Primat

Frysta måltider på Coop Sysslebäck

197 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Baconburgare 4-pack

Baconburgare 4-pack

Scan · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Blåbärspaj

Blåbärspaj

FRÖDINGE · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel · 525 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 142 kr/kg pris 75 kr
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 167 kr/kg pris 38 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds

Coop Sysslebäck

pris 25 kr Extrapris
Cheddar cheese jalapeños

Cheddar cheese jalapeños

Coop · 200 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

Findus · 170 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 222 kr/kg pris 38 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Sverige/Guldfågeln · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chili cheese pops

Chili cheese pops

Coop · 250 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Tacofärssås med ris

Tacofärssås med ris

Dagens · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 107 kr/kg pris 42 kr
Delikatessköttbullar med mos

Delikatessköttbullar med mos

Dafgårds · 420 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 110 kr/kg pris 46 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Felix · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 156 kr/kg pris 94 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 113 kr/kg pris 57 kr
Dumplings Vegetariska

Dumplings Vegetariska

MenMen · 320 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 159 kr/kg pris 51 kr
Falafel

Falafel

Coop · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 61 kr/kg pris 49 kr
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds · 1400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 67 kr/kg pris 94 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens · 340 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 122 kr/kg pris 42 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 93 kr/kg pris 33 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Fusilli Lax & spenat

Fusilli Lax & spenat

Coop · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 122 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Kladdkaka Vegansk

Glutenfri Kladdkaka Vegansk

FRÖDINGE · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 132 kr/kg pris 50 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 273 kr/kg pris 49 kr
Glutenfri Pizza Ristorante Mozzarella

Glutenfri Pizza Ristorante Mozzarella

Dr. Oetker · 370 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 137 kr/kg pris 51 kr
Green Cube Panang Curry

Green Cube Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 180 kr/kg pris 38 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Vegetable

Gyoza Dumplings Vegetable

Coop · 320 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 134 kr/kg pris 50 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 163 kr/kg pris 59 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 127 kr/kg pris 69 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 142 kr/kg pris 77 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Havrepannkakor Naturella

Havrepannkakor Naturella

Knatteplock · 280 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 250 kr/kg pris 70 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 1000 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 158 kr/kg pris 158 kr
Kebab

Kebab

Görans · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 154 kr/kg pris 61 kr
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kebabpaj med vitlökssås

Kebabpaj med vitlökssås

Felix · 210 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 180 kr/kg pris 38 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Kladdkaka Mjölkchoklad

Kladdkaka Mjölkchoklad

ALMONDY · 420 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 106 kr/kg pris 44 kr
Kladdkaka Schweizernöt

Kladdkaka Schweizernöt

Almondy · 420 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 94 kr/kg pris 39 kr
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds

Coop Sysslebäck

pris 25 kr Extrapris
Krämig Kycklinggryta

Krämig Kycklinggryta

Felix · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 89 kr/kg pris 64 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 71 kr/kg pris 107 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 47 kr/kg pris 52 kr
Kyckling Panang

Kyckling Panang

Dafgårds · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Kycklingburgare Friterade

Kycklingburgare Friterade

Guldfågeln · 760 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 141 kr/kg pris 107 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 179 kr/kg pris 72 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Sverige/Guldfågeln · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Kronfågel · 800 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 101 kr/kg pris 81 kr
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 152 kr/kg pris 36 kr
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel · 500 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 143 kr/kg pris 72 kr
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingspett Grillade

Kycklingspett Grillade

Guldfågeln · 480 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 227 kr/kg pris 109 kr
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Dagens · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 176 kr/kg pris 38 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 152 kr/kg pris 36 kr
Laktosfri Kladdkaka Kärleksmums

Laktosfri Kladdkaka Kärleksmums

FRÖDINGE · 400 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 89 kr/kg pris 32 kr
Lasagne Green Dream

Lasagne Green Dream

Dafgårds · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Lasagnette

Lasagnette

Dagens · 380 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Linguini bolognese

Linguini bolognese

Coop · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds · 1000 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Lökringar

Lökringar

Lindströms Bites · 450 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Marry Me Chicken

Marry Me Chicken

Dafgårds · 350 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 130 kr/kg pris 45 kr
Mozzarella sticks

Mozzarella sticks

Coop · 250 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Ostpaj med Västerbottensost®

Ostpaj med Västerbottensost®

Felix · 210 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 180 kr/kg pris 38 kr
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens · 390 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 107 kr/kg pris 42 kr
Ostschnitzel 6-pack

Ostschnitzel 6-pack

Scan · 600 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 93 kr/kg pris 56 kr Extrapris
Oxpytt

Oxpytt

Coop · 1000 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Oxpytt Gräddstuvad

Oxpytt Gräddstuvad

Findus · 1000 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 76 kr/kg pris 76 kr
Paj Bacon & broccoli

Paj Bacon & broccoli

Felix · 220 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 172 kr/kg pris 38 kr
Paj Kyckling & Bacon

Paj Kyckling & Bacon

Coop · 220 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Kyckling & broccoli

Paj Kyckling & broccoli

Felix · 215 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 176 kr/kg pris 38 kr
Paj Kyckling & Broccoli

Paj Kyckling & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Sysslebäck

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Tyck till