Primat

Bröd på Coop Leksand

271 varor · sida 3 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Rälta Tunnbröd

Rälta Tunnbröd

Rättviksbagarn · 220 g

Coop Leksand

jämförpris 142 kr/kg pris 31 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Leksand

jämförpris 63 kr/kg pris 41 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Leksand

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Leksand

jämförpris 68 kr/kg pris 24 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Leksand

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Leksand

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Rågkaka

Rågkaka

Coop · 450 g

Coop Leksand

jämförpris 43 kr/kg pris 19 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Leksand

jämförpris 101 kr/kg pris 34 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Leksand

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Leksand

jämförpris 62 kr/kg pris 34 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Leksand

jämförpris 37 kr/kg pris 28 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Leksand

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Sportfralla

Sportfralla

Bonjour · 100 g

Coop Leksand

jämförpris 47 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Leksand

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Leksand

jämförpris 50 kr/kg pris 35 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Leksand

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Surdegsfralla

Surdegsfralla

Bonjour · 80 g

Coop Leksand

jämförpris 58 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Surdegsknäcke med tång

Surdegsknäcke med tång

Pyramidbageriet · 145 g

Coop Leksand

jämförpris 238 kr/kg pris 35 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Leksand

jämförpris 83 kr/kg pris 30 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Leksand

jämförpris 140 kr/kg pris 19 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Leksand

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Päras Hembageri · 425 g

Coop Leksand

jämförpris 80 kr/kg pris 34 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Leksand

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Tortilla Extra Large 6-pack

Tortilla Extra Large 6-pack

Santa Maria · 591 g

Coop Leksand

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Tortilla Fullkorn Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Leksand

jämförpris 3,19 kr/st pris 26 kr
Tortilla Havre Medium 6-pack

Tortilla Havre Medium 6-pack

Santa Maria · 240 g

Coop Leksand

jämförpris 125 kr/kg pris 30 kr
Tortilla Large 12-pack

Tortilla Large 12-pack

Santa Maria · 742 g

Coop Leksand

jämförpris 63 kr/kg pris 47 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Leksand

jämförpris 69 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Leksand

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Leksand

jämförpris 2,95 kr/st pris 24 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Old El Paso · 335 g

Coop Leksand

jämförpris 73 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Leksand

jämförpris 52 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Leksand

jämförpris 53 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Leksand

jämförpris 52 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Medium 8-pack Eko

Tortilla Medium 8-pack Eko

Santa Maria · 8 st

Coop Leksand

jämförpris 3,69 kr/st pris 30 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Leksand

jämförpris 176 kr/kg pris 39 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Leksand

jämförpris 97 kr/kg pris 24 kr
Tortilla wraps 8-pack

Tortilla wraps 8-pack

Xtra · 280 g

Coop Leksand

jämförpris 46 kr/kg pris 13 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Leksand

jämförpris 64 kr/kg pris 24 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Leksand

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Tourte De Meule Stenugnsbakat Surdegsbröd

Tourte De Meule Stenugnsbakat Surdegsbröd

Bageri La Lorraine · 450 g

Coop Leksand

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Havre

Trekantsknäcke Havre

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Trekantsknäcke Normalgräddat Eko

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Leksand

jämförpris 58 kr/kg pris 22 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Leksand

jämförpris 76 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Leksand

jämförpris 97 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Leksand

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Leksand

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Leksand

jämförpris 177 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Leksand

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Tunnbröd Sarek

Tunnbröd Sarek

Polarbröd · 422 g

Coop Leksand

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Leksand

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr
Tunnbröd Vete

Tunnbröd Vete

Mjälloms · 150 g

Coop Leksand

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Tunnknäcke 4Frön & Havssalt

Leksands Tre Kullor · 165 g

Coop Leksand

jämförpris 229 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Leksand

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Tunnknäcke Havssalt Frön & teff

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Leksand

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Tunnknäcke Ramslök & frön

Tunnknäcke Ramslök & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Leksand

jämförpris 218 kr/kg pris 39 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Leksand

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Leksand

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vallmofranska

Vallmofranska

Bonjour · 480 g

Coop Leksand

jämförpris 59 kr/kg pris 28 kr
Vallmoruta

Vallmoruta

Bonjour · 90 g

Coop Leksand

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Vetekaka

Vetekaka

Coop · 450 g

Coop Leksand

jämförpris 43 kr/kg pris 19 kr
Vetetortillas stora 6-pack

Vetetortillas stora 6-pack

Coop · 370 g

Coop Leksand

jämförpris 64 kr/kg pris 24 kr
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Leksand

jämförpris 43 kr/kg pris 23 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Leksand

jämförpris 43 kr/kg pris 23 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Leksand

jämförpris 43 kr/kg pris 23 kr
Tyck till