Primat

Färsk fisk på Coop Stora Stenby Västerås

22 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bergsjökräftor M 20-pack

Bergsjökräftor M 20-pack

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 201 kr/kg pris 141 kr
Kräftor

Kräftor

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 155 kr/kg pris 109 kr
Kräftor Bergsjö L 15-pack

Kräftor Bergsjö L 15-pack

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 243 kr/kg pris 170 kr
Kräftor Egypten L

Kräftor Egypten L

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 187 kr/kg pris 131 kr
Kräftor M

Kräftor M

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 152 kr/kg pris 107 kr
Kräftor Medium

Kräftor Medium

FISKERIET · 1700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 72 kr/kg pris 123 kr
Kräftor Stora

Kräftor Stora

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 215 kr/kg pris 150 kr
Kräftstjärtar

Kräftstjärtar

Coop · 330 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 149 kr/kg pris 49 kr
Kräftstjärtar Skalade

Kräftstjärtar Skalade

Ullmo · 200 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 421 kr/kg pris 84 kr
Laxburgare 2-pack

Laxburgare 2-pack

Ullmo · 260 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 167 kr/kg pris 43 kr
Laxfilé Bit Kokt

Laxfilé Bit Kokt

Korshags · 300 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 413 kr/kg pris 124 kr
Laxfilé Helsida Benfri

Laxfilé Helsida Benfri

Leröy · 1500 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 229 kr/kg pris 344 kr
Laxfärs

Laxfärs

Leröy · 450 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Makrill Jägarkryddad

Makrill Jägarkryddad

Stora Coop Stenby · 125 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 300 kr/kg pris 37 kr
Makrill Vitlök

Makrill Vitlök

Stora Coop Stenby · 125 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 255 kr/kg pris 32 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Kosterfiskarn · 420 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 272 kr/kg pris 114 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Coop · 500 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 192 kr/kg pris 96 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Coop · 300 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 233 kr/kg pris 70 kr
Räksmörgås

Räksmörgås

Stora Coop Stenby · 250 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 299 kr/kg pris 75 kr
Signalkräftor Svenska

Signalkräftor Svenska

Ullmo · 500 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 339 kr/kg pris 169 kr
Spanska Kräftor L

Spanska Kräftor L

Ullmo · 700 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 196 kr/kg pris 137 kr
Torskryggfilé 3-pack

Torskryggfilé 3-pack

FINDUS · 420 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 353 kr/kg pris 148 kr
Tyck till