Primat

Fisk på burk på Coop Vindeln

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Fiskbullar Dillsås

Fiskbullar Dillsås

Abba · 375 g

Coop Vindeln

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Fiskbullar Hummersås

Fiskbullar Hummersås

Abba · 375 g

Coop Vindeln

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Kaviar

Kaviar

Kalles Kaviar · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Mild

Kaviar Mild

Kalles Kaviar · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Randiga

Kaviar Randiga

Kalles Kaviar · 285 g

Coop Vindeln

jämförpris 126 kr/kg pris 36 kr
Musslor I Vatten

Musslor I Vatten

Coop · 200 g

Coop Vindeln

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Sardiner

Sardiner

Coop · 120 g

Coop Vindeln

jämförpris 149 kr/kg pris 18 kr
Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

SARDINMÄSTARENS · 100 g

Coop Vindeln

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr
Sardiner i tomatsås

Sardiner i tomatsås

Coop · 120 g

Coop Vindeln

jämförpris 181 kr/kg pris 22 kr
Surimi 8-pack

Surimi 8-pack

Coop · 100 g

Coop Vindeln

jämförpris 142 kr/kg pris 14 kr
Surströmming

Surströmming

Oskars Surströmming · 440 g

Coop Vindeln

jämförpris 172 kr/kg pris 76 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 475 g

Coop Vindeln

jämförpris 197 kr/kg pris 94 kr
Surströmmingfilé

Surströmmingfilé

Röda Ulven · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 344 kr/kg pris 103 kr
Tonfisk

Tonfisk

Coop · 130 g

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Tonfisk I Olja

Tonfisk I Olja

Xtra · 150 g

Coop Vindeln

jämförpris 75 kr/kg pris 11 kr
Tonfisk I Vatten

Tonfisk I Vatten

Abba · 200 g

Coop Vindeln

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk i vatten

Tonfisk i vatten

Xtra · 150 g

Coop Vindeln

jämförpris 75 kr/kg pris 11 kr
Tonfiskbitar i olja 3-pack

Tonfiskbitar i olja 3-pack

Coop · 240 g

Coop Vindeln

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Tonfiskbitar i vatten 3-pack

Tonfiskbitar i vatten 3-pack

Coop · 240 g

Coop Vindeln

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Tyck till