Primat

Kryddor på Coop Sollerön

131 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Sollerön

jämförpris 279 kr/kg pris 34 kr
Anis Hel

Anis Hel

Santa Maria · 17 g

Coop Sollerön

jämförpris 853 kr/kg pris 15 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Sollerön

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Sollerön

jämförpris 188 kr/kg pris 17 kr
Basilika

Basilika

Kockens · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 3095 kr/kg pris 31 kr
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

KOCKENS · 18 g

Coop Sollerön

jämförpris 583 kr/kg pris 11 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes

Chili Flakes

Kockens · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes Red Hot

Chili Flakes Red Hot

Santa Maria · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 1375 kr/kg pris 39 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Sollerön

jämförpris 822 kr/kg pris 28 kr
Chiliflingor

Chiliflingor

Xtra · 50 g

Coop Sollerön

jämförpris 367 kr/kg pris 18 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS · 42 g

Coop Sollerön

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Kockens · 53 g

Coop Sollerön

jämförpris 278 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Sollerön

jämförpris 417 kr/kg pris 13 kr
Curry

Curry

KOCKENS · 43 g

Coop Sollerön

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Sollerön

jämförpris 910 kr/kg pris 31 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

Coop Sollerön

jämförpris 3439 kr/kg pris 31 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Sollerön

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Sollerön

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Franska Örter

Franska Örter

Santa Maria · 15 g

Coop Sollerön

jämförpris 1797 kr/kg pris 27 kr
Fänkål Hel

Fänkål Hel

KOCKENS · 17 g

Coop Sollerön

jämförpris 794 kr/kg pris 14 kr
Garam Masala

Garam Masala

KOCKENS · 43 g

Coop Sollerön

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Sollerön

jämförpris 404 kr/kg pris 36 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Sollerön

jämförpris 2381 kr/kg pris 31 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

Kockens · 43 g

Coop Sollerön

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

Coop Sollerön

jämförpris 197 kr/kg pris 49 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Kockens · 31 g

Coop Sollerön

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Sollerön

jämförpris 902 kr/kg pris 28 kr
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

Kockens · 42 g

Coop Sollerön

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Sollerön

jämförpris 750 kr/kg pris 17 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 22 g

Coop Sollerön

jämförpris 659 kr/kg pris 15 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Sollerön

jämförpris 699 kr/kg pris 28 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Xtra · 70 g

Coop Sollerön

jämförpris 262 kr/kg pris 18 kr
Kardemumma Kärnor

Kardemumma Kärnor

Santa Maria · 21 g

Coop Sollerön

jämförpris 1262 kr/kg pris 27 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS · 30 g

Coop Sollerön

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Sollerön

jämförpris 1250 kr/kg pris 23 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 1534 kr/kg pris 43 kr
Kardemummakärnor

Kardemummakärnor

KOCKENS · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 1150 kr/kg pris 12 kr
Koriander

Koriander

Santa Maria · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 3095 kr/kg pris 31 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

Kockens · 31 g

Coop Sollerön

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddkvarn Rock Salt

Kryddkvarn Rock Salt

Santa Maria · 140 g

Coop Sollerön

jämförpris 450 kr/kg pris 63 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 554 kr/kg pris 16 kr
Kryddmix Chili Con Carne

Kryddmix Chili Con Carne

Knorr · 47 g

Coop Sollerön

jämförpris 361 kr/kg pris 17 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 534 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Guacamole Mild

Kryddmix Guacamole Mild

Santa Maria · 15 g

Coop Sollerön

jämförpris 863 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Korean Bbq Bulgogi

Kryddmix Korean Bbq Bulgogi

Santa Maria · 35 g

Coop Sollerön

jämförpris 627 kr/kg pris 22 kr
Kryddmix Ost

Kryddmix Ost

Santa Maria · 16 g

Coop Sollerön

jämförpris 809 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Paneng Röd Curry

Kryddmix Paneng Röd Curry

Santa Maria · 32 g

Coop Sollerön

jämförpris 686 kr/kg pris 22 kr
Kryddmix Taco Eko

Kryddmix Taco Eko

Änglamark · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 524 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 462 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Coop · 36 g

Coop Sollerön

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Sollerön

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Coop · 108 g

Coop Sollerön

jämförpris 232 kr/kg pris 25 kr
Kryddmix Tandoori Kyckling

Kryddmix Tandoori Kyckling

Santa Maria · 35 g

Coop Sollerön

jämförpris 627 kr/kg pris 22 kr
Kryddmix Tikka Masala Mild

Kryddmix Tikka Masala Mild

Coop · 35 g

Coop Sollerön

jämförpris 471 kr/kg pris 17 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Kockens · 28 g

Coop Sollerön

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 14 g

Coop Sollerön

jämförpris 1607 kr/kg pris 23 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 23 g

Coop Sollerön

jämförpris 1215 kr/kg pris 28 kr
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Sollerön

jämförpris 1075 kr/kg pris 28 kr
Kummin Hel

Kummin Hel

KOCKENS · 25 g

Coop Sollerön

jämförpris 638 kr/kg pris 16 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Sollerön

jämförpris 193 kr/kg pris 17 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Sollerön

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Lagerblad

Lagerblad

KOCKENS · 4 g

Coop Sollerön

jämförpris 3875 kr/kg pris 16 kr
Lagerblad Hela

Lagerblad Hela

Santa Maria · 4 g

Coop Sollerön

jämförpris 3625 kr/kg pris 15 kr
Lökpulver

Lökpulver

Kockens · 43 g

Coop Sollerön

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Sollerön

jämförpris 682 kr/kg pris 28 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Mejram

Mejram

Santa Maria · 8 g

Coop Sollerön

jämförpris 3494 kr/kg pris 28 kr
Mineralsalt Original

Mineralsalt Original

Seltin · 500 g

Coop Sollerön

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Muskotnöt Hel

Muskotnöt Hel

Santa Maria · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 2250 kr/kg pris 23 kr
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Nejlika Hel

Nejlika Hel

Santa Maria · 15 g

Coop Sollerön

jämförpris 1500 kr/kg pris 23 kr
Nejlika Malen

Nejlika Malen

Santa Maria · 20 g

Coop Sollerön

jämförpris 725 kr/kg pris 15 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Sollerön

jämförpris 6190 kr/kg pris 31 kr
Oregano

Oregano

Xtra · 25 g

Coop Sollerön

jämförpris 734 kr/kg pris 18 kr
Oregano

Oregano

Kockens · 10 g

Coop Sollerön

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

Xtra · 100 g

Coop Sollerön

jämförpris 183 kr/kg pris 18 kr
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Paprika Smoked

Paprika Smoked

Santa Maria · 37 g

Coop Sollerön

jämförpris 755 kr/kg pris 28 kr
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Sollerön

jämförpris 755 kr/kg pris 28 kr
Persilja

Persilja

Santa Maria · 8 g

Coop Sollerön

jämförpris 3494 kr/kg pris 28 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

Kockens · 45 g

Coop Sollerön

jämförpris 328 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Kockens · 12 g

Coop Sollerön

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pommes krydda

Pommes krydda

Santa Maria · 68 g

Coop Sollerön

jämförpris 337 kr/kg pris 23 kr
Rosmarin

Rosmarin

Kockens · 20 g

Coop Sollerön

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Xtra · 40 g

Coop Sollerön

jämförpris 459 kr/kg pris 18 kr
Rosmarin

Rosmarin

Santa Maria · 21 g

Coop Sollerön

jämförpris 1331 kr/kg pris 28 kr
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Sollerön

jämförpris 123 kr/kg pris 12 kr
Rostad Lök Eko

Rostad Lök Eko

Änglamark · 100 g

Coop Sollerön

jämförpris 185 kr/kg pris 18 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS

Coop Sollerön

pris 15 kr Extrapris
Rosépeppar Hel

Rosépeppar Hel

Santa Maria · 21 g

Coop Sollerön

jämförpris 1474 kr/kg pris 31 kr
Saffran

Saffran

Santa Maria · 0,5 g

Coop Sollerön

jämförpris 45340 kr/kg pris 23 kr
Salladskrydda Italiensk

Salladskrydda Italiensk

Santa Maria · 52 g

Coop Sollerön

jämförpris 538 kr/kg pris 28 kr
Salt

Salt

Coop · 600 g

Coop Sollerön

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 1000 g

Coop Sollerön

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Tyck till