Primat

Fläskkött på Coop Stora Norrböle

57 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Bogfläsk Skivor

Bogfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Bolognesefärs

Bolognesefärs

Nybergs deli · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Fläskbog

Fläskbog

Nyhléns Hugosons · 450 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 79 kr/kg pris 36 kr
Fläskfile

Fläskfile

Scan · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Nyhléns Hugosons · 600 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 97 kr/kg pris 116 kr
Fläskkarre Med Ben Skivor

Fläskkarre Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 450 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Fläskkotlett Bit

Fläskkotlett Bit

Sverige/Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 111 kr/kg pris 100 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 57 kr/kg pris 99 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

Danmark/Nybergs Deli · 1100 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 109 kr/kg pris 87 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Grytbitar Skinka

Grytbitar Skinka

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Karre Med Ben Skivor

Karre Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 1000 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 105 kr/kg pris 105 kr
Karre Skivor

Karre Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Karré Benfri Skivor

Karré Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 1000 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 129 kr/kg pris 129 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 133 kr/kg pris 53 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 116 kr/kg pris 104 kr
Kotlett Grillkryddad

Kotlett Grillkryddad

Scan · 450 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Kotlett Med Ben Skivor

Kotlett Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 550 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 105 kr/kg pris 58 kr
Kotlett Med Ben Skivor

Kotlett Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 99 kr/kg pris 109 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Lövskuren Kotlett

Lövskuren Kotlett

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 171 kr/kg pris 60 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 268 kr/kg pris 43 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Tulip · 450 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 134 kr/kg pris 61 kr
Revbensspjäll Knäckta

Revbensspjäll Knäckta

Nyhléns Hugosons · 1200 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 66 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Ryggspäck med svål

Ryggspäck med svål

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 36 kr/kg pris 40 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Sidfläsk Bit

Sidfläsk Bit

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Sidfläsk Bit Alspånsrökt

Sidfläsk Bit Alspånsrökt

Vindelns Rökeri · 450 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 207 kr/kg pris 93 kr
Sidfläsk Skivor

Sidfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

Nyhléns Hugosons · 300 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Skinkstek Bit

Skinkstek Bit

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 106 kr/kg pris 117 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 71 kr/kg pris 89 kr
Stekfläsk Bit

Stekfläsk Bit

Coop · 1000 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Coop · 1000 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Strimlad Skinka

Strimlad Skinka

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Tacofärs

Tacofärs

Nybergs deli · 500 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr
Tacofärs Färdigstekt

Tacofärs Färdigstekt

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Norrböle

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Tyck till