Primat

Kryddor på Coop Stora Ludvika

238 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda Plåtburk

Allkrydda Plåtburk

Podravka · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 246 kr/kg pris 30 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 394 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 137 kr/kg pris 54 kr
Anis Hel

Anis Hel

Santa Maria · 17 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 735 kr/kg pris 13 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 161 kr/kg pris 15 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 161 kr/kg pris 15 kr
Basilika

Basilika

Kockens · 10 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 2695 kr/kg pris 27 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

KOCKENS · 17 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1676 kr/kg pris 29 kr
Bergsalt Finkornigt

Bergsalt Finkornigt

Falksalt · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 38 kr/kg pris 19 kr
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

KOCKENS · 18 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 694 kr/kg pris 13 kr
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

Santa Maria · 16 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 781 kr/kg pris 13 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS · 35 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 421 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 798 kr/kg pris 24 kr
Cayennepeppar Eko

Cayennepeppar Eko

KOCKENS · 35 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 814 kr/kg pris 29 kr
Chili Flakes

Chili Flakes

Kockens · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes Red Hot

Chili Flakes Red Hot

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1284 kr/kg pris 36 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 704 kr/kg pris 24 kr
Chiliflingor

Chiliflingor

Xtra · 50 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 319 kr/kg pris 16 kr
Chilipulver

Chilipulver

Santa Maria · 41 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 584 kr/kg pris 24 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS · 42 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 70 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 342 kr/kg pris 24 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 435 kr/kg pris 24 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Xtra · 90 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 177 kr/kg pris 16 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS · 53 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 278 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar Eko

Citronpeppar Eko

KOCKENS · 50 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 570 kr/kg pris 29 kr
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 383 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

Kockens · 43 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 72 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 333 kr/kg pris 24 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 793 kr/kg pris 27 kr
Curry Eko

Curry Eko

KOCKENS · 36 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 792 kr/kg pris 29 kr
Curry Extra stark

Curry Extra stark

Santa Maria · 34 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 704 kr/kg pris 24 kr
Curry Mango

Curry Mango

Santa Maria · 41 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 828 kr/kg pris 34 kr
Curry Mild

Curry Mild

Xtra · 90 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 177 kr/kg pris 16 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1842 kr/kg pris 24 kr
Dillfrö

Dillfrö

Santa Maria · 37 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 647 kr/kg pris 24 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Stora Ludvika

pris 15 kr Extrapris
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 2994 kr/kg pris 27 kr
Dragon Eko

Dragon Eko

KOCKENS · 12 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 2375 kr/kg pris 29 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 24 kr/kg pris 15 kr
Flingsalt

Flingsalt

Falksalt · 125 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 257 kr/kg pris 32 kr
Flingsalt

Flingsalt

Falksalt · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Flingsalt Himalaya

Flingsalt Himalaya

Falksalt · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Fänkål Hel

Fänkål Hel

KOCKENS · 17 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 735 kr/kg pris 13 kr
Fänkål Malen

Fänkål Malen

KOCKENS · 16 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 781 kr/kg pris 13 kr
Garam Masala

Garam Masala

Kockens · 43 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 309 kr/kg pris 28 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 300 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 180 kr/kg pris 54 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 479 kr/kg pris 24 kr
Grillkrydda Chili & Smokey

Grillkrydda Chili & Smokey

Santa Maria · 81 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 352 kr/kg pris 29 kr
Grovkornigt Kvarnsalt

Grovkornigt Kvarnsalt

Falksalt · 500 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 29 kr/kg pris 15 kr
Gräslök

Gräslök

Santa Maria · 3 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 11983 kr/kg pris 36 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 2073 kr/kg pris 27 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Stora Ludvika

pris 15 kr Extrapris
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 748 kr/kg pris 24 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Havssalt Grovt

Havssalt Grovt

JOZO · 2000 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 21 kr/kg pris 42 kr
Himalayasalt Finkornigt

Himalayasalt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 107 kr/kg pris 16 kr
Hjorthornssalt

Hjorthornssalt

Dr.Oetker · 25 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 219 kr/kg pris 5 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS · 31 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 773 kr/kg pris 24 kr
Ingefära Malen Eko

Ingefära Malen Eko

KOCKENS · 21 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1357 kr/kg pris 29 kr
Ingefära Riven

Ingefära Riven

Örneborgs Delikatesser · 90 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 272 kr/kg pris 25 kr
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS · 42 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kanel Ceylon Eko

Kanel Ceylon Eko

Santa Maria · 24 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1081 kr/kg pris 26 kr
Kanel Ceylon Eko

Kanel Ceylon Eko

KOCKENS · 27 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1056 kr/kg pris 29 kr
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 634 kr/kg pris 14 kr
Kanel Hel

Kanel Hel

KOCKENS · 20 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1125 kr/kg pris 23 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 19 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 658 kr/kg pris 13 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 85 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 265 kr/kg pris 23 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 55 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 355 kr/kg pris 20 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 210 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 300 kr/kg pris 63 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 599 kr/kg pris 24 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Xtra · 70 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 228 kr/kg pris 16 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 260 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 194 kr/kg pris 51 kr
Kanel Malen Eko

Kanel Malen Eko

KOCKENS · 43 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 663 kr/kg pris 29 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS · 30 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1083 kr/kg pris 20 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1320 kr/kg pris 37 kr
Kardemumma Malen Eko

Kardemumma Malen Eko

KOCKENS · 32 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1266 kr/kg pris 41 kr
Kardemummakärnor

Kardemummakärnor

KOCKENS · 10 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 1395 kr/kg pris 14 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

Kockens · 31 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Koriander Malen

Koriander Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 855 kr/kg pris 24 kr
Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Santa Maria · 70 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 742 kr/kg pris 52 kr
Kryddkvarn Chicken & Steak

Kryddkvarn Chicken & Steak

Santa Maria · 75 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 693 kr/kg pris 52 kr
Kryddkvarn Five Pepper

Kryddkvarn Five Pepper

Santa Maria · 60 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 866 kr/kg pris 52 kr
Kryddkvarn Rock Salt

Kryddkvarn Rock Salt

Santa Maria · 140 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 371 kr/kg pris 52 kr
Kryddmix Cheesy Taco

Kryddmix Cheesy Taco

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Chili Con Carne

Kryddmix Chili Con Carne

Knorr · 47 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 281 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Classic

Kryddmix Classic

El Taco Truck · 24 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 629 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Crispy Chicken

Kryddmix Crispy Chicken

Santa Maria · 50 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 290 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Enchilada Medium

Kryddmix Enchilada Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 427 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 427 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Coop · 36 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Fajita Smoky Bbq Mild

Kryddmix Fajita Smoky Bbq Mild

Old El Paso · 30 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 409 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Garam Masala

Kryddmix Garam Masala

Santa Maria · 33 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 574 kr/kg pris 19 kr
Kryddmix Garam Masala Medium

Kryddmix Garam Masala Medium

Coop · 33 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 453 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Grön Curry

Kryddmix Grön Curry

Santa Maria · 40 g

Coop Stora Ludvika

jämförpris 463 kr/kg pris 19 kr
Tyck till