Primat

Fläskkött på Coop Stora Ludvika

51 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Scan · 2000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 105 kr/kg pris 210 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 232 kr/kg pris 93 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 103 kr/kg pris 124 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 129 kr/kg pris 65 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 101 kr/kg pris 152 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

nybergs deli · 1100 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilè Vitlök & chili

Fläskytterfilè Vitlök & chili

Coop · 800 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 93 kr/kg pris 74 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Coop · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Grytbitar

Grytbitar

Coop · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 182 kr/kg pris 50 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Karré Rapsgris

Karré Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 900 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 131 kr/kg pris 118 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Med Ben

Kotlett Med Ben

Scan · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 900 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 119 kr/kg pris 107 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Leverfärs

Leverfärs

Lithells · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Pluma

Pluma

Scan · 550 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 139 kr/kg pris 76 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Tulip · 450 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 134 kr/kg pris 61 kr
Revben

Revben

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel fläskbog

Schnitzel fläskbog

Scan · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 95 kr/kg pris 95 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 118 kr/kg pris 118 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop

Coop Stora Ludvika

pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Coop · 1000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Tyck till