Primat

Fläskkött på Coop Krysset

52 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Scan · 2000 g

Coop Krysset

jämförpris 101 kr/kg pris 202 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Krysset

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Krysset

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Krysset

jämförpris 234 kr/kg pris 94 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Krysset

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Krysset

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danish Crown · 590 g

Coop Krysset

jämförpris 91 kr/kg pris 54 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

Coop Krysset

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfilé Hel Vac Singel

Fläskfilé Hel Vac Singel

Gudruns · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 212 kr/kg pris 106 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Krysset

jämförpris 97 kr/kg pris 116 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Fläskkotlett Med Ben

Fläskkotlett Med Ben

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Krysset

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

nybergs deli · 1100 g

Coop Krysset

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Coop · 1000 g

Coop Krysset

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Krysset

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Fläskytterfilé Mörad

Fläskytterfilé Mörad

Gudruns · 800 g

Coop Krysset

jämförpris 112 kr/kg pris 89 kr
Grytbitar

Grytbitar

Coop · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Krysset

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Krysset

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 900 g

Coop Krysset

jämförpris 131 kr/kg pris 118 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Krysset

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Krysset

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Krysset

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Krysset

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Krysset

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 900 g

Coop Krysset

jämförpris 119 kr/kg pris 107 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Krysset

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Krysset

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Kotlettracks

Kotlettracks

Scan · 560 g

Coop Krysset

jämförpris 198 kr/kg pris 111 kr
Leverfärs

Leverfärs

Lithells · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Märgben

Märgben

Scan · 550 g

Coop Krysset

jämförpris 36 kr/kg pris 20 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Krysset

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Revben

Revben

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Krysset

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Scan · 825 g

Coop Krysset

jämförpris 70 kr/kg pris 58 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Krysset

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Krysset

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Krysset

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Krysset

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Krysset

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Krysset

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Krysset

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Krysset

jämförpris 71 kr/kg pris 89 kr
Tyck till