Primat

Fläskkött på Coop Leksand

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Scan · 2000 g

Coop Leksand

jämförpris 114 kr/kg pris 228 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 114 kr/kg pris 57 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Leksand

jämförpris 118 kr/kg pris 94 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Burgare av fläsk

Burgare av fläsk

Scan · 452 g

Coop Leksand

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Leksand

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Leksand

jämförpris 187 kr/kg pris 103 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Leksand

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Sverige/Scan · 1200 g

Coop Leksand

jämförpris 108 kr/kg pris 130 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 143 kr/kg pris 72 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Leksand

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläsksida

Fläsksida

Sverige/Scan · 1500 g

Coop Leksand

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Leksand

jämförpris 114 kr/kg pris 108 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Leksand

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Grytbitar

Grytbitar

Coop · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Leksand

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Leksand

jämförpris 133 kr/kg pris 80 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Leksand

jämförpris 102 kr/kg pris 84 kr
Kotlett Med Ben

Kotlett Med Ben

Scan · 1000 g

Coop Leksand

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 900 g

Coop Leksand

jämförpris 128 kr/kg pris 115 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Leksand

jämförpris 125 kr/kg pris 75 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Leksand

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Leksand

jämförpris 181 kr/kg pris 76 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Leksand

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Leksand

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Leksand

jämförpris 128 kr/kg pris 36 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 1000 g

Coop Leksand

jämförpris 126 kr/kg pris 126 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Leksand

jämförpris 97 kr/kg pris 109 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Leksand

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tyck till