Primat

Godis på Coop Stora Norra Backa

578 varor · sida 5 av 6 · Hela sortimentet · Butikssidan

Peelerz Green apple

Peelerz Green apple

Amos · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 240 kr/kg pris 16 kr
Peelerz Mango

Peelerz Mango

Amos · 65 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 240 kr/kg pris 16 kr
Persikor

Persikor

HARIBO · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 88 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Persikoringar

Persikoringar

Bebeto · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 9 kr
Pigall Dubbel

Pigall Dubbel

Marabou · 40 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 195 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Pim Pim

Pim Pim

Malaco · 20 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 275 kr/kg pris 6 kr
PimPim

PimPim

Malaco · 95 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 132 kr/kg pris 13 kr
Pingvinstång Häxvrål

Pingvinstång Häxvrål

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Jordgubb

Pingvinstång Jordgubb

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Kokosdröm

Pingvinstång Kokosdröm

Toms · 29 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 95 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Mint

Pingvinstång Mint

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Salta hallon

Pingvinstång Salta hallon

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Sur persika/hallon

Pingvinstång Sur persika/hallon

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pingvinstång Sur smultron

Pingvinstång Sur smultron

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Pixel Zourr

Pixel Zourr

HARIBO · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 88 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Plopp

Plopp

Cloetta · 25 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 300 kr/kg pris 8 kr
Plopp

Plopp

Cloetta · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 200 kr/kg pris 16 kr
Plopp

Plopp

Cloetta · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Plopp Mini

Plopp Mini

Cloetta · 158 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 22 kr
Polkagrisar

Polkagrisar

Fagerströms · 300 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 123 kr/kg pris 37 kr
Polly Banana Split

Polly Banana Split

Cloetta · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 197 kr/kg pris 30 kr
Polly Bilar

Polly Bilar

Cloetta · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 190 kr/kg pris 29 kr
Polly Blå

Polly Blå

Cloetta · 200 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Polly Licorice

Polly Licorice

Cloetta · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 190 kr/kg pris 29 kr
Polly Röd

Polly Röd

Cloetta · 200 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Popping Candy 3-pack

Popping Candy 3-pack

ASBA · 39 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 581 kr/kg pris 23 kr
Poppis Milky

Poppis Milky

Narr Chocolate · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 210 kr/kg pris 19 kr
Poppis Toffee

Poppis Toffee

Narr Chocolate · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 210 kr/kg pris 19 kr
Pralinask

Pralinask

TOFFIFEE · 200 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Praliner Treats Caramel

Praliner Treats Caramel

Anthon Berg · 112 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 338 kr/kg pris 38 kr
Praliner Treats Mix

Praliner Treats Mix

Anthon Berg · 112 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 338 kr/kg pris 38 kr
Praliner Treats Nougat

Praliner Treats Nougat

Anthon Berg · 112 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 338 kr/kg pris 38 kr
Punchpokal

Punchpokal

Toms · 25 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 261 kr/kg pris 7 kr
PusPus Laku

PusPus Laku

Malaco · 14 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 267 kr/kg pris 3,74 kr
Queen of Stars Sour

Queen of Stars Sour

Katjes · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 160 kr/kg pris 13 kr
Rainbow tubes

Rainbow tubes

FINI · 75 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 189 kr/kg pris 14 kr
Refreshers Stor

Refreshers Stor

Swizzels · 18 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 366 kr/kg pris 7 kr
Riesen

Riesen

RIESEN · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 132 kr/kg pris 20 kr
Ring pop Blackcurrant

Ring pop Blackcurrant

Bazooka · 10 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 679 kr/kg pris 7 kr
Romrussin Hasselnöt Choklad

Romrussin Hasselnöt Choklad

RITTER SPORT · 100 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
S-Märke Supersalt

S-Märke Supersalt

Candypeople · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 11 kr
S-Märke Supersurt

S-Märke Supersurt

Candypeople · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 136 kr/kg pris 11 kr
Saltlakrits

Saltlakrits

Finsk Lakrits · 215 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 179 kr/kg pris 39 kr
Saltlakrits Extra Salt Sockerfri

Saltlakrits Extra Salt Sockerfri

Wellibites · 70 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 372 kr/kg pris 26 kr
Salty Liquorice

Salty Liquorice

Nellie Dellies · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 294 kr/kg pris 26 kr
Schweizernöt

Schweizernöt

Marabou · 67 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 261 kr/kg pris 18 kr
Schweizernöt Mini

Schweizernöt Mini

Marabou · 24 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 290 kr/kg pris 7 kr
Skalle Hallon & Lakrits

Skalle Hallon & Lakrits

BUBS · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 131 kr/kg pris 12 kr
Skalle Skum Cool Hallon

Skalle Skum Cool Hallon

BUBS · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 131 kr/kg pris 12 kr
Skalle Sur

Skalle Sur

BUBS · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 131 kr/kg pris 12 kr
Skotte Dubbel

Skotte Dubbel

Marabou · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 156 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Skumbanan Jordgubb Sura

Skumbanan Jordgubb Sura

Aroma · 95 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 144 kr/kg pris 14 kr
Skumbananer Choklad

Skumbananer Choklad

Aroma · 100 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 139 kr/kg pris 14 kr
Skumgodis Fluffy clouds

Skumgodis Fluffy clouds

PÄNDY · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 397 kr/kg pris 20 kr
Sköldpadda Karamel

Sköldpadda Karamel

Toms · 27,5 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 237 kr/kg pris 7 kr
Smarties

Smarties

NESTLÉ · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 164 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Smash Choklad

Smash Choklad

Smash! · 100 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 195 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Snacks Kina Gul

Snacks Kina Gul

Fazer · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 140 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Snacks Kina Hallon

Snacks Kina Hallon

Fazer · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Snacks Kina Röd

Snacks Kina Röd

Fazer · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 140 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Snacks Kina Salty Blå

Snacks Kina Salty Blå

Fazer · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Snickers

Snickers

SNICKERS · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 190 kr/kg pris 10 kr Extrapris
2-pack

2-pack

SNICKERS · 75 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 170 kr/kg pris 13 kr
Creamy 2-pack

Creamy 2-pack

SNICKERS · 36,5 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 260 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Snöre Jordgubb

Snöre Jordgubb

Malaco · 94 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 166 kr/kg pris 16 kr
Snöre Kola

Snöre Kola

Malaco · 94 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 166 kr/kg pris 16 kr
Sockervadd Strawberry/Blueberry

Sockervadd Strawberry/Blueberry

Sundlings · 40 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 496 kr/kg pris 20 kr
Sour Patch Kids

Sour Patch Kids

KENT · 160 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 145 kr/kg pris 23 kr
Sour Patch Tropical

Sour Patch Tropical

KENT · 160 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 145 kr/kg pris 23 kr
Sour Worms

Sour Worms

Bebeto · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 9 kr
Spaghetti Rainbow

Spaghetti Rainbow

Bebeto · 70 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 111 kr/kg pris 8 kr
Spaghetti Sour blue raspberry

Spaghetti Sour blue raspberry

Bebeto · 70 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 111 kr/kg pris 8 kr
Spaghetti Sur cola

Spaghetti Sur cola

Bebeto · 70 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 111 kr/kg pris 8 kr
Sportlunch

Sportlunch

Cloetta · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 200 kr/kg pris 16 kr
Sportlunch

Sportlunch

Cloetta · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Sprinkled Foamies Sour Bubblegum

Sprinkled Foamies Sour Bubblegum

Malaco · 110 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 186 kr/kg pris 21 kr
Sprinkled Foamies Strawberry

Sprinkled Foamies Strawberry

Malaco · 110 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 186 kr/kg pris 21 kr
Squashies Bubblegum

Squashies Bubblegum

Swizzels · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Squashies Original

Squashies Original

Swizzels · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Squashies Sour Cherry & apple

Squashies Sour Cherry & apple

Swizzels · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Squashies Strawberry & cream

Squashies Strawberry & cream

Swizzels · 140 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Stjärn Mix Sur

Stjärn Mix Sur

HARIBO · 150 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 98 kr/kg pris 15 kr
Stora Nappar

Stora Nappar

HARIBO · 170 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 86 kr/kg pris 15 kr
Supermix Smågodt

Supermix Smågodt

Brynild · 220 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Supermix Sur

Supermix Sur

Brynild · 180 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Supersalta Båtar

Supersalta Båtar

Aroma · 70 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 135 kr/kg pris 9 kr
Sura Båtar

Sura Båtar

Aroma · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 118 kr/kg pris 9 kr
Sura skallar

Sura skallar

PÄNDY · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 397 kr/kg pris 20 kr
Sweet Salmiak Soft

Sweet Salmiak Soft

Pingvin · 90 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 220 kr/kg pris 20 kr
Söta Björnar

Söta Björnar

Cloetta · 32 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 206 kr/kg pris 7 kr
Sötlakrits

Sötlakrits

Finsk Lakrits · 215 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 179 kr/kg pris 39 kr
Tablettask Emser

Tablettask Emser

Fazer · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 382 kr/kg pris 15 kr
Tablettask Palle Kuling

Tablettask Palle Kuling

Fazer · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 197 kr/kg pris 8 kr
Tablettask Salta katten

Tablettask Salta katten

Fazer · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 197 kr/kg pris 8 kr
Tablettask Tutti Frutti Original

Tablettask Tutti Frutti Original

Fazer · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 197 kr/kg pris 8 kr
Tablettask Viol

Tablettask Viol

Fazer · 38 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 197 kr/kg pris 8 kr
Tablettask Zoo

Tablettask Zoo

Malaco · 20 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 275 kr/kg pris 6 kr
Tappsy

Tappsy

Katjes · 80 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 160 kr/kg pris 13 kr
Tarragona

Tarragona

Cloetta · 50 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Tivolistång Rabarber

Tivolistång Rabarber

Toms · 27 g

Coop Stora Norra Backa

jämförpris 102 kr/kg pris 2,75 kr Extrapris
Tyck till