Primat

Flingor & müsli på Coop Stora Norra Backa

148 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Jordgubb

Jordgubb

Havrefras · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 170 kr/kg pris 51 kr
Kakao

Kakao

Havrefras · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Original

Original

Havrefras · 375 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Original

Original

Havrefras · 600 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 80 kr/kg pris 48 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Xtra · 600 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Havrefras · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 41 kr
Havrekuddar kakao & hasselnötskräm Choco Pillows

Havrekuddar kakao & hasselnötskräm Choco Pillows

Coop · 375 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 83 kr/kg pris 31 kr
Havrering Mandel & hasselnöt

Havrering Mandel & hasselnöt

AXA · 350 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 100 kr/kg pris 35 kr
Havrering Naturell

Havrering Naturell

AXA · 350 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 100 kr/kg pris 35 kr
Honey puffies

Honey puffies

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 52 kr/kg pris 26 kr
Jordgubbs Granola Eko

Jordgubbs Granola Eko

Chelsie's · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Kakao Granola Eko

Kakao Granola Eko

Chelsie's · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Kardemumma & Frön Gröt

Kardemumma & Frön Gröt

Chelsie's · 450 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Krispig Granola Naturell

Krispig Granola Naturell

Frebaco Kvarn · 350 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Krispig müsli Kokos & hasselnöt

Krispig müsli Kokos & hasselnöt

Risenta · 450 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Krispig müsli Mandel & hasselnöt

Krispig müsli Mandel & hasselnöt

Risenta · 450 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Krispig müsli Tranbär & dinkelpuff

Krispig müsli Tranbär & dinkelpuff

Risenta · 450 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 94 kr/kg pris 43 kr
Musli Branflakes

Musli Branflakes

Coop · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 36 kr/kg pris 26 kr
Musli frukt

Musli frukt

AXA · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 50 kr/kg pris 38 kr
Musli Frukt

Musli Frukt

Xtra · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr
Musli Gold Nötter

Musli Gold Nötter

AXA · 640 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 46 kr
Musli Goldd Bär

Musli Goldd Bär

AXA · 725 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 52 kr
Musli Guld Frukt

Musli Guld Frukt

AXA · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 79 kr/kg pris 59 kr
Musli Sunt & Gott Original

Musli Sunt & Gott Original

Finax · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Müsli Frukt

Müsli Frukt

Frebaco Kvarn · 550 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 55 kr/kg pris 30 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

Coop · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 36 kr/kg pris 26 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

AXA · 600 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Müsli frukt & nötter

Müsli frukt & nötter

Coop · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 63 kr/kg pris 47 kr
Müsli Frukt & Nötter Eko

Müsli Frukt & Nötter Eko

Änglamark · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Müsli Frukt 45%

Müsli Frukt 45%

Finax · 650 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 60 kr/kg pris 39 kr
Müsli Guld Original

Müsli Guld Original

AXA · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 54 kr/kg pris 41 kr
Müsli Hasselnöt

Müsli Hasselnöt

AXA · 600 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Müsli Hasselnötssmör, mandel & dadlar

Müsli Hasselnötssmör, mandel & dadlar

Paulúns · 375 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 140 kr/kg pris 53 kr
Müsli Med Bär Eko

Müsli Med Bär Eko

Änglamark · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 39 kr/kg pris 29 kr
Müsli Naturell Eko

Müsli Naturell Eko

Änglamark · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 26 kr/kg pris 20 kr
Müsli Nötter & frukt

Müsli Nötter & frukt

Finax · 650 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 60 kr/kg pris 39 kr
Müsli Original Hasselnötter Russin & Kokos

Müsli Original Hasselnötter Russin & Kokos

AXA · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Müsli Tropisk

Müsli Tropisk

Coop · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 36 kr/kg pris 26 kr
Paleo Granola Eko

Paleo Granola Eko

Chelsie's · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Puffar Coco Pops

Puffar Coco Pops

Kellogg's · 330 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 141 kr/kg pris 47 kr
Original

Original

Rågfras · 375 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 131 kr/kg pris 49 kr
Rågkuddar

Rågkuddar

Coop · 325 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 99 kr/kg pris 32 kr
Röda Bär

Röda Bär

Frebaco Kvarn · 550 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 55 kr/kg pris 30 kr
Supermüsli Blåbär & acai

Supermüsli Blåbär & acai

Paulúns · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 119 kr/kg pris 48 kr
Supermüsli Hallon & jordgubb

Supermüsli Hallon & jordgubb

Paulúns · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 119 kr/kg pris 48 kr
Svenska Havrehjärtan Hallon

Svenska Havrehjärtan Hallon

Frebaco Kvarn · 375 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 86 kr/kg pris 32 kr
Svenska Havrekuddar Protein Naturell

Svenska Havrekuddar Protein Naturell

Frebaco Kvarn · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Välling med fullkorn Osötad

Välling med fullkorn Osötad

FINDUS · 650 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 131 kr/kg pris 85 kr
Tyck till