Primat

Snacks på Coop Stora Stenby Västerås

115 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Apple & raspberyy 4-pack

Bar Apple & raspberyy 4-pack

Flapjack Multipack Apple · 160 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 198 kr/kg pris 32 kr
Bar Cashew & kokos

Bar Cashew & kokos

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Crunchy Mandel

Bar Crunchy Mandel

Rawbite · 45 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 532 kr/kg pris 24 kr
Bar Honungsrostade nötter & havssalt

Bar Honungsrostade nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 462 kr/kg pris 18 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Karamell fudge 4-pack

Bar Karamell fudge 4-pack

Flapjack Multi Caramel · 160 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 198 kr/kg pris 32 kr
Bar Lakrits & mandel Eko

Bar Lakrits & mandel Eko

GETRAW · 42 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 540 kr/kg pris 23 kr
Bar Mjölk- & vit choklad nötter

Bar Mjölk- & vit choklad nötter

BE-KIND · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 462 kr/kg pris 18 kr
Bar Mörk Choklad & ingefära

Bar Mörk Choklad & ingefära

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Bar Nesquik 6-pack

Bar Nesquik 6-pack

NESTLÉ · 150 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 221 kr/kg pris 33 kr
Bar Nesquik Maxi Choco

Bar Nesquik Maxi Choco

NESTLÉ · 25 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Bar Peanut

Bar Peanut

KNOPPERS · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Bar Pekan

Bar Pekan

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Bar Äpple & hallon

Bar Äpple & hallon

Flapjack · 80 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 177 kr/kg pris 14 kr
Carrot wheels 9 Mån Eko

Carrot wheels 9 Mån Eko

SEMPER · 15 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 817 kr/kg pris 12 kr
Chocolate Crunch & Seasalt

Chocolate Crunch & Seasalt

Nutrilett · 240 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 264 kr/kg pris 63 kr
Choklad doppade majskrokar

Choklad doppade majskrokar

Redhead · 100 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Crisp corn

Crisp corn

Exotic Snacks · 200 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Dino Puffs Ost & lök 3 År

Dino Puffs Ost & lök 3 År

GOODIES · 30 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 535 kr/kg pris 16 kr
Dino Puffs Pizza 3 År

Dino Puffs Pizza 3 År

GOODIES · 30 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 535 kr/kg pris 16 kr
Fem bästisar

Fem bästisar

Exotic Snacks · 170 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 239 kr/kg pris 41 kr
Fitness Bar Fiber Honey

Fitness Bar Fiber Honey

NESTLÉ · 20 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 447 kr/kg pris 9 kr
Frukostbars Choc Chips

Frukostbars Choc Chips

belVita · 300 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Frukt-snacks sur vattenmelon

Frukt-snacks sur vattenmelon

Sun Maid · 28 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 504 kr/kg pris 14 kr
Fruktrullar Hallon

Fruktrullar Hallon

BEAR · 100 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 400 kr/kg pris 40 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 20 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 575 kr/kg pris 12 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 100 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 400 kr/kg pris 40 kr
Fruktsnacks Banan

Fruktsnacks Banan

Castus · 55 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 309 kr/kg pris 17 kr
Fruktsnacks Jordgubb

Fruktsnacks Jordgubb

Castus · 55 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 309 kr/kg pris 17 kr
Fruktstänger Blåbärssmak 5-pack

Fruktstänger Blåbärssmak 5-pack

Bamse · 75 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 315 kr/kg pris 24 kr
Fruktstänger med Hallonsmak 5-pack

Fruktstänger med Hallonsmak 5-pack

Bamse · 75 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 315 kr/kg pris 24 kr
Fruktstång Blåbär

Fruktstång Blåbär

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,78 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 377 kr/kg pris 9 kr
Fruktstång Hallon & dadlar 5-pack

Fruktstång Hallon & dadlar 5-pack

GOODIES · 100 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 284 kr/kg pris 28 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,78 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,78 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Sour Jordgubb 5-pack

Fruktstång Sour Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,99 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Sour Äpple

Fruktstång Sour Äpple

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,99 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Castus · 5 st

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 3,78 kr/st pris 19 kr
Frystorkad jordgubb Vit choklad

Frystorkad jordgubb Vit choklad

Exotic Snacks · 125 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 325 kr/kg pris 41 kr
Fullkornsbars Original

Fullkornsbars Original

Weetabix · 430 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 105 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Bar Jordnötssmör & mörk choklad

Glutenfri Bar Jordnötssmör & mörk choklad

BE-KIND · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 462 kr/kg pris 18 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 462 kr/kg pris 18 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Sevan · 400 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Havrebar blåbär & kanel

Havrebar blåbär & kanel

Nick´s · 35 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 473 kr/kg pris 17 kr
Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

Havrebar Cranberry & Pumpkin Seeds

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 210 kr/kg pris 11 kr
Havrebar Hallon & äpple 6-pack

Havrebar Hallon & äpple 6-pack

GOODIES · 138 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 214 kr/kg pris 30 kr
Havrebites Banan Eko

Havrebites Banan Eko

Castus · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Havrebites Jordgubb 5-pack Eko

Havrebites Jordgubb 5-pack Eko

Castus · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Hot Crackers

Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 681 kr/kg pris 12 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 210 kr/kg pris 19 kr
Majspinnar Persika & banan 7 Mån

Majspinnar Persika & banan 7 Mån

Ella's Kitchen · 16 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 825 kr/kg pris 13 kr
Minifruktstång Blåbär Eko 7-pack

Minifruktstång Blåbär Eko 7-pack

Castus · 87,5 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 216 kr/kg pris 19 kr
Minifruktstång Jordgubb Eko 7-pack

Minifruktstång Jordgubb Eko 7-pack

Castus · 87,5 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 216 kr/kg pris 19 kr
Minifruktstång Äpple Eko 7-pack

Minifruktstång Äpple Eko 7-pack

Castus · 87,5 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 216 kr/kg pris 19 kr
Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 681 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Banana/Vanilla Protein

Müslibar Banana/Vanilla Protein

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar choklad

Müslibar choklad

CORNY · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 236 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 212 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Cinnamon Roll

Müslibar Cinnamon Roll

CORNY · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 224 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Cocoa Protein

Müslibar Cocoa Protein

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 146 kr/kg pris 7 kr
Müslibar havre & banan

Müslibar havre & banan

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 207 kr/kg pris 10 kr
Müslibar havre & choklad

Müslibar havre & choklad

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 207 kr/kg pris 10 kr
Müslibar havre & choklad fudge

Müslibar havre & choklad fudge

Nick´s · 35 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 473 kr/kg pris 17 kr
Müslibar jordnötter & choklad

Müslibar jordnötter & choklad

CORNY · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 236 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 169 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 146 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 146 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 109 kr/kg pris 14 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 212 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 212 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Sweet & Salty Peanut Protein

Müslibar Sweet & Salty Peanut Protein

CORNY · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 259 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 212 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 91 kr/kg pris 14 kr
Müslibars Cookies & Cream 6-pack

Müslibars Cookies & Cream 6-pack

CORNY · 138 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 178 kr/kg pris 25 kr
Rich Brownie

Rich Brownie

Nutrilett · 236 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 268 kr/kg pris 63 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Nötbar banan & choklad

Nötbar banan & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 338 kr/kg pris 12 kr
Nötbar havssalt & choklad

Nötbar havssalt & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 338 kr/kg pris 12 kr
Nötmix Honung & havssalt

Nötmix Honung & havssalt

Exotic Snacks · 150 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 266 kr/kg pris 40 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Nøtti Frutti

Nøtti Frutti

Den Lille Nøttefabrikken · 230 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 135 kr/kg pris 31 kr
Pommes Pinnes Original

Pommes Pinnes Original

OLW · 150 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Proteinkakor Popcorn

Proteinkakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 212 kr/kg pris 26 kr
Raw Bite Cashew Eko

Raw Bite Cashew Eko

Rawbite · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 459 kr/kg pris 23 kr
Raw Bite Kakao Eko

Raw Bite Kakao Eko

Rawbite · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 459 kr/kg pris 23 kr
Raw Bite Kokos Eko

Raw Bite Kokos Eko

Rawbite · 50 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 459 kr/kg pris 23 kr
Raw Boll Chokladsmulpaj

Raw Boll Chokladsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Stora Stenby Västerås

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Tyck till