Primat

Kök på Coop Stora Stenby Västerås

256 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Kaffekoppar 50-pack

Kaffekoppar 50-pack

Coop · 50 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,78 kr/st pris 39 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kniv Trä 10-pack

Kniv Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,90 kr/st pris 19 kr
Knivar Reuse 10-pack

Knivar Reuse 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Knivslip

Knivslip

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kockkniv 15cm

Kockkniv 15cm

TEFAL · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Kombimopp Microfiber Refill

Kombimopp Microfiber Refill

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 73 kr/st pris 73 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kökshandduk Bella Grå 2-pack

Kökshandduk Bella Grå 2-pack

Köksträdgården · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Kökshandduk Vanja 2-pack

Kökshandduk Vanja 2-pack

Köksträdgården · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Köksvåg Digital

Köksvåg Digital

DAY · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Långform 25 cm

Långform 25 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Majskolvshållare 10-pack

Majskolvshållare 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1 kr/st pris 10 kr
Mandolin Svart

Mandolin Svart

Gastromax · 218 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 821 kr/kg pris 179 kr
Matlåda

Matlåda

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda 0,3 liter 6-pack

Matlåda 0,3 liter 6-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter

Matlåda 0,5 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,75 liter 4-pack

Matlåda 0,75 liter 4-pack

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,8 liter

Matlåda 0,8 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda 1 liter

Matlåda 1 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,2 L 2-pack

Matlåda 1,2 L 2-pack

Senso Kitchen · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 25 kr/st pris 50 kr
Matlåda 2-pack

Matlåda 2-pack

Coop · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 8 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 2-pack 0,25/0,5 liter

Matlåda 2-pack 0,25/0,5 liter

Coop · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 8 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda glas 0,75 liter

Matlåda glas 0,75 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Matlåda glas 1,1 liter

Matlåda glas 1,1 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Matlåda glas 1,6 liter

Matlåda glas 1,6 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Matlåda Glas 2-delad 1 L

Matlåda Glas 2-delad 1 L

Coop EVM · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Matlåda Grå 1,2 liter

Matlåda Grå 1,2 liter

SmartStore · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda med avdelare 1 liter.

Matlåda med avdelare 1 liter.

COOP · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Mellangrön

Matlåda Mellangrön

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda Mörkgrön

Matlåda Mörkgrön

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlådor 0.4 L 3-pack

Matlådor 0.4 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Matlådor 0.8 L 3-pack

Matlådor 0.8 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Matlådor 3-pack

Matlådor 3-pack

Senso Kitchen · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Microfiberduk 2-pack

Microfiberduk 2-pack

Xtra · 2 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Mikrokupa 25 cm

Mikrokupa 25 cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Muffinsform

Muffinsform

Änglamark · 125 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,10 kr/st pris 13 kr Extrapris
Muffinsform 24-pack

Muffinsform 24-pack

TOPPITS · 24 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,62 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Flower Shape

Muffinsform Flower Shape

Toppits · 36 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,03 kr/st pris 37 kr
Muffinsform Mini

Muffinsform Mini

TOPPITS · 45 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,82 kr/st pris 37 kr
Muffinsform Stor

Muffinsform Stor

Änglamark · 24 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,04 kr/st pris 25 kr
Mugg Elly

Mugg Elly

Form Living · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Multipåsar Zipper 8-pack

Multipåsar Zipper 8-pack

TOPPITS · 8 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 2,99 kr/st pris 24 kr
Måttsats

Måttsats

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Måttsats 5-pack

Måttsats 5-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Måttsats Grå

Måttsats Grå

Nordiska Plast · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Måttsats Vit

Måttsats Vit

Nordiska Plast · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Måttskopa 3-pack

Måttskopa 3-pack

NORDISKA · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 7 kr/st pris 20 kr
Osthyvel

Osthyvel

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pannkakspanna 25 cm

Pannkakspanna 25 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1 kr/st pris 25 kr
Pizzasten med bakplåt

Pizzasten med bakplåt

COOP BBQ · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,16 kr/m pris 10 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 0,43 kr/m pris 64 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Purépress

Purépress

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påse Vadderad Bubbel 22x34cm

Påse Vadderad Bubbel 22x34cm

Airpoc · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Rivjärn

Rivjärn

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Rivjärn Osorterade Färger

Rivjärn Osorterade Färger

DAY · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Rödvinsglas 6-pack

Rödvinsglas 6-pack

Coop · 6 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 23 kr/st pris 139 kr
Röklåda Universal

Röklåda Universal

Weber · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Rörskålset 3-pack

Rörskålset 3-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Salladsskål Hedda Ljusgrå

Salladsskål Hedda Ljusgrå

Form Living · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Sax

Sax

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Sil 19cm

Sil 19cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skalare

Skalare

Jonas · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Skalkniv 9cm

Skalkniv 9cm

TEFAL · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Sked

Sked

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sked Trä 10-pack

Sked Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 1,90 kr/st pris 19 kr
Skärbräda

Skärbräda

Daloplast · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Skärbräda 2-pack

Skärbräda 2-pack

COOP Xtra · 437 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 114 kr/kg pris 50 kr
Skärbräda Medium

Skärbräda Medium

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skärbräda Rund

Skärbräda Rund

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Skålset 3-pack

Skålset 3-pack

GastroMax · 3 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Slev Akacia

Slev Akacia

Coop · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Slickepott

Slickepott

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörgåsgrill

Smörgåsgrill

DAY · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Smörkniv

Smörkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv Acacia 3-pack

Smörkniv Acacia 3-pack

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tyck till