kg pris 40 kr
Veckans Toast

Veckans Toast

Pågen · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 32 kr/kg pris 26 kr
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Tyck till