Primat

Bacon på Coop Stora Sundsvall

35 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Nyhléns Hugosons · 270 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 154 kr/kg pris 42 kr
Bacon

Bacon

Tulip · 125 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Bacon

Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 98 kr/kg pris 14 kr
Bacon

Bacon

Xtra · 120 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 102 kr/kg pris 12 kr
Bacon

Bacon

Scan · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 112 kr/kg pris 16 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Tulip/Majesty · 375 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 144 kr/kg pris 54 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Coop · 375 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 88 kr/kg pris 33 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Xtra · 360 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 96 kr/kg pris 34 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Scan · 420 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Bacon Alspånsrökt

Bacon Alspånsrökt

Nyhléns Hugosons · 200 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Bacon Björk & alspånsrökt

Bacon Björk & alspånsrökt

Scan · 125 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Tulip · 100 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Bacon Eko

Bacon Eko

Scan · 120 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Bacon Kalkon

Bacon Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 196 kr/kg pris 20 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Bacon Skivat Alspånsrökt

Bacon Skivat Alspånsrökt

Gudruns · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Tulip/Majesty · 500 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Baconsnacks

Baconsnacks

Sundlings · 125 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Bacontärningar

Bacontärningar

XTRA · 120 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 114 kr/kg pris 14 kr
Delsbo Bacon

Delsbo Bacon

Delsbo Charkuteri · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 259 kr/kg pris 36 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Tulip · 110 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 172 kr/kg pris 19 kr
Pancetta Tärnad

Pancetta Tärnad

Tulip · 150 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 155 kr/kg pris 23 kr
Pancetta Vedrökt

Pancetta Vedrökt

Boncena · 200 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 393 kr/kg pris 79 kr
Rökt Sidfläsk

Rökt Sidfläsk

Delsbo Charkuteri · 300 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Sidfläsk Rimmat Bit

Sidfläsk Rimmat Bit

Nyhléns Hugosons · 550 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 87 kr/kg pris 48 kr
Sidfläsk Rimmat Bit

Sidfläsk Rimmat Bit

Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 85 kr/kg pris 76 kr
Sidfläsk Vedrökt

Sidfläsk Vedrökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 2690 kr/kg pris 269 kr
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

Nyhléns Hugosons · 280 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Stekfläsk Rimmat Skivor

Stekfläsk Rimmat Skivor

Coop · 500 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

TULIP · 1000 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

TULIP · 375 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 141 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Scan · 375 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 126 kr/kg pris 47 kr
Stekfläsk Tärnat

Stekfläsk Tärnat

Tulip · 150 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Tärnat Bacon

Tärnat Bacon

Coop · 140 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Tyck till