Primat

Snacks på Coop Åsele

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Åsele

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Åsele

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 100 g

Coop Åsele

jämförpris 139 kr/kg pris 14 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Åsele

jämförpris 5 kr/st pris 25 kr
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 90 g

Coop Åsele

jämförpris 283 kr/kg pris 26 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Åsele

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choco cookies

Müslibar Choco cookies

Corny · 50 g

Coop Åsele

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Åsele

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Åsele

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Åsele

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Åsele

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Åsele

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Åsele

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Åsele

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Åsele

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacks Sky mix

Snacks Sky mix

Coop · 150 g

Coop Åsele

jämförpris 208 kr/kg pris 31 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Åsele

jämförpris 172 kr/kg pris 25 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Åsele

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Åsele

jämförpris 189 kr/kg pris 26 kr
Tyck till