Primat

Bröd på Coop Åsele

149 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Åsele

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Åsele

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Åsele

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Åsele

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Åsele

jämförpris 40 kr/kg pris 36 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Åsele

jämförpris 31 kr/kg pris 34 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Åsele

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Åsele

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rostbröd

Rostbröd

Coop · 700 g

Coop Åsele

jämförpris 34 kr/kg pris 24 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Åsele

jämförpris 65 kr/kg pris 43 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Åsele

jämförpris 64 kr/kg pris 23 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Åsele

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 338 g

Coop Åsele

jämförpris 95 kr/kg pris 32 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Åsele

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Åsele

jämförpris 40 kr/kg pris 31 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Åsele

jämförpris 58 kr/kg pris 38 kr
Ströbröd

Ströbröd

Wasa · 400 g

Coop Åsele

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Åsele

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Åsele

jämförpris 53 kr/kg pris 37 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Åsele

jämförpris 76 kr/kg pris 27 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Åsele

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Päras Hembageri · 425 g

Coop Åsele

jämförpris 85 kr/kg pris 36 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Åsele

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Åsele

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Åsele

jämförpris 56 kr/kg pris 18 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Åsele

jämförpris 195 kr/kg pris 43 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Åsele

jämförpris 103 kr/kg pris 21 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Åsele

jämförpris 101 kr/kg pris 25 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Åsele

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Åsele

jämförpris 47 kr/kg pris 15 kr
Tourte De Meule Stenugnsbakat Surdegsbröd

Tourte De Meule Stenugnsbakat Surdegsbröd

Bageri La Lorraine · 450 g

Coop Åsele

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Åsele

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Åsele

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Åsele

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Åsele

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Abisko

Tunnbröd Abisko

Polarbröd · 405 g

Coop Åsele

jämförpris 76 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Åsele

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Åsele

jämförpris 86 kr/kg pris 29 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Åsele

jämförpris 86 kr/kg pris 29 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Åsele

jämförpris 189 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Korn

Tunnbröd Korn

Mjälloms · 425 g

Coop Åsele

jämförpris 95 kr/kg pris 40 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Åsele

jämförpris 84 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Palt

Tunnbröd Palt

Mjälloms · 300 g

Coop Åsele

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Åsele

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Åsele

jämförpris 226 kr/kg pris 41 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Åsele

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnpaltbröd

Tunnpaltbröd

Stödebröd · 170 g

Coop Åsele

jämförpris 195 kr/kg pris 33 kr
Vetetunnbröd Härnö

Vetetunnbröd Härnö

Norrbröd · 425 g

Coop Åsele

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Vitlöksbaguette

Vitlöksbaguette

Coop Handla Hemma Bageri · 165 g

Coop Åsele

jämförpris 61 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Tyck till