Primat

Snacks på Coop Rättvik

45 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Rättvik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Rättvik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Mjölk- & vit choklad nötter

Bar Mjölk- & vit choklad nötter

BE-KIND · 40 g

Coop Rättvik

jämförpris 567 kr/kg pris 23 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Rättvik

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Rättvik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Rättvik

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Choklad doppade majskrokar

Choklad doppade majskrokar

Redhead · 100 g

Coop Rättvik

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Fruktsnacks Banan

Fruktsnacks Banan

Castus · 55 g

Coop Rättvik

jämförpris 343 kr/kg pris 19 kr
Fruktstång Blåbär

Fruktstång Blåbär

Castus · 5 st

Coop Rättvik

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Rättvik

jämförpris 414 kr/kg pris 10 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Rättvik

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Castus · 5 st

Coop Rättvik

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Hot Crackers

Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

Coop Rättvik

jämförpris 284 kr/kg pris 34 kr
Japansk Mix

Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

Coop Rättvik

jämförpris 224 kr/kg pris 39 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Rättvik

jämförpris 273 kr/kg pris 25 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

CORNY · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Rättvik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Rättvik

jämförpris 179 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Rättvik

jämförpris 307 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Rättvik

jämförpris 179 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Rättvik

jämförpris 139 kr/kg pris 18 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Rättvik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Rättvik

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Rättvik

jämförpris 117 kr/kg pris 18 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Rättvik

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Rättvik

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Nøtti Frutti

Nøtti Frutti

Den Lille Nøttefabrikken · 230 g

Coop Rättvik

jämförpris 159 kr/kg pris 37 kr
Pommes Pinnes Original

Pommes Pinnes Original

OLW · 150 g

Coop Rättvik

jämförpris 211 kr/kg pris 32 kr
Proteinkakor Popcorn

Proteinkakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Rättvik

jämförpris 242 kr/kg pris 30 kr
Raw Bite Kakao Eko

Raw Bite Kakao Eko

Rawbite · 50 g

Coop Rättvik

jämförpris 510 kr/kg pris 26 kr
Raw Boll Hallonsmulpaj

Raw Boll Hallonsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Rättvik

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Rostade Kikärtor Sweet Chili

Rostade Kikärtor Sweet Chili

Chitchat · 100 g

Coop Rättvik

jämförpris 156 kr/kg pris 16 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Rättvik

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacks Sky mix

Snacks Sky mix

Coop · 150 g

Coop Rättvik

jämförpris 199 kr/kg pris 30 kr
Snacksoliver Kalamata Naturella

Snacksoliver Kalamata Naturella

Fontana · 70 g

Coop Rättvik

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Rättvik

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Kit

Taco Kit

Santa Maria · 288 g

Coop Rättvik

jämförpris 128 kr/kg pris 37 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Rättvik

jämförpris 158 kr/kg pris 23 kr
Taco Tubs Kit

Taco Tubs Kit

Santa Maria · 298 g

Coop Rättvik

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Rättvik

jämförpris 2,40 kr/st pris 24 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Rättvik

jämförpris 177 kr/kg pris 24 kr
Tyck till