Primat

Snacks på Coop Funäsdalen

40 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Mörk Choklad & ingefära

Bar Mörk Choklad & ingefära

Flapjack · 80 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Dadlar Creamy peanut butter

Dadlar Creamy peanut butter

True Dates · 100 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 227 kr/kg pris 23 kr
Dadlar Sweet peach

Dadlar Sweet peach

True Dates · 100 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 222 kr/kg pris 22 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 100 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 139 kr/kg pris 14 kr
Fruktsnacks Banan

Fruktsnacks Banan

Castus · 55 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 361 kr/kg pris 20 kr
Fruktsnacks Jordgubb

Fruktsnacks Jordgubb

Castus · 55 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 361 kr/kg pris 20 kr
Fruktstång Blåbär

Fruktstång Blåbär

Castus · 5 st

Coop Funäsdalen

jämförpris 5 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 435 kr/kg pris 11 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Funäsdalen

jämförpris 5 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Fruktstång Mango & vanilj 5-pack

Castus · 5 st

Coop Funäsdalen

jämförpris 5 kr/st pris 25 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 590 kr/kg pris 24 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 283 kr/kg pris 26 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

Corny · 50 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 320 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 147 kr/kg pris 19 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 123 kr/kg pris 19 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Proteinbar Strawberry Cheesecake

Proteinbar Strawberry Cheesecake

Wolverine · 35 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 365 kr/kg pris 13 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacks Sky mix

Snacks Sky mix

Coop · 150 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 172 kr/kg pris 25 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Funäsdalen

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 189 kr/kg pris 26 kr
Äpplechips

Äpplechips

Earth Control · 75 g

Coop Funäsdalen

jämförpris 478 kr/kg pris 36 kr
Tyck till