Primat

Kyckling på Coop Malå

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Malå

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop Malå

jämförpris 67 kr/kg pris 100 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Malå

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Malå

jämförpris 156 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Malå

jämförpris 142 kr/kg pris 131 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Malå

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Malå

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Malå

jämförpris 117 kr/kg pris 117 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Malå

jämförpris 85 kr/kg pris 77 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop Malå

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Malå

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

Coop · 825 g

Coop Malå

jämförpris 72 kr/kg pris 59 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Malå

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Malå

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Malå

jämförpris 156 kr/kg pris 140 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Malå

jämförpris 189 kr/kg pris 85 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Malå

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Minutbitar

Minutbitar

Kronfågel · 650 g

Coop Malå

jämförpris 165 kr/kg pris 107 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Sverige/Guldfågeln · 200 g

Coop Malå

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Tyck till