Primat

Pasta & ris på Coop Stora Norra Backa

281 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Arborioris

Arborioris

Zeta Casa Di Luca · 700 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 58 kr/kg pris 41 kr
Arborioris Eko

Arborioris Eko

Saltå Kvarn · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 95 kr/kg pris 47 kr
Avorioris

Avorioris

Risenta · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Basmatiris

Basmatiris

Tilda · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 51 kr/kg pris 101 kr
Basmatiris

Basmatiris

BEN'S ORIGINAL · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr
Basmatiris

Basmatiris

Abu Kass · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 89 kr
Basmatiris

Basmatiris

Sevan · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Basmatiris

Basmatiris

Sevan · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 89 kr
Basmatiris

Basmatiris

Coop · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Basmatiris

Basmatiris

Coop · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 35 kr/kg pris 71 kr
Basmatiris

Basmatiris

ZEINAS · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Basmatiris Boil in bag

Basmatiris Boil in bag

BEN'S ORIGINAL · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 71 kr/kg pris 71 kr
Basmatiris Boil in bag

Basmatiris Boil in bag

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Basmatiris Boil in Bag

Basmatiris Boil in Bag

ZEINAS · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr
Basmatiris Eko

Basmatiris Eko

Änglamark · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 46 kr/kg pris 46 kr
Basmatiris långkornigt

Basmatiris långkornigt

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Basmatiris långkornigt

Basmatiris långkornigt

Xtra · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 24 kr/kg pris 24 kr
Basmatiris Saffran

Basmatiris Saffran

ZEINAS · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Basmatiris Sella

Basmatiris Sella

Mahmood · 4500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 32 kr/kg pris 144 kr
Basmatiris Sella

Basmatiris Sella

Mahmood · 900 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Bönpasta Fusilli

Bönpasta Fusilli

Kungsörnen · 450 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 50 kr/kg pris 23 kr
Canaroliris

Canaroliris

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Capunti

Capunti

Mino · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Casarecce

Casarecce

Rummo · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Durumpasta Penne Rigate

Durumpasta Penne Rigate

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 24 kr/kg pris 12 kr
Durumpasta Tagliatelle

Durumpasta Tagliatelle

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Express ris Mediterranean

Express ris Mediterranean

BEN'S ORIGINAL · 220 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 26 kr
Fettuccine

Fettuccine

Zeta · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Fiberpasta Fusilli

Fiberpasta Fusilli

Kungsörnen · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Formpasta Mezzi Rigatoni

Formpasta Mezzi Rigatoni

La Molisana · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Formpasta Penne Rigate

Formpasta Penne Rigate

La Molisana · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Fullkorn & Linser

Fullkorn & Linser

ZEINAS · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Fullkornspasta Conchiglie

Fullkornspasta Conchiglie

Kungsörnen · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 34 kr/kg pris 17 kr
Fullkornspasta Fusilli

Fullkornspasta Fusilli

Kungsörnen · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Fullkornspasta Penne

Fullkornspasta Penne

Kungsörnen · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Fusilli

Fusilli

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 24 kr/kg pris 12 kr
Fusilli

Fusilli

Rummo · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Fusilli Corti Bucati

Fusilli Corti Bucati

La Molisana · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Fusilloni Al Bronzo

Fusilloni Al Bronzo

Barilla · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Fylld Gnocchi Skinka & mozzarella

Fylld Gnocchi Skinka & mozzarella

Rana · 280 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 38 kr
Fylld Gnocchi Tomat & mozzarella

Fylld Gnocchi Tomat & mozzarella

Rana · 280 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 38 kr
Fylld Gnocchi Vitlök & Mozzarella

Fylld Gnocchi Vitlök & Mozzarella

Rana · 280 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 38 kr
Färsk Pasta Carbonara Ravioli

Färsk Pasta Carbonara Ravioli

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Färsk Pasta Fettuccine

Färsk Pasta Fettuccine

Coop · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 62 kr/kg pris 18 kr
Färsk Pasta Fettuccine

Färsk Pasta Fettuccine

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Färsk Pasta Gnocchi

Färsk Pasta Gnocchi

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 59 kr/kg pris 29 kr
Färsk Pasta Lasagneplattor

Färsk Pasta Lasagneplattor

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Glasnudlar

Glasnudlar

Santa Maria · 100 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 245 kr/kg pris 25 kr
Glasnudlar

Glasnudlar

SinSin · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Glasnudlar

Glasnudlar

TWIN DRAGON · 100 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 125 kr/kg pris 13 kr
Glutenfri Fusilloni

Glutenfri Fusilloni

Garofalo · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Lasagne

Glutenfri Lasagne

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Glutenfri Lasagne

Glutenfri Lasagne

Barilla · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 138 kr/kg pris 35 kr
Glutenfri Linguine

Glutenfri Linguine

Coop · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 49 kr/kg pris 19 kr
Glutenfri Linguine

Glutenfri Linguine

Rummo · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Glutenfri Mafalda corta

Glutenfri Mafalda corta

Garofalo · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Majs och ris Pasta Penne

Glutenfri Majs och ris Pasta Penne

Coop · 340 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 15 kr
Glutenfri Mezzi Rigatoni

Glutenfri Mezzi Rigatoni

Rummo · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Glutenfri Pasta Fusilli

Glutenfri Pasta Fusilli

Coop · 340 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 28 kr/kg pris 10 kr
Glutenfri Pasta Fusilli

Glutenfri Pasta Fusilli

Barilla · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Glutenfri Pasta Penne Rigate

Glutenfri Pasta Penne Rigate

Barilla · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Glutenfri Pasta Spaghetti

Glutenfri Pasta Spaghetti

Barilla · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Glutenfri Pasta Tagliatelle

Glutenfri Pasta Tagliatelle

Barilla · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Glutenfri Pasta Vongoloni

Glutenfri Pasta Vongoloni

Zeta · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Penne Rigate

Glutenfri Penne Rigate

Zeta · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Glutenfri Spaghetti

Glutenfri Spaghetti

Zeta · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Spaghetti

Glutenfri Spaghetti

Rummo · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Glutenfri Spaghetti Corn & rice

Glutenfri Spaghetti Corn & rice

Coop · 400 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr
Glutenfri Tagliatelle

Glutenfri Tagliatelle

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Glutenfri Tortelloni Ricotta & spenat

Glutenfri Tortelloni Ricotta & spenat

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Glutenfri Tortelloni Tomat & mozzarella

Glutenfri Tortelloni Tomat & mozzarella

Coop · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Glutenfria makaroner

Glutenfria makaroner

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 32 kr/kg pris 16 kr
Glutenfria Snabbnudlar Pho Bo

Glutenfria Snabbnudlar Pho Bo

Glads · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 145 kr/kg pris 9 kr
Glutenfria Snabbnudlar Pho Ga

Glutenfria Snabbnudlar Pho Ga

Glads · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 145 kr/kg pris 9 kr
Glutenfria Snabbnudlar Tom Yum

Glutenfria Snabbnudlar Tom Yum

Glads · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 145 kr/kg pris 9 kr
Gnocchi

Gnocchi

Nonna Elide · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 45 kr/kg pris 23 kr
Gnocchi

Gnocchi

La Molisana · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Grötris

Grötris

Coop · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Idealmakaroner

Idealmakaroner

Kungsörnen · 1300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 23 kr/kg pris 30 kr
Idealmakaroner

Idealmakaroner

Kungsörnen · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Idealmakaroner Gammaldags

Idealmakaroner Gammaldags

Kungsörnen · 750 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 16 kr/kg pris 12 kr
Idealmakaroner Gammaldags

Idealmakaroner Gammaldags

Kungsörnen · 1300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 16 kr/kg pris 21 kr
Jasminris

Jasminris

Tilda · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 56 kr/kg pris 56 kr
Jasminris

Jasminris

BEN'S ORIGINAL · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Jasminris

Jasminris

Sevan · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Jasminris

Jasminris

Sevan · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 34 kr/kg pris 68 kr
Jasminris

Jasminris

Coop · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Jasminris

Jasminris

Coop · 2000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 30 kr/kg pris 60 kr
Jasminris

Jasminris

ZEINAS · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Jasminris Boil in Bag

Jasminris Boil in Bag

BEN'S ORIGINAL · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 69 kr/kg pris 69 kr
Jasminris Boil in Bag

Jasminris Boil in Bag

ZEINAS · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr
Jasminris Eko

Jasminris Eko

Änglamark · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Jasminris och långkornigt ris

Jasminris och långkornigt ris

Xtra · 1000 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 24 kr/kg pris 24 kr
Klippt Spaghetti

Klippt Spaghetti

Kungsörnen · 350 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 24 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Koppnudlar Biff

Koppnudlar Biff

Buffé · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 160 kr/kg pris 10 kr
Koppnudlar Hot & spicy

Koppnudlar Hot & spicy

Buffé · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 160 kr/kg pris 10 kr
Lasagneplattor

Lasagneplattor

Xtra · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Lasagneplattor

Lasagneplattor

Coop · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Lasagneplattor

Lasagneplattor

Zeta · 250 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 74 kr/kg pris 19 kr
Lasagneplattor

Lasagneplattor

Barilla · 500 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Tyck till