Primat

Frysta måltider på Coop Nora

140 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Nora

pris
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Nora

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Black & White

Black & White

Dagens

Coop Nora

pris
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Nora

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel

Coop Nora

pris
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Nora

pris
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

FINDUS

Coop Nora

pris
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP

Coop Nora

pris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Nora

pris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Guldfågeln · 350 g

Coop Nora

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln

Coop Nora

pris 35 kr Extrapris
Pasta chipotle

Pasta chipotle

Dagens

Coop Nora

pris
Tacofärssås med ris

Tacofärssås med ris

Dagens · 390 g

Coop Nora

pris
Dansk Sjömansbiff

Dansk Sjömansbiff

Dafgårds

Coop Nora

pris
Delikatessköttbullar med mos

Delikatessköttbullar med mos

Dafgårds

Coop Nora

pris
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Felix

Coop Nora

pris
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds

Coop Nora

pris
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens

Coop Nora

pris
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Nora

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Nora

pris
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Nora

pris
Glutenfri Mandeltårta

Glutenfri Mandeltårta

ALMONDY

Coop Nora

pris
Green Cube Panang Curry

Green Cube Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Nora

pris
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix

Coop Nora

pris
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Nora

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Indian Cube Butter Chicken

Indian Cube Butter Chicken

Kitchen Joy · 350 g

Coop Nora

pris
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Kalops

Kalops

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Nora

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kebabpaj med vitlökssås

Kebabpaj med vitlökssås

Felix · 210 g

Coop Nora

pris
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Nora

pris
Kyckling Creamy Garlic

Kyckling Creamy Garlic

Dafgårds · 350 g

Coop Nora

pris
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Kyckling Panang

Kyckling Panang

Dafgårds · 350 g

Coop Nora

pris
Kyckling Satay

Kyckling Satay

Dafgårds

Coop Nora

pris
Kyckling Teriyaki

Kyckling Teriyaki

Dafgårds

Coop Nora

pris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Nora

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel

Coop Nora

pris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Guldfågeln · 500 g

Coop Nora

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Nora

pris
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

Coop Nora

pris
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel

Coop Nora

pris
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Nora

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds

Coop Nora

pris 25 kr Extrapris
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Dagens

Coop Nora

pris
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix

Coop Nora

pris
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds

Coop Nora

pris
Lasagne Green Dream

Lasagne Green Dream

Dafgårds

Coop Nora

pris
Lasagnette

Lasagnette

Dagens · 380 g

Coop Nora

pris
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds

Coop Nora

pris
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Nora

pris
Marry Me Chicken

Marry Me Chicken

Dafgårds

Coop Nora

pris
Ostpaj med Västerbottensost®

Ostpaj med Västerbottensost®

Felix · 210 g

Coop Nora

pris
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens

Coop Nora

pris
Ostschnitzel 6-pack

Ostschnitzel 6-pack

Scan

Coop Nora

pris 56 kr Extrapris
Oxjärpar

Oxjärpar

Dagens

Coop Nora

pris
Paj Bacon & broccoli

Paj Bacon & broccoli

Felix

Coop Nora

pris
Paj Kyckling & broccoli

Paj Kyckling & broccoli

Felix

Coop Nora

pris
Paj Lax & räkor

Paj Lax & räkor

Dafgårds · 240 g

Coop Nora

pris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Felix

Coop Nora

pris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Dafgårds

Coop Nora

pris
Pan Pizza Capricciosa

Pan Pizza Capricciosa

Billys · 170 g

Coop Nora

pris
Pan Pizza Chili Cheese

Pan Pizza Chili Cheese

Billys · 170 g

Coop Nora

pris
Pan Pizza Hawaii

Pan Pizza Hawaii

Billys · 170 g

Coop Nora

pris
Pan Pizza Original

Pan Pizza Original

Billys

Coop Nora

pris
Pan Pizza Original 9-pack

Pan Pizza Original 9-pack

Billys · 1530 g

Coop Nora

pris
Pan Pizza Peperoni

Pan Pizza Peperoni

Billys

Coop Nora

pris
Pan Pizza Pestolicious

Pan Pizza Pestolicious

Billys

Coop Nora

pris
Pan Pizza Spicy Buffalo Melt

Pan Pizza Spicy Buffalo Melt

Billys

Coop Nora

pris
Pan Pizza Veggie

Pan Pizza Veggie

Billys

Coop Nora

pris
Pannbiff

Pannbiff

Dafgårds · 400 g

Coop Nora

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Pasta Alfredo

Pasta Alfredo

Dagens

Coop Nora

pris
Pasta Bacon & parmesansås

Pasta Bacon & parmesansås

Dagens

Coop Nora

pris
Pasta fyra ostar & skinka

Pasta fyra ostar & skinka

Dagens · 390 g

Coop Nora

pris
Pirog Chicken Kebab

Pirog Chicken Kebab

Gorby´s · 140 g

Coop Nora

pris
Pirog Chili Cheese

Pirog Chili Cheese

Gorby´s · 140 g

Coop Nora

pris
Pirog Margherita

Pirog Margherita

Gorby´s · 140 g

Coop Nora

pris
Pirog Original

Pirog Original

Gorby´s · 140 g

Coop Nora

pris
Pirog Original 10-pack

Pirog Original 10-pack

Gorby´s

Coop Nora

pris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Tony's Pizza

Coop Nora

pris
Pizza Magiska Maggan

Pizza Magiska Maggan

Grandiosa

Coop Nora

pris 33 kr Extrapris
Pizza Margherita

Pizza Margherita

Tony's Pizza

Coop Nora

pris
Pizza Pepperoni

Pizza Pepperoni

Tony's Pizza

Coop Nora

pris
Pizza Piadina Diavola 2-pack

Pizza Piadina Diavola 2-pack

Dr.Oetker · 280 g

Coop Nora

jämförpris 98 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Pizza Piadina Prosciutto 2-pack

Pizza Piadina Prosciutto 2-pack

Dr.Oetker

Coop Nora

pris 28 kr Extrapris
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-pack

Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-pack

Dr. Oetker · 280 g

Coop Nora

jämförpris 98 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Pizza Piccolissima Prosciutto 12-pack

Pizza Piccolissima Prosciutto 12-pack

Dr.Oetker

Coop Nora

pris 28 kr Extrapris
Pizza Piccolissima Salame 12-pack

Pizza Piccolissima Salame 12-pack

Dr.Oetker · 288 g

Coop Nora

jämförpris 95 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-pack

Pizza Piccolissima tre formaggi 12-pack

Dr.Oetker · 288 g

Coop Nora

jämförpris 95 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Pizza Queen Kantarell

Pizza Queen Kantarell

Grandiosa

Coop Nora

pris 33 kr Extrapris
Pizza Ristorante Margherita Pomodori Vegan

Pizza Ristorante Margherita Pomodori Vegan

Dr.Oetker

Coop Nora

pris 28 kr Extrapris
Pizza Ristorante Mozzarella

Pizza Ristorante Mozzarella

Dr.Oetker

Coop Nora

pris 28 kr Extrapris
Pizza Ristorante Prosciutto

Pizza Ristorante Prosciutto

Dr. Oetker · 340 g

Coop Nora

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Pizza Ristorante Salame

Pizza Ristorante Salame

Dr. Oetker

Coop Nora

pris 28 kr Extrapris
Tyck till