Primat

Fläskkött på Coop Funäsdalen

23 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 140 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 50/50

Blandfärs 50/50

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 131 kr/kg pris 105 kr
Burgare av fläsk

Burgare av fläsk

Scan · 452 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Fjällsida Med Svål Rimmad

Fjällsida Med Svål Rimmad

Fiskhallen Sorunda · 1500 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 70 kr/kg pris 105 kr
Fläskfile

Fläskfile

Scan · 500 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 208 kr/kg pris 104 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Nyhléns Hugosons · 600 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 192 kr/kg pris 115 kr
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 59 kr/kg pris 103 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 116 kr/kg pris 93 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Karre Skivor

Karre Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 147 kr/kg pris 51 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 129 kr/kg pris 52 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Revbensspjäll Knäckta

Revbensspjäll Knäckta

Nyhléns Hugosons · 1200 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 86 kr/kg pris 103 kr
Ryggspäck med svål

Ryggspäck med svål

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 47 kr/kg pris 52 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tyck till