Primat

Inlagd fisk på Coop Vännäs

45 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Filéer

Ansjovis Filéer

Grebbestads · 125 g

Coop Vännäs

jämförpris 302 kr/kg pris 38 kr
Ansjovis Original Benfri

Ansjovis Original Benfri

Grebbestads · 55 g

Coop Vännäs

jämförpris 422 kr/kg pris 23 kr
Branteviksill

Branteviksill

Klädesholmen · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Dillkaviar

Dillkaviar

Coop · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 120 kr/kg pris 30 kr
Finkornig Rom Röd

Finkornig Rom Röd

Abba · 80 g

Coop Vännäs

jämförpris 456 kr/kg pris 36 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 100 g

Coop Vännäs

jämförpris 494 kr/kg pris 49 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Coop Vännäs

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar

Kaviar

Xtra · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Kaviar

Kaviar

Coop · 300 g

Coop Vännäs

jämförpris 99 kr/kg pris 30 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Änglamark · 190 g

Coop Vännäs

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Extra Mild

Kaviar Extra Mild

Svennes · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kaviar Extra Mild Dill

Kaviar Extra Mild Dill

Svennes · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Klädesholmen · 300 g

Coop Vännäs

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kräftor Kräftkungens Special

Kräftor Kräftkungens Special

Pandalus · 1000 g

Coop Vännäs

jämförpris 236 kr/kg pris 236 kr
Kräftor Spanska

Kräftor Spanska

Ullmo · 500 g

Coop Vännäs

jämförpris 206 kr/kg pris 103 kr
Kräftor Stora

Kräftor Stora

FISKERIET · 1700 g

Coop Vännäs

jämförpris 92 kr/kg pris 156 kr
Lax Kallrökt Bit

Lax Kallrökt Bit

BD Fisk · 300 g

Coop Vännäs

jämförpris 379 kr/kg pris 114 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 100 g

Coop Vännäs

jämförpris 494 kr/kg pris 49 kr
Löksill

Löksill

Coop · 550 g

Coop Vännäs

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Löksill

Löksill

Abba · 500 g

Coop Vännäs

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Löksill Fransk

Löksill Fransk

Coop · 220 g

Coop Vännäs

jämförpris 107 kr/kg pris 24 kr
Matjessill i bitar

Matjessill i bitar

Coop · 200 g

Coop Vännäs

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Vännäs

jämförpris 183 kr/kg pris 33 kr
Räkor i lake L

Räkor i lake L

Coop · 350 g

Coop Vännäs

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Saltsillfilé

Saltsillfilé

BD fisk · 1000 g

Coop Vännäs

jämförpris 141 kr/kg pris 141 kr
Senapssill

Senapssill

Coop · 215 g

Coop Vännäs

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 230 g

Coop Vännäs

jämförpris 119 kr/kg pris 27 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 475 g

Coop Vännäs

jämförpris 96 kr/kg pris 45 kr
Sill 5-minuterssill Hela Filéer

Sill 5-minuterssill Hela Filéer

Abba · 430 g

Coop Vännäs

jämförpris 117 kr/kg pris 50 kr
Sill Ansjoviskryddad

Sill Ansjoviskryddad

Abba · 245 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Sill Brantevik

Sill Brantevik

Abba · 245 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Sill Ceviche

Sill Ceviche

Klädesholmen · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 240 g

Coop Vännäs

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 500 g

Coop Vännäs

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 215 g

Coop Vännäs

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 460 g

Coop Vännäs

jämförpris 113 kr/kg pris 52 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 220 g

Coop Vännäs

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 460 g

Coop Vännäs

jämförpris 99 kr/kg pris 45 kr
Steksill

Steksill

Coop · 420 g

Coop Vännäs

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Steksill

Steksill

Abba · 395 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 44 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Coop · 75 g

Coop Vännäs

jämförpris 548 kr/kg pris 41 kr
Surströmming Hel

Surströmming Hel

KALLAX · 475 g

Coop Vännäs

jämförpris 217 kr/kg pris 103 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Oskars Surströmming · 440 g

Coop Vännäs

jämförpris 224 kr/kg pris 98 kr
Svartvinbärssill

Svartvinbärssill

Klädesholmen · 250 g

Coop Vännäs

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Varmrökt Sik

Varmrökt Sik

BD Fisk · 300 g

Coop Vännäs

jämförpris 236 kr/kg pris 71 kr
Tyck till