Primat

Färska kryddor på Coop Stora Sundsvall

39 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika

Basilika

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Basilika

Basilika

Xtra · 25 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 640 kr/kg pris 16 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Bladpersilja Kruka Eko

Bladpersilja Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Citrongräs

Citrongräs

50 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Citronmeliss

Citronmeliss

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Citronmeliss Eko

Citronmeliss Eko

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Citronmeliss Eko

Citronmeliss Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Dill

Dill

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Dill

Dill

Xtra · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 457 kr/kg pris 16 kr
Dill Eko

Dill Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 540 kr/kg pris 19 kr
Dill Kruka Eko

Dill Kruka Eko

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Dragon Eko Kruka

Dragon Eko Kruka

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Dragon Kruka Eko

Dragon Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Gräslök

Gräslök

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 595 kr/kg pris 12 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 711 kr/kg pris 25 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 540 kr/kg pris 19 kr
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

50 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 245 kr/kg pris 12 kr
Koriander

Koriander

COOP · 25 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 566 kr/kg pris 14 kr
Koriander

Koriander

Xtra · 50 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 320 kr/kg pris 16 kr
Koriander Eko

Koriander Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Krasse

Krasse

Svegro · 1 st

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Kruspersilja

Kruspersilja

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Mejram

Mejram

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Mynta

Mynta

COOP · 25 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 566 kr/kg pris 14 kr
Mynta Eko Kruka

Mynta Eko Kruka

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Mynta Kruka Eko

Mynta Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Oregano Eko Kruka

Oregano Eko Kruka

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Oregano Kruka Eko

Oregano Kruka Eko

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Peppar Ancho

Peppar Ancho

20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Persilja Eko Kruka

Persilja Eko Kruka

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Persilja Eko Kruka

Persilja Eko Kruka

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Rosmarin

Rosmarin

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Rosmarin Eko Kruka

Rosmarin Eko Kruka

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Rosmarin Kruka Eko

Rosmarin Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Salvia

Salvia

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Timjan

Timjan

COOP · 20 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Timjan Eko

Timjan Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Timjan Eko Kruka

Timjan Eko Kruka

35 g

Coop Stora Sundsvall

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Tyck till