Primat

Bacon på Coop Burträsk

23 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alspånsrökt Sidfläsk

Alspånsrökt Sidfläsk

Nyhléns Hugosons · 450 g

Coop Burträsk

jämförpris 186 kr/kg pris 83 kr
Bacon

Bacon

Nyhléns Hugosons · 270 g

Coop Burträsk

jämförpris 160 kr/kg pris 43 kr
Bacon

Bacon

Tulip · 125 g

Coop Burträsk

jämförpris 112 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bacon

Bacon

Coop · 140 g

Coop Burträsk

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Bacon

Bacon

Xtra · 120 g

Coop Burträsk

jämförpris 102 kr/kg pris 12 kr
Bacon

Bacon

Scan · 140 g

Coop Burträsk

jämförpris 128 kr/kg pris 18 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Tulip · 375 g

Coop Burträsk

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Coop · 375 g

Coop Burträsk

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Bacon 3-pack

Bacon 3-pack

Scan · 420 g

Coop Burträsk

jämförpris 71 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Bacon Eko

Bacon Eko

TULIP · 100 g

Coop Burträsk

jämförpris 140 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bacon Färdigt Att Ätas

Bacon Färdigt Att Ätas

Bastuträsk Charkuteri · 210 g

Coop Burträsk

jämförpris 207 kr/kg pris 43 kr
Bacon Kalkon

Bacon Kalkon

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Burträsk

jämförpris 227 kr/kg pris 23 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

Coop Burträsk

jämförpris 162 kr/kg pris 23 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Tulip · 140 g

Coop Burträsk

jämförpris 100 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

Coop Burträsk

jämförpris 162 kr/kg pris 23 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Tulip · 110 g

Coop Burträsk

jämförpris 127 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Rimmat Sidfläsk

Rimmat Sidfläsk

Bastuträsk Charkuteri · 500 g

Coop Burträsk

jämförpris 125 kr/kg pris 63 kr
Sidfläsk Basturökt

Sidfläsk Basturökt

Bastuträsk Charkuteri · 500 g

Coop Burträsk

jämförpris 154 kr/kg pris 77 kr
Sidfläsk Rimmat Bit

Sidfläsk Rimmat Bit

Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Burträsk

jämförpris 91 kr/kg pris 82 kr
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

Nyhléns Hugosons · 280 g

Coop Burträsk

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Stekfläsk Rimmat Skivor

Stekfläsk Rimmat Skivor

Coop · 500 g

Coop Burträsk

jämförpris 107 kr/kg pris 53 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Scan · 375 g

Coop Burträsk

jämförpris 136 kr/kg pris 51 kr
Stekfläsk Tärnat

Stekfläsk Tärnat

Tulip · 150 g

Coop Burträsk

jämförpris 93 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Tyck till