Primat

Kryddor på Coop Sälen

112 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allround spice

Allround spice

Santa Maria · 78 g

Coop Sälen

jämförpris 743 kr/kg pris 58 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Sälen

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Anis Hel

Anis Hel

Santa Maria · 17 g

Coop Sälen

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Sälen

jämförpris 183 kr/kg pris 17 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Sälen

jämförpris 177 kr/kg pris 16 kr
Basilika

Basilika

KOCKENS · 10 g

Coop Sälen

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes

Chili Flakes

KOCKENS · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Sälen

jämförpris 779 kr/kg pris 27 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS · 42 g

Coop Sälen

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Sälen

jämförpris 482 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS · 53 g

Coop Sälen

jämförpris 278 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Sälen

jämförpris 398 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Sälen

jämförpris 868 kr/kg pris 30 kr
Curry Eko

Curry Eko

KOCKENS · 36 g

Coop Sälen

jämförpris 847 kr/kg pris 31 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Sälen

jämförpris 2038 kr/kg pris 27 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

Coop Sälen

jämförpris 3278 kr/kg pris 30 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Sälen

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Flingsalt

Flingsalt

Falksalt · 250 g

Coop Sälen

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Sälen

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Fänkål Hel

Fänkål Hel

KOCKENS · 17 g

Coop Sälen

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Garam Masala

Garam Masala

KOCKENS · 43 g

Coop Sälen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Glutenfri Rostad lök

Glutenfri Rostad lök

GOTTSKÄR FOOD · 100 g

Coop Sälen

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Sälen

jämförpris 393 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Xtra · 110 g

Coop Sälen

jämförpris 159 kr/kg pris 17 kr
Grillkrydda Original

Grillkrydda Original

KOCKENS · 145 g

Coop Sälen

jämförpris 210 kr/kg pris 31 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Sälen

jämförpris 2269 kr/kg pris 30 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS · 43 g

Coop Sälen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

KOCKENS · 43 g

Coop Sälen

jämförpris 709 kr/kg pris 31 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

Coop Sälen

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS · 31 g

Coop Sälen

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Sälen

jämförpris 725 kr/kg pris 16 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 22 g

Coop Sälen

jämförpris 614 kr/kg pris 14 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 55 g

Coop Sälen

jämförpris 391 kr/kg pris 22 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Sälen

jämförpris 663 kr/kg pris 27 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 1463 kr/kg pris 41 kr
Kardemumma Malen Eko

Kardemumma Malen Eko

KOCKENS · 32 g

Coop Sälen

jämförpris 1373 kr/kg pris 44 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

KOCKENS · 31 g

Coop Sälen

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Santa Maria · 70 g

Coop Sälen

jämförpris 842 kr/kg pris 59 kr
Kryddkvarn Five Pepper

Kryddkvarn Five Pepper

Santa Maria · 60 g

Coop Sälen

jämförpris 983 kr/kg pris 59 kr
Kryddkvarn Rock Salt

Kryddkvarn Rock Salt

Santa Maria · 140 g

Coop Sälen

jämförpris 421 kr/kg pris 59 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Crispy Chicken

Kryddmix Crispy Chicken

Santa Maria · 50 g

Coop Sälen

jämförpris 330 kr/kg pris 17 kr
Kryddmix Enchilada Medium

Kryddmix Enchilada Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Fajita Mild Spice Mix Tex Mex

Coop · 36 g

Coop Sälen

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Guacamole Mild

Kryddmix Guacamole Mild

Santa Maria · 15 g

Coop Sälen

jämförpris 797 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Sälen

jämförpris 359 kr/kg pris 18 kr
Kryddmix Kyckling Thai Wok

Kryddmix Kyckling Thai Wok

Santa Maria · 30 g

Coop Sälen

jämförpris 698 kr/kg pris 21 kr
Kryddmix Ost

Kryddmix Ost

Santa Maria · 16 g

Coop Sälen

jämförpris 747 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Taco Hot Cayenne

Kryddmix Taco Hot Cayenne

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 518 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Taco Hot Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Taco Hot Spice Mix Tex Mex

Coop · 36 g

Coop Sälen

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Sälen

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Sälen

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Coop · 108 g

Coop Sälen

jämförpris 192 kr/kg pris 21 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 23 g

Coop Sälen

jämförpris 1152 kr/kg pris 27 kr
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS · 40 g

Coop Sälen

jämförpris 369 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Sälen

jämförpris 1019 kr/kg pris 27 kr
Lagerblad

Lagerblad

KOCKENS · 4 g

Coop Sälen

jämförpris 3875 kr/kg pris 16 kr
Lökpulver

Lökpulver

KOCKENS · 43 g

Coop Sälen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Hel

Muskotnöt Hel

Santa Maria · 10 g

Coop Sälen

jämförpris 2150 kr/kg pris 22 kr
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Sälen

jämförpris 5900 kr/kg pris 30 kr
Oregano

Oregano

Xtra · 25 g

Coop Sälen

jämförpris 698 kr/kg pris 17 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS · 10 g

Coop Sälen

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

Xtra · 100 g

Coop Sälen

jämförpris 174 kr/kg pris 17 kr
Paprika

Paprika

KOCKENS · 37 g

Coop Sälen

jämförpris 399 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Paprika Smoked

Paprika Smoked

Santa Maria · 37 g

Coop Sälen

jämförpris 716 kr/kg pris 27 kr
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Sälen

jämförpris 716 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

KOCKENS · 45 g

Coop Sälen

jämförpris 328 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

KOCKENS · 12 g

Coop Sälen

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pommes krydda

Pommes krydda

Santa Maria · 68 g

Coop Sälen

jämförpris 331 kr/kg pris 23 kr
Rosmarin

Rosmarin

KOCKENS · 20 g

Coop Sälen

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Sälen

jämförpris 118 kr/kg pris 12 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS

Coop Sälen

pris 15 kr Extrapris
Rosépeppar Hel

Rosépeppar Hel

Santa Maria · 21 g

Coop Sälen

jämförpris 1405 kr/kg pris 30 kr
Saffran

Saffran

Santa Maria · 0,5 g

Coop Sälen

jämförpris 43440 kr/kg pris 22 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 1000 g

Coop Sälen

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Sälen

jämförpris 63 kr/kg pris 9 kr
Salt Finkornigt Himalaya

Salt Finkornigt Himalaya

Falksalt · 500 g

Coop Sälen

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Sea salt flakes

Sea salt flakes

Coop · 170 g

Coop Sälen

jämförpris 153 kr/kg pris 26 kr
Sesamfrön Rostade

Sesamfrön Rostade

Risberg · 120 g

Coop Sälen

jämförpris 327 kr/kg pris 39 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

KOCKENS · 33 g

Coop Sälen

jämförpris 447 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

KOCKENS · 30 g

Coop Sälen

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 59 g

Coop Sälen

jämförpris 558 kr/kg pris 33 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 34 g

Coop Sälen

jämförpris 868 kr/kg pris 30 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Xtra · 80 g

Coop Sälen

jämförpris 218 kr/kg pris 17 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

KOCKENS · 70 g

Coop Sälen

jämförpris 436 kr/kg pris 31 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

KOCKENS · 41 g

Coop Sälen

jämförpris 360 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Hel

Svartpeppar Hel

Santa Maria · 70 g

Coop Sälen

jämförpris 428 kr/kg pris 30 kr
Svartpeppar Hel

Svartpeppar Hel

KOCKENS · 70 g

Coop Sälen

jämförpris 436 kr/kg pris 31 kr
Tyck till