Primat

Trädgård på Coop Stora Härnösand

88 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bevattningsset

Bevattningsset

Grouw · 5 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 8 kr/st pris 40 kr
Bindtråd

Bindtråd

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 18000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2,78 kr/l pris 50 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 8000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 5 kr/l pris 41 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 4000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 8 kr/l pris 31 kr
Blompinnar 10-pack

Blompinnar 10-pack

Nelson Garden · 20 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 1145 kr/kg pris 23 kr
Blompinnar 10-pack

Blompinnar 10-pack

Nelson Garden · 30 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 897 kr/kg pris 27 kr
Blompinnar 10-pack

Blompinnar 10-pack

Nelson Garden · 70 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 527 kr/kg pris 37 kr
Chrysanthemum

Chrysanthemum

Spira · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Eldhink

Eldhink

1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 369 kr/st pris 369 kr
Eldhink

Eldhink

Dan Grill · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 469 kr/st pris 469 kr
Fiberduk 10m 2-pack

Fiberduk 10m 2-pack

Nyby · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Gasolgrill Go Anywhere

Gasolgrill Go Anywhere

Weber · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2199 kr/st pris 2199 kr
Gasolgrill Portabel 2.0

Gasolgrill Portabel 2.0

FCC BBQ · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2500 kr/st pris 2500 kr
Grensax Teleskop

Grensax Teleskop

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensåg

Grensåg

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Gräsfrö Villa

Gräsfrö Villa

Nelson Garden · 1000 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 149 kr/kg pris 149 kr
Handskar Comfort Violett Stl 8

Handskar Comfort Violett Stl 8

Nelson Garden · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Konstväxt Krystantemum Rosa

Konstväxt Krystantemum Rosa

1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Koppartejp

Koppartejp

GROUW · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Kruka Basel Svart D14

Kruka Basel Svart D14

Soendgen Keramik GmbH · 1400 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 50 kr/l pris 70 kr
Kruka Basel Svart D19

Kruka Basel Svart D19

Soendgen Keramik GmbH · 4000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 25 kr/l pris 99 kr
Kruka Basel Vit D14

Kruka Basel Vit D14

Soendgen Keramik GmbH · 1400 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 50 kr/l pris 70 kr
Kruka Basel Vit D19

Kruka Basel Vit D19

Soendgen Keramik GmbH · 4000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 25 kr/l pris 99 kr
Kruka Basel Vit D21

Kruka Basel Vit D21

Soendgen Keramik GmbH · 5300 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 26 kr/l pris 139 kr
Kruka Basel Vit D24

Kruka Basel Vit D24

Soendgen Keramik GmbH · 7500 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 24 kr/l pris 179 kr
Kruka Nature Beige 15,5 cm

Kruka Nature Beige 15,5 cm

2M2 · 760 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 130 kr/kg pris 99 kr
Kruka Rotting Liten D24cm

Kruka Rotting Liten D24cm

2M2 · 400 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 248 kr/kg pris 99 kr
Kruka Rotting Stor D28cm

Kruka Rotting Stor D28cm

2M2 · 600 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 282 kr/kg pris 169 kr
Kruka Stripe Grå 13,5 cm

Kruka Stripe Grå 13,5 cm

Coop · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Kruka Stripe Grå 15,5 cm

Kruka Stripe Grå 15,5 cm

Coop · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 85 kr/st pris 85 kr
Kruka Stripe Grön 13,5 cm

Kruka Stripe Grön 13,5 cm

COOP no-brand · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Kruka Stripe Grön 15,5 cm

Kruka Stripe Grön 15,5 cm

Coop · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 85 kr/st pris 85 kr
Krukfat plast Cultivate svart 24D

Krukfat plast Cultivate svart 24D

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D12

Krukfat Plast Cultivate svart D12

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 9 kr/st pris 9 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D14

Krukfat Plast Cultivate svart D14

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 11 kr/st pris 11 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D16

Krukfat Plast Cultivate svart D16

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr
Krukfat Plast Cultivate svart D21

Krukfat Plast Cultivate svart D21

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Ljung Calluna Garde

Ljung Calluna Garde

Spira · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Ljusslinga Solcell 10m

Ljusslinga Solcell 10m

Nordic Energy · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Lövräfsa Solfjäder

Lövräfsa Solfjäder

Nyby · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Maskrossticka

Maskrossticka

Nyby · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Mossbekämpning

Mossbekämpning

Stroller · 8750 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 51 kr/kg pris 449 kr
Murgröna

Murgröna

Spira · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Myrmedel Flex

Myrmedel Flex

Myrr · 250 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 636 kr/kg pris 159 kr
Naturgödsel

Naturgödsel

Coop · 40000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Näringspinnar Blommande Växter

Näringspinnar Blommande Växter

Blomstra · 30 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Näringspinnar Gröna Växter

Näringspinnar Gröna Växter

Blomstra · 30 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Orkidé Phaelanopsis

Orkidé Phaelanopsis

Spira · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Rölunda · 4000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 13 kr/l pris 53 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Parasollfot 15 L

Parasollfot 15 L

OUTFIT · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Piassavakvast

Piassavakvast

Nyby · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Planteringskruka Cultivate svart 16D

Planteringskruka Cultivate svart 16D

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Planteringskruka Cultivate svart D21

Planteringskruka Cultivate svart D21

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Planteringskruka Cultivate svart D24

Planteringskruka Cultivate svart D24

Orthex · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Plantjord

Plantjord

Coop · 40000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Plantjord

Plantjord

XTRA · 40000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 1,25 kr/l pris 50 kr
Presenning

Presenning

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Presenning

Presenning

NEVER STOP · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 125 kr/st pris 125 kr
Ros I Kruka

Ros I Kruka

Spira · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Sekatör

Sekatör

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Skadekryps Effekt

Skadekryps Effekt

Neudorff · 500 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 378 kr/kg pris 189 kr
Snöstakar

Snöstakar

Swedpro · 6 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 25 kr/st pris 149 kr
Solcellslykta Fjäril

Solcellslykta Fjäril

1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Solcellslykta Spjut 80 cm

Solcellslykta Spjut 80 cm

Nordic Energy · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Såjord

Såjord

Coop · 8000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 6 kr/l pris 45 kr
Timer Utomhus

Timer Utomhus

NOR-TEC · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Tomat & Chilijord

Tomat & Chilijord

Hasselfors Garden · 40000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2,73 kr/l pris 109 kr
Trädgårdshandske Barn

Trädgårdshandske Barn

Nyby · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Trädgårdshandske Large

Trädgårdshandske Large

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske Medium

Trädgårdshandske Medium

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske Small

Trädgårdshandske Small

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske X-large

Trädgårdshandske X-large

Soft Touch · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdssnöre

Trädgårdssnöre

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Trädgårdsspade

Trädgårdsspade

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Trädgårdsstol 7 Positioner

Trädgårdsstol 7 Positioner

OUTFIT · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 549 kr/st pris 549 kr
Trädgårdssäck

Trädgårdssäck

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Tulpaner 7-pack

Tulpaner 7-pack

Alverbäcks · 7 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 11 kr/st pris 80 kr
Täckbark

Täckbark

Coop · 40000 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Uppbindningssnöre 6-pack

Uppbindningssnöre 6-pack

Grouw · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Vas

Vas

1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Vas tulpan H20

Vas tulpan H20

Krukor · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Vattendunk 25 liter

Vattendunk 25 liter

Emballator · 930 g

Coop Stora Härnösand

jämförpris 149 kr/kg pris 139 kr
Växtnäring

Växtnäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Växtnäring Flytande

Växtnäring Flytande

Blomstra · 750 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 105 kr/l pris 79 kr
Växtnäring Flytande

Växtnäring Flytande

Blomstra · 300 ml

Coop Stora Härnösand

jämförpris 167 kr/l pris 50 kr
Överdrag Klotgrill

Överdrag Klotgrill

Nordic Season · 1 st

Coop Stora Härnösand

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Tyck till