Primat

Frysta måltider på Coop Sorsele

153 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Sorsele

jämförpris 161 kr/kg pris 36 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Cheddar cheese jalapeños

Cheddar cheese jalapeños

Coop · 200 g

Coop Sorsele

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Chicken Drumstick Grillkrydda

Chicken Drumstick Grillkrydda

Guldfågeln · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Sverige/Guldfågeln · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln

Coop Sorsele

pris 35 kr Extrapris
Chili cheese pops

Chili cheese pops

Coop · 250 g

Coop Sorsele

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Dumplings Kyckling 16-pack

Dumplings Kyckling 16-pack

MenMen · 320 g

Coop Sorsele

jämförpris 175 kr/kg pris 56 kr
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 103 kr/kg pris 41 kr
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds · 1400 g

Coop Sorsele

jämförpris 70 kr/kg pris 98 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 93 kr/kg pris 33 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Sorsele

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Sorsele

jämförpris 202 kr/kg pris 36 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Sorsele

jämförpris 122 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Mandeltårta

Glutenfri Mandeltårta

ALMONDY · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Sorsele

jämförpris 252 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Dr. Oetker · 345 g

Coop Sorsele

jämförpris 149 kr/kg pris 51 kr
Glutenfri Pizzabotten

Glutenfri Pizzabotten

Zeta · 200 g

Coop Sorsele

jämförpris 246 kr/kg pris 49 kr
Glutenfria Chokladbollar 4-pack

Glutenfria Chokladbollar 4-pack

Hans & Greta · 220 g

Coop Sorsele

jämförpris 193 kr/kg pris 43 kr
Glutenfria Mazariner 2-pack

Glutenfria Mazariner 2-pack

Hans & Greta · 120 g

Coop Sorsele

jämförpris 362 kr/kg pris 43 kr
Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Hans & Greta · 140 g

Coop Sorsele

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Green Cube Panang Curry

Green Cube Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

Coop Sorsele

jämförpris 180 kr/kg pris 38 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Sorsele

jämförpris 135 kr/kg pris 50 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Sorsele

jämförpris 110 kr/kg pris 159 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Sorsele

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Sorsele

jämförpris 118 kr/kg pris 64 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Sorsele

jämförpris 144 kr/kg pris 78 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Sorsele

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Coop · 454 g

Coop Sorsele

jämförpris 162 kr/kg pris 74 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Sorsele

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds

Coop Sorsele

pris 25 kr Extrapris
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Sorsele

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 1000 g

Coop Sorsele

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Sorsele

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Kladdkaka Mjölkchoklad

Kladdkaka Mjölkchoklad

ALMONDY · 420 g

Coop Sorsele

jämförpris 106 kr/kg pris 44 kr
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds

Coop Sorsele

pris 25 kr Extrapris
Krämig Kycklinggryta

Krämig Kycklinggryta

Felix · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Sorsele

jämförpris 91 kr/kg pris 65 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Sorsele

jämförpris 74 kr/kg pris 111 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Sorsele

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Sorsele

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Sverige/Guldfågeln · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Sorsele

jämförpris 220 kr/kg pris 61 kr
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Sorsele

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 147 kr/kg pris 74 kr
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Sorsele

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds

Coop Sorsele

pris 25 kr Extrapris
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Sorsele

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Sorsele

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Sorsele

jämförpris 89 kr/kg pris 32 kr
Lasagne

Lasagne

Familjen Dafgård · 1000 g

Coop Sorsele

jämförpris 64 kr/kg pris 64 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Coop · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Lasagne Green Dream

Lasagne Green Dream

Dafgårds · 390 g

Coop Sorsele

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Mozzarella sticks

Mozzarella sticks

Coop · 250 g

Coop Sorsele

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens · 390 g

Coop Sorsele

jämförpris 107 kr/kg pris 42 kr
Ostschnitzel 6-pack

Ostschnitzel 6-pack

Scan · 600 g

Coop Sorsele

jämförpris 93 kr/kg pris 56 kr Extrapris
Oxpytt

Oxpytt

Coop · 1000 g

Coop Sorsele

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Paj Kyckling & Bacon

Paj Kyckling & Bacon

Coop · 220 g

Coop Sorsele

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Kyckling & Broccoli

Paj Kyckling & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Sorsele

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & Broccoli

Paj Ost & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Sorsele

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Felix · 220 g

Coop Sorsele

jämförpris 172 kr/kg pris 38 kr
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Dafgårds · 240 g

Coop Sorsele

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Pan Pizza Capricciosa

Pan Pizza Capricciosa

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Chili Cheese

Pan Pizza Chili Cheese

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Classic

Pan Pizza Classic

Grandiosa · 575 g

Coop Sorsele

jämförpris 70 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Pan Pizza Hawaii

Pan Pizza Hawaii

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Original

Pan Pizza Original

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Original 9-pack

Pan Pizza Original 9-pack

Billys · 1530 g

Coop Sorsele

jämförpris 79 kr/kg pris 121 kr
Pan Pizza Ost & Skinka

Pan Pizza Ost & Skinka

Coop · 150 g

Coop Sorsele

jämförpris 98 kr/kg pris 15 kr
Pan Pizza Peperoni

Pan Pizza Peperoni

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Pestolicious

Pan Pizza Pestolicious

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pan Pizza Spicy Buffalo Melt

Pan Pizza Spicy Buffalo Melt

Billys · 170 g

Coop Sorsele

jämförpris 105 kr/kg pris 18 kr
Pannbiff

Pannbiff

Dafgårds

Coop Sorsele

pris 25 kr Extrapris
Pannkakor 6-pack

Pannkakor 6-pack

Coop · 360 g

Coop Sorsele

jämförpris 68 kr/kg pris 25 kr
Pasta Alfredo

Pasta Alfredo

Dagens · 400 g

Coop Sorsele

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Pasta Bacon & parmesansås

Pasta Bacon & parmesansås

Dagens · 390 g

Coop Sorsele

jämförpris 107 kr/kg pris 42 kr
Pasta Bolognese

Pasta Bolognese

Findus · 1100 g

Coop Sorsele

jämförpris 83 kr/kg pris 91 kr
Pasta Mozzarella & körsbärstomat

Pasta Mozzarella & körsbärstomat

Coop · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Pasta Penne Mozzarella

Pasta Penne Mozzarella

Felix · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Pasta Penne Rosse Piccanti

Pasta Penne Rosse Piccanti

Felix · 380 g

Coop Sorsele

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Pirog Vegofärs & tomat

Pirog Vegofärs & tomat

Anamma · 140 g

Coop Sorsele

jämförpris 145 kr/kg pris 20 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

Coop · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Pizza Kantarell

Pizza Kantarell

Grandiosa

Coop Sorsele

pris 33 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Grandiosa · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Coop · 370 g

Coop Sorsele

jämförpris 93 kr/kg pris 35 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Tony's Pizza · 500 g

Coop Sorsele

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Pizza Margherita

Pizza Margherita

Grandiosa

Coop Sorsele

pris 33 kr Extrapris
Pizza Mozzarella

Pizza Mozzarella

Coop · 350 g

Coop Sorsele

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Tyck till